Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Integracyjne Ognisko Mikołajkowe

W pierwszym kwartale 2018 roku zostanie otwarty w Luboniu Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Od kilku tygodni prowadzimy zapisy dzieci, dla których ta placówka jest przeznaczona, a także odbywamy rozmowy kwalifikacyjne z pedagogami i terapeutami, którzy zasilą naszą kadrę specjalistów.
Nie chcemy być Ośrodkiem zamkniętym, skupionym wyłącznie na potrzebach naszych podopiecznych. Ważnym elementem w naszej działalności jest integracja – także międzypokoleniowa. Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć wspólne przestrzenie do dalszych działań, nie tylko rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowaczych, ale i także w szeroko rozumianej sferze kultury. Chcielibyśmy być aktywną częścią społeczności lubońskiej, komornickiej, mosińskiej, puszczykowskiej, współtworzyć wspólnotę regionalną, „małą ojczyznę” : wszak właśnie „małe ojczyzny” budują najmocniejsze więzi międzyludzkie.
Dlatego nie czekając na finał budowy, już w grudniu, razem z Ośrodkiem Kultury w Luboniu, organizujemy integracyjne MIKOŁAJKOWE OGNISKO. Przypomnimy stare zabawy, które połączą dzieci, rodziców i dziadków, zjemy pieczone w ogniu kiełbaski i ​poczęstujemy ​​cukierk​ami​, opowiemy o naszym Ośrodku, pokażemy zdjęcia poznańskiego OREWu, który sprawować ma opiekę merytoryczną nad Luboniem.
Serdecznie zapraszamy Państwa 5 grudnia o godz. 17.00 na Plac Zabaw przy Ośrodku Kultury w Luboniu. Zabierzcie ze sobą dzieci, wnuki, przyjaciół. Niech ten dzień połączy nas wszystkich, niech będzie radosnym Mikołajem dla każdego!

Anna Kochnowicz
OREW Emedea - Poznań

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Praca Luboń ( Ochrona )
 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników