Luboński zdobywa 3 punkty

Po wielu przegranych spotkaniach i dwóch remisach Luboński KS wreszcie dał powód do radości swoim kibicom. Pierwsze 20 minut spotkania nie zapowiadało, że będzie, aż tak dobrze, gdyż błękitno-biali przegrywali 0:2 z zespołem Kłosu Zaniemyśl. Piłkarze z Lubońskiego na szczęście pokazali, że chcieć to móc i zaczęli odrabiać straty. Na przerwę schodzili przy wyniku 1:2. W drugiej odsłonie zespół z Lubonia nadal próbował doprowadzić do remisu. Sztuka ta w końcu się udała i na tablicy wyników ukazał się rezultat 2:2. Luboński poczuł, że to spotkanie może wygrać, dlatego też nie odpuszczał. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną graczy z Lubonia 3:2. Bramki dla Lubonskiego strzelili Dominki Antkowiak, Paweł Biliński i Damian Krzyżaniak.