Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Problem z pozbywaniem się śmieci - list do redakcji

Mimo kolejnych nowelizacji ustawy o odpadach kwestia pozbywania się śmieci jest ciągle problemem. Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który jest zbulwersowany faktem, że są jeszcze ludzie, którzy potrafią wyrzucać pełne reklamówki śmieci do koszy znajdujących się na przystankach autobusowych.

Niektórym trzeba chyba przypomnieć reguły wyrzucania śmieci. Dosłownie 3 minuty temu na przystanek autobusowy na ul. Fabrycznej (od Dworcowej - kier. Gorczyn) wjechał żółty Fiat Panda (od redakcji: sobota 7.10). Od strony pasażera otworzyły się drzwi, wysiadła osoba i wrzuciła torbę ze śmieciami do przystankowego śmietnika. Następnie samochód zawrócił w kierunku Dworcowej... Brak mi słów - napisał mieszkaniec.

Odpowiednie organy proszą wszystkie osoby będące świadkami wyrzucania odpadów w niedozwolonych miejscach o niezwłoczne poinformowanie o zaistniałej sytuacji. Należy zapisać jak najwięcej informacji identyfikujących sprawcę, takich jak rejestracja samochodu, dane osobowe, itp. Pomocne są również zdjęcia lub filmy pokazujące zdarzenie oraz precyzyjne podanie godziny i miejsca zdarzenia.

hak

fot.: 

UML

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Sprzątanie klubu fitnes w Galerii Dębiec (os. Dębina)
  • Dam pracę
    Sprzątanie pomieszczeń przy ul. Malwowej w Poznaniu
  • Dam pracę
    Praca dla magazyniera w sklepie internetowym Superłazienka.pl
  • Dam pracę
    Praca dla kobiet
  • Dam pracę
    Praca na stacji paliw w Luboniu
  • Dam pracę
    Praca doradca klienta w języku niemieckim - Poznań
  • Dam pracę
    Praca w Komornikach 3000 zł
  • Sprzedam
    Sprzedam mieszkanie deweloperskie