Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w SP5

4 września rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 5 w Luboniu. Inauguracja odbyła się w trzech grupach: klasy gimnazjalne, kl. 4-7 oraz kl.1-3 z oddziałem przedszkolnym. W uroczystości uczestniczyli społeczność szkolna oraz goście: Pani Burmistrz Małgorzata Machalska i przewodniczący Rady Rodziców Pan Miron Kozłowski. Uczniowie usłyszeli wiele serdecznych życzeń, w tym radości ze zgłębiania tajników wiedzy, sukcesów szkolnych i rozwoju indywidualnych możliwości każdego dziecka.
Pani dyrektor Jolanta Walczak przedstawiła panie wicedyrektor: Katarzynę Pilarską i Ewę Frąckowiak, nowych nauczycieli oraz wychowawców i asystentów klas. Po części oficjalnej zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klasy 2a gimnazjum pod kierunkiem P. Kamilli Kursawe-Ciemny i P. Michała Garstkiewicza.
Dziś rozpoczynamy lekcje. Szkoła jest w pełni przygotowana do potrzeb uczniów, zarówno gimnazjalistów, jak i klas 1-7 oraz oddziału przedszkolnego. W czasie wakacji odbył się remont części budynku, pomalowano sale, wyposażono w meble i pomoce dydaktyczne potrzebne do właściwej organizacji procesu dydaktyczno-wychowawczego na wszystkich poziomach.

Szkoła Podstawowa nr 5

Odpowiedzi

Szkoła bardzo ładna i zadbana, przedstawienie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego bardzo ładne, nie pozostaje nic innego, jak życzyć nauczycielom i uczniom równie udanego całego roku szkolnego :)

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  praca dla nauczyciela
 • Dam pracę
  Zlecę elewację 3 budynków w Biskupcu, 1 w Kobułtach
 • Dam pracę
  zatrudnimy tłumaczy 68.72
 • Dam pracę
  Pracownicy sprzątający 22:00-6:00 - Poznań (Rataje)
 • Dam pracę
  Pani do sprzątania pilnie poszukiwana
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie 3 pokoje Luboń
 • Inne
  Zaginął Kot
 • Inne
  Zaginął mały czarny pies