Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Chodniki w NCL - list do redakcji

Do naszej redakcji przesłał film jeden z mieszkańców Nowego Centrum Lubonia, który ukazuje dwa chodniki na jego ulicy. Zdziwiony Czytelnik zadaje pytanie dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Pytanie to wraz z nagraniem przesyłamy do Urzędu Miasta Luboń.

izi

fot.: 

Czytelnik

Odpowiedzi

Odpowiedź jest oczywista, deweloper wybudował na swój koszt chodnik i tego nie zgłosił. Projektant rysował zgodnie z mapami bez chodnika dewelopera i taki oto jest klops. Rozwiązanie. Rozebrać chodnik dewelopera i powiększyć ogródek. Zero sensacji-więcej pragmatyki. Brawo mieszkańcy z parteru:)

Z tego co się orientuje 1 jest na terenie wspólnoty a 2 na miasta.
Miasto nie ma prawa rozebrać czegoś co nie jest na ich terenie

A czy ktoś napisał, że ma go rozebrać miasto? Nie:) Brawo dla mieszkańców z parteru, którzy w przypadku decyzji wspólnoty o rozebraniu chodnika mają większy ogródek. A miasto... najpewniej rozbierze chodnik i urządzi zieleń lub wynajmie teren wspólnocie:) Juź się cieszę na większy ogródek!!!!!!!!!!

ODP

to chyba jasne, pierwszy chodnik jest własnością wspólnoty która sama tam chodzik postawiła a drugo jest częścią planu budowy ulicy. I niesyty nie można było wykorzystać tego pierwszego bo niesyty nigdy nie wiadomo co wspólnota zdecyduje aby z nim zrobić

Wcześnie się zorientowali :)
Można na miejsca parkingowe przerobić a jeżeli to faktycznie wspólnotowe to SM może naskoczyć.

Po co 2 żeby na Beczka nie było!! A kto bogatym zabroni hehehehe

niepotrzebnie się lokator gorączkuje, już dawno według projektu wąski pas trawnika, który jest przy budynkach AL. Jana Pawła II zniknie a na na całej długości budynków patrząc od budynku w kierunku ulicy będzie: najpierw zieleń (około 5-6m), następnie chodnik o szerokości 2 m i kolejno miejsca postojowe.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Sprzedam
  Sofy 2 i 3-osobowe
 • Dam pracę
  Dam prace
 • Sprzedam
  Ubranka dziecięce 56-116 dla dziewczynki - zestaw
 • Dam pracę
  Sprzątanie biur, Głuchowo k/Komornik
 • Dam pracę
  Spawacze Belgia
 • Dam pracę
  Cieśle budowlani Belgia
 • Dam pracę
  Murarze Belgia
 • Dam pracę
  Poszukiwana opiekunka do grup dzieci jeżdzących na basen