Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uszkodzona sygnalizacja świetlna - list do redakcji

Do naszej redakcji napisał Czytelnik, który zwrócił uwagę na uszkodzona sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Poniatowskiego i Unijnej.

Jest uszkodzony przycisk na skrzyżowaniu przy hotelu MAX. Przycisk nie da się wcisnąć, przez co nie zapala się zielone świato. Ludzie się niecierpliwią co ostatecznie sprowadza się do tego, że zaczynają przechodzić na czerwonym. Proszę o szybką interwencje - napisał mieszkaniec.

Wczoraj zgłoszenie o usterce przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Otrzymaliśmy informację, że działania w tej sprawie zostały natychmiast podjęte.

izi

Odpowiedzi

Trochę mnie to dziwi, dlaczego mieszkańcy nie zadzwonia poprostu do UM aby to zgłosić, nigdy nie spotkałem się z problemem po stronie urzędu zgłaszając tego typu problemy, a reakcja zawsze była taka jak w tym przypadku czyli "zajmiemy się tym" i nigdy nie było sytuacji aby problem nie został rozwiązany, ale taka nasza mentalność, że lepiej stać na światłach, czekać, narzekać niż poprostu zadzwonic i zgłosić problem.

Wiele razy dzwoniłam i mnie olali. Pisałam nawet do p. Burmistrz poprzez formatkę Zadaj pytanie na stronie miasta i odpowiedź uzyskałam dopiero po interwencji tutaj. Brak sporego fragmentu chodnika (rozwalone płytki chodnikowe tuż przy miejskim budynku) przy ul. Łącznej zgłaszam już kilka razy - mieli swego czasu nawet taką aplikację, do zgłaszania usterek, ale to chyba nie wypaliło. Koniec końców wyrwa w chodniku jak jest, tak jest. Może jak kogoś wyrwę za kołnierz zza biurka i pokażę palcem co i gdzie, to w końcu zgłoszenie zostanie przyjęte i położą te kilka brakujących płytek?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginął kot!!!
 • Dam pracę
  Sprzątanie klubu fitnes w Galerii Dębiec (os. Dębina)
 • Dam pracę
  Sprzątanie pomieszczeń przy ul. Malwowej w Poznaniu
 • Dam pracę
  Praca dla magazyniera w sklepie internetowym Superłazienka.pl
 • Dam pracę
  Praca dla kobiet
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Praca doradca klienta w języku niemieckim - Poznań
 • Dam pracę
  Praca w Komornikach 3000 zł