Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Symbolicznie zamknęli budowę Al. Jana Pawła II

Dzisiaj Burmistrz Małgorzata Machalska i Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann - symbolicznie zamknęli budowę Al. Jana Pawła II. W ciągu dwóch lat zostały wybudowane główne ulice w NCL (w 2016 roku budowa ul. Wschodniej) - obydwie inwestycje zostały w połowie dofinansowane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa.

UML

fot.: 

Odpowiedzi

dziękujemy;-)

Wielki sukces! Gratulacje!! Łyżka dziegciu? 500 m nie plus, dalej niekończąca się przebudowa skrzyżowania Buczkaj i Targowej. Pozdrawiam z dziurawego Karola Buczka!!!! Zaglosujemy!!!

To jest chyba pierwszy burmistrz w Luboniu, którego widać efekty działania....

Tak, tak to jest pierwszy burmistrz, która lans i pseudo konsultacje społeczne przedkłada nad zdrowy rozsądek, która stała się na własne życzenie zakładnikiem wyborczym osiedla słoików kosztem pozostałej części Lubonia, Lasku i Żabikowa. ul.Urocza też aż się pali by pójść na wybory i "podziękować" za te "efekty"... NCL kontra cały w/w Luboń.

Mieszkańcy Uroczej-najwięksi awanturnicy w mieście. Pozdrawiamy.

mowa nienawisci;pozeganie mieszkancow przeciw sobie,pomniejszanie zasług obecnej Burmistrz ,destrukcjna krytyka,przedwyborcza krecia robota,uzywanie pejoratywnych okreslen,mertytoryczne dno jednym slowem

Budowaliśmy, budowaliśmy i zbudowaliśmy! Ypa, ypa, ypa.... (to z radzieckiej bajki).
Dziękują mieszkańcy zabłoconych, dziurawych ulic z Żabikowa!!!!

Można oczywiście być niezadowolonym że Miasto nie wykonało jakieś ulicy w Żabikowie ale trzeba uczciwie przyznać że obecna Pani Burmistrz potrafi zdobywać środki zewnętrzne na budowę dróg (rok po roku) jest to też pierwszy Burmistrz który realizuje swoje obietnice wyborcze - Brawo

Wpis ukryty - naruszenie dóbr osobistych

Zamiast ogladac radzieckie bajki było upominac sie o porzadna droge.Kiedys dziury nie przeszkadzały?Teraz trzeba czekac w kolejce.

Ta bajka to czysta propaganda sukcesu...Dziury przeszkadzały od dawna i od dawna składaliśmy wnioski. W końcu złożyliśmy broń, niestety. No cóż, nie jesteśmy tak liczną grupą wyborców jak mieszkańcy NCL..

Chciałbym przypomnieć tu wszystkim co zostało wielokrotnie udowodnione, że udziela się tu i komentuje osoba ewidentnie związana z urzędem i p.burmistrz, Jej jedynym zadaniem jak się sama wyraziła jest przeciwdziałanie "negatywnym komentarzom" wobec osoby p.burmistrz na forum. Robi to raz jako kobieta, raz jako mężczyzna pod różnymi nickami, a nawet przyjmuje rolę mieszkańca niby to utożsamiając się z faktycznymi problemami, zniechęca do działań roszczeniowych wobec urzędu i zawsze wybiela działania p.Machalskiej eksponując i wyolbrzymiając jej działania i dokonania, które obiektywnie stanowiąc jakieś tam niewielkie, ale w mojej opinii są. Chciałbym wierzyć, że o działaniach tej osoby nic nie wie p.burmistrz.

Na jakiej podstawie Pan/Pani pisze takie rzeczy? Jakie dowody?

@Izabell, na podstawie wpisów tej osoby podpisującej się różnorako z innych wątków i komentarzy pod artykułami. Przecież to widać, nie tylko po IP. Z krytyków p.burmistrz robi się na siłę hejterów. Ta osoba ma jakiś interes by uwagi krytyczne minimalizować, a niewielkie osiągnięcia wyolbrzymiać, nie sądzę też by p.burmistrz zniżyła się do tego poziomu i miała coś z tym wspólnego.

Też widzę IP i się powtarza może 2 razy, a reszta to zupełnie inni ludzie.

Dzisiaj mieć inne IP to nie problem. Wystarczy mieć dodatkowo internet mobilny i zresetować połączenie, by operator nam przydzielił nowe, z zupełnie innej klasy. @Isabell to nie są różni ludzie, co chwilę egzaltacja typu "brawo p.burmistrz" i "jedyny burmistrz, który spełnił obietnice wyborcze" nie pozostawia złudzeń, że brudna gra polityczna i dezinformacja ma tu miejsce.

A nie przyszło na myśl, że być może są osoby, które cenią Panią Burmistrz za to co zrobiła do tej pory? Teraz każdy kto będzie chwalił działania UML będzie miał zarzuty, że jest związany z władzą?

Z pewnością się takie osoby znajdą, zwłaszcza w NCL, gdzie przeważają napływowi młodzi ludzie, obeznani z technologiami komputerowymi i mobilnymi czego dali wyraz wznosząc skutecznie jak się okazało wrzask w mediach, robiąc zdjęcia i wysyłając do Wyborczej, WTK itp. To są fakty i zaczyn na odrębną dyskusję.

Natomiast taka osoba powiązana w jakiś sposób z urzędem się tu udziela stosując swoją brudną dezinformację.

Równie dobrze można by napisać, że wszystkie hejty są napisane przez jedną osobę, której jedynym zadaniem jest przeciwdziałanie "pozytywnym komentarzom" i robi to na czyjeś zlecenie. Nie wystarczy napisać, że coś zostało "wielokrotnie udowodnione", trzeba jeszcze te dowody przedstawić.

Odwracanie kota ogonem... Poczytaj sobie @Cup komentarze z innych wątków, zwłaszcza tych dotyczących burmistrz Machalskiej tak z pół roku wstecz. Nie napisałem, że ta osoba robi to na czyjeś zlecenie, lecz że jest w jakiś sposób związana z urzędem.

Dziękujemy!

Brawo tak trzymać. Mieszkam krótko w Luboniu w NCL bo około 12 lat, ale nigdy wcześniej nie widziałem tylu inwestycji, planów ile obecnie się dzieje. Tak trzymać !!! Oby jak najszybciej pozostali mieszkańcy Lubonia również dotrwali do realizacji budów dróg i innych elementów infrastktury miasta!!!

Gdyby nie skupisko wyborców, nadal by tam było gnojowisko.

NCL

Zgadza się. To był koszmar. Na jesień i wiosnę JP i Wschodnia wyglądały dramatycznie. Dobrze, że mieszkańcy doczekali się upragnionej infrastuktury drogowej. Teraz jest naprawdę dobrze.
Przed Luboniem teraz kilka lata intesywnych prac związanych z budową pozostałych ulic.
Oby władzą Lubonia udało sie pozyskać dodatkowe dofinasowania z zewnętrznych funduszy.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  PRACA W LUBONIU
 • Dam pracę
  Praca dla nauczycieli w klasach 4-6
 • Inne
  zaginął piesek
 • Inne
  Znaleziono
 • Dam pracę
  Opieka z zamieszkaniem u osoby starszej min 1600 GBP netto-miesiąc
 • Dam pracę
  Praca dla pomocy aptecznej
 • Dam pracę
  Zbrojarz do pracy w prefabrykatach
 • Dam pracę
  Technik ds. utrzymania ruchu