Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Źródła finansowania działalności gospodarczej – pożyczki JEREMIE. Poznaj pozadotacyjne środki unijne dla firm!

Rada Gospodarcza Miasta Luboń serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie 29.11 br. o godzinie 10.00, sala sesyjna Urzędu Miasta Luboń. Spotkanie skierowane jest zarówno do osób, które maja już działalność jak i tych, którzy planują START w biznesie! Tadeusz Wojtaszak - kierownik Zespołu Obsługi Klienta Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. omówi najważniejsze założenia Inicjatywy jeremie2. Przedsiębiorcy poznają również punkt widzenia osoby, która o pożyczkę się ubiega. Czym jest Inicjatywa JEREMIE? Kto może z niej skorzystać i na jakich zasadach? Czy to się opłaca? Na co zwrócić uwagę? Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi. Dodatkowych informacji udziela Angelika Stefaniak – inspektor ds. promocji, tel. 61 813 00 11 w. 12.

UML

fot.: 

Odpowiedzi

Rada Gospodarcza fajnie brzmi i powinna być interesującą inicjatywą. Byłem na spotkaniu takiej rady z rok czy 2 temu, gdzie wątkiem przewodnim miała być możliwość pozyskania funduszy europejskich. Powiem krótko: śmiech na sali, cały czas produkowała się o swojej działalności doradczej p.Chaber z córką (choć było powiedziane, że nie promujemy tego co jako przedsiębiorcy robimy), sami przedsiębiorcy wychodzili w trakcie tej prelekcji, bo tak trzeba by to nazwać delikatnie uznając całą imprezę z stratę czasu, co w rezultacie okazało się słuszne, bo "wszystkie programy finansowania się pokończyły w tej perspektywie".

Teraz co? Wciskanie kredytów, nawet niżej oprocentowanych? Mydlenie oczu i promowanie się urzędu miasta jako jednostki tak zatroskanej o lubońskich przedsiębiorców.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, Belgia