Kolejne 3 punkty dla Pogromu Luboń

W ostatnim spotkaniu naszym rywalem był nasz stary znajomy - zespół Odlewu Poznań, z którym mierzyliśmy się już parokrotnie. Spotkanie rozpoczęło się dla nas wyśmienicie, ponieważ w 7 minucie objęliśmy prowadzenia po bramce Dawida Kubiaka. W 30 minucie Odlew niespodziewanie wyrównał stan meczu na 1:1. Bramka ta była dosyć kontrowersyjna, gdyż jeden z zawodników gospodarzy dotknął piłkę ręką w swoim polu karnym. Dziwna sytuacja, po której Odlew Poznań wyprowadził udaną kontrę, mimo naszych protestów sędzia pozostał nie ugięty.
Pogrom Luboń nie załamał się straconą bramką i w 37 minucie objął prowadzenie. Ponownie na listę strzelców wpisał się Dawid Kubiak. Prawdziwą ozdoba spotkania była jednak bramka w 40 minucie meczu. Ładnym strzałem z dystansu popisał się nasz kapitan Dawid Kubiak, który w ten sposób skompletował hat tricka. W końcówce pierwszej połowy Odlew po ładnej akcji zmniejszył straty na 2:3

Druga część meczu była już mniej emocjonująca, gdyż szybko podwyższyliśmy prowadzenie na 2:4 dzięki ładnej bramce Macieja Matuszalskiego. W 70 minucie drugiego swojego gola i 14-stego w sezonie zdobył ponownie Matuszalski. Dalsze minuty to kontrola spotkania i mimo kilku ładnych akcji nie udało się nam już podwyższyć rezultatu. W ostatniej akcji meczu Odlew Poznań ustalił wynik na 3:5
Po ciekawym meczu, który mógł się podobać kibicom dopisujemy kolejne 3 pkt i cały czas pozostajemy w czołówce tabeli.
Skład:
T.Kubiak – Christoph (50’Wiśniewski), Skwaryło, Jankowski (70’Kasperczak)Lulka – Powierża, Ł.Kalużny (73’Lewandowski), Konieczka (’80 Marczak), Matuszalski (87’Sobkowiak) – Wierzbiński, D.Kubiak (65’Garczyński)
Bramki:
Dawid Kubiak 3
Maciej Matuszalski 2

Na kolejne spotkanie zapraszamy w niedzielę 12 listopada o godzinie 11.00 na stadion przy ulicy Rzecznej, gdzie zmierzymy się z zajmującym 11 miejsce w tabeli zespołem Same Kozaki Dobra.