Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pogrom Luboń traci 2 punkty do lidera

W ostatnim spotkaniu tej rundy walczyliśmy z zespołem z Rudnik. Dawno nie zdarzyło się tak, że spotkanie wyjazdowe przebiegało w pełni pod naszą kontrolą. Pierwsza połowa spotkania to nasza dominacja, pełen spokój i opanowanie. Wreszcie bez zarzutu funkcjonowało rozegranie piłki i przesuwanie się formacji. Prowadzenie objęliśmy w 24 minucie po bramce Michała Jankowskiego, w tej akcji genialnym kilkudziesięcio metrowym podaniem popisał się Daniel Powierża. Następnie wynik meczu w 39 minucie podwyższył niezawodny kapitan zespołu Dawid Kubiak. Naszą kanonadę zakończył Michał Jankowski strzelając rywalom bramkę do szatni. Wyniki do przerwy 0:3

Druga połowa to nadal nasza inicjatywa, chociaż rywal potrafił odgryzać się groźnymi strzałami. W tym dniu jednak nasz bramkarz Tomasz Kubiak był bardzo czujny i kilka razy uratował zespół od straty gola. Pogrom miał jeszcze swoje okazje jednak brakowało szczęścia, piłka zatrzymywała się na poprzeczce lub dobrze interweniował bramkarz rywali. W końcowych minutach Jastrząb Rudniki strzelił swojego honorowego gola, ustalając wynik meczu na 1:3.

Skład:
T.Kubiak – Lulka(62'Cubal), Garczyński(75'Machura), Wierzbiński, Skwaryło – Ł.Kałużny(67'Lewandowski), Powierża, Kasperczak, D.Kubiak – Matuszalski, Jankowski(55'Konieczka)

Trener: Rajmund Sobkowiak

Bramki:
24' Michał Jankowski (asysta Dawid Kubiak)
39' Dawid Kubiak (Maciej Matuszalski)
43' Michał Jankowski (Mateusz Lulka)

Podsumowanie rundy:

Na półmetku sezonu zajmujemy trzecie miejsce w tabeli tracąc do lidera tylko 2 punkty. Jest to wynik dobry biorąc pod uwagę, że w kilku spotkaniach szczególnie wyjazdowych zagraliśmy poniżej swoich umiejętności. Jeśli zespół w meczach rewanżowych na wiosnę zagra na swoim poziomie i uniknie wpadek to awans będzie sprawą bardzo realną.

Plus sezonu - Spotkania w Luboniu, boisko przy ulicy Rzecznej stało się twierdzą nie do zdobycia. Na własnym terenie wygraliśmy pięć spotkań, zremisowaliśmy raz, smaku porażki nie poznaliśmy.

Minus sezonu – niespodziewany remis 1:1 z zespołem Orły Plewiska. Faktem jest, że zespół stwarzał sobie groźne sytuację w tym spotkaniu, jednak w tym dniu zagraliśmy po prostu poniżej swojego poziomu i strata punktów z zespołem z dołu tabeli trochę boli.

Statystyki zawodników po I rundzie

Top 5 Asysty:

1.Maciej Matuszalski - 11 asyst
2.Krystian Konieczka – 6
3.Dawid Kubiak – 5
Jasiek Wierzbiński – 5
5.Daniel Powierża – 4
Adam Wiśniewski  - 4

Top 5 Bramki:

1.Maciej Matuszalski - 16 bramek
2.Dawid Kubiak – 12
3.Anatolli Schevchenko - 5
4.Michał Jankowski –5
5.Jasiek Wierzbiński – 3
Daniel Powierża - 3
Krystian Konieczka - 3

Top 5 Ilość Występów:

1.Tomasz Kubiak - 12 Występów
Michał Jankowski - 12
Krzysztof Garczyński - 12
Daniel Powierża - 12
Krystian Konieczka - 12
Maciej Matuszalski - 12
Dawid Kubiak -12

Szymon Owsianny

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Język francuski
 • Inne
  Spacerek!
 • Dam pracę
  Ochrona- Komorniki
 • Dam pracę
  Kafelkarz!
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Pracownik Ochrony (Biedronka)
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki