Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Progres Gorzów oraz Stella Luboń z pucharami za zwycięstwa w pierwszych turniejach Luboń Cup

Progres Gorzów okazał się najlepszy w pierwszym turnieju Luboń Cup sezon 2017/18, w którym rywalizowali zawodnicy rocznika 2010.
Podopieczni trenera Jacka Girenia mieli ciężką drogę do finału. W ćwierćfinale pokonali rzutami karnymi Unię Swarzędz/ w normalnym czasie remis 0:0/. W półfinale okazali się lepsi po maratonie rzutów karnych od Nielby Wągrowiec/remis 1:1/. Żeby tradycji stało się zadość w podobny sposób zwyciężyli po remisie 1: 1 zespół Chrobrego Gniezno/trener Damian Zamiar/.
W meczu o trzecie miejsce Nielba/trener Włodzimierz Bukowski/ zwyciężyła UKS Talent Poznań/trener Adrian Paluch/.
Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Oskara Walkowiaka /Chrobry Gniezno/,najlepszym strzelcem został Bartosz Karasiński /UKS Talent/, a tytuł najlepszego bramkarza przypadł Bartkowi Denejko z Progresu Gorzów. Wyróżnione zostały dwie dziewczynki Roksana Otrębska /Orlik Kaźmierz/ oraz Zuzanna Til /Orkan Konarzewo/

Do zespołu Gwiazd Luboń Cup zostali nominowani Adam Rybski /Chrobry/, Adam Ciesielski /Progres/, Igor Bartnik /Progres/, Paweł Nowak /Orkan Konarzewo/, Patryk Szewczyk /Chrobry/ oraz bramkarz Nielby Marcel Pawlak.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA LUBOŃ CUP ROCZNIK 2010
1/Progres Gorzów
2/Chrobry Gniezno
3/Nielba Wągrowiec
4/UKS Talent Poznań
5-6/Górnik Konin, Korona Wschowa
7-8/Lech Poznań FA Bułgarska, Unia Swarzędz
9/Lech Poznań FA Luboń
10/Orkan Konarzewo
11/Orlik Kaźmierz
12/Stella Luboń

W turnieju padło równo 100 bramek. Było mnóstwo emocji. Aż 4 razy o awansie decydowały karne i dopiero dodatkowa rywalizacja wyłoniła króla strzelców. W pierwszym turnieju zaczęliśmy parafrazując mistrza grozy Alfreda Hitchcocka od trzęsienia ziemi. Czyli w kolejnych turniejach napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Trudno to sobie wyobrazić, ale w Luboń Cup wszystko jest możliwie.

W niedzielę 26 listopada grali zawodnicy rocznika 2009. Pucharu zdobytego w ubiegłym roku bronili zawodnicy Stelli Luboń. W półfinale pokonali 2:1 debiutujący w Luboń Cup zespół Zjednoczonych Przytoczna. W drugim półfinale po bardzo wyrównanym meczu Chrobry Gniezno zwyciężył Wartę II Poznań 1:0.Mecz o trzecie miejsce to popis skuteczności zawodników Zjednoczonych. Pokonali 3:0 „zielonych” i w debiucie załapali się na przysłowiowe „pudło”.
Finał to walka o każdy metr boiska, w którym minimalnie lepsza okazała się Stella wygrywając z Chrobrym 1:0.
Patryk Różewski ze Stelli został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju rocznika 2009.
Cyprian Łunkiewicz ze Zjednoczonych wywalczył koronę króla strzelców. Borysowi Frąckowiakowi z Warty przypadł tytuł najlepszego bramkarza. Nagroda specjalna trafiła do Maksa Staniszewskiego z Concordu Murowana Goślina. Dwie jego koleżanki klubowe Zuzia Siwak i Ania Pieczyńska otrzymały specjalne wyróżnienia.

Do szóstki Gwiazd wybrano – bramkarza Filipa Meise /Zjednoczeni/ oraz zawodnicy z pola Marcel Malanowicz /Warta/, Franek Adamczak /Kotwica Kórnik/, Stasiu Jacków /Stella/, Jakub Żagiel /Zjednoczeni/ i Filip Wiechciński /Chrobry Gniezno/.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA LUBOŃ CUP ROCZNIK 2009
1/Stella Luboń
2/Chrobry Gniezno
3/Zjednoczeni Przytoczna
4/Warta II Poznań
5-6/Orzeł Międzyrzecz, Red Box Suchy Las
7-8/Nielba Wągrowiec, Kotwica I Kórnik
9/Warta I Poznań
10/Kotwica II Kórnik
11/UKS Talent Poznań
12/Concord Murowana Goślina.
Kolejny turniej już 3 grudnia.

LOSiR

fot.: 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, Belgia