Pogrom Luboń goni lidera tabeli

Było to ostatnie spotkanie na własnym boisku przed przerwa zimową. Pewnie wygrywamy i wskakujemy na trzecie miejsce w tabeli w klasie B Poznań III. Od samego początku mieliśmy inicjatywę, a prowadzenie objęliśmy już w 19 minucie po soczystym uderzeniu Michała Jankowskiego. W końcowych minutach pierwszej połowy wynik spotkania na 2:0 podwyższył Maciej Matuszalski.
Druga część meczu była w wykonaniu Pogromu Luboń już bardziej efektywniejsza, przede wszystkim byliśmy skuteczniejsi. Od razu po przerwie bramkę strzelił Dawid Kubiak oraz Łukasz Kałużny. Szybkie 4:0 w pełni uspokoiło spotkanie i jego dalszy przebieg. W 70 minucie gola na 5:0 strzelił Maciej Matuszalski, następnie swojego drugiego gola zdobył Michał Jankowski - prawdopodobnie najlepszy zawodnik tego meczu. W 83 minucie bramkę na 7:0 ustrzelił trener zespołu Rajmund Sobkowiak. Końcowy wynik spotkania z Same Kozaki Dobra na 8:0 ustalił Jakub Lewandowski, warto zaznaczyć że Kuba wrócił do zespołu po dwu letniej przerwie od gry. Witamy z powrotem !!!

T.Kubiak – Lulka(70’Michalak), Garczyński, Jankowski, Cubal(65’Christoph) – Ł.Kałużny(60’Jakub Lewandowski), Wierzbiński, Marczak(46’Kasperczak), Konieczka(82’ Sobkowiak) – Matuszalski, D.Kubiak(55’Daniel Powierza)
Trener: Rajmund Sobkowiak