Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pogrom Luboń poznał rywala w Pucharze Polski

Drużyna z Lubonia zmierzy się z juniorami Polonia Środa Wlkp. Mecz odbędzie się na wyjeździe 19 sierpnia o godzinie 14.00. Pierwszy zespół Polonia Środa w zeszłym sezonie wygrał okręgowy Puchar Polski, zatem można przypuszczać, że juniorzy również prezentują wysoki poziom. Jak powiedział nam prezes Pogromu Szymon Owsianny zawodnicy spodziewają się ciężkiego meczu.

W przypadku pokonania pierwszej przeszkody w drugiej rundzie czekać będzie na nas Stella Luboń. Ciekawie byłoby rozegrać derby Lubonia - dodaje prezes Owsianny.

Przypominamy również skład ligi w jakiej w sezonie 2017/2018 zagra Pogrom Luboń oraz terminy rozgrywek.

KLASA B GRUPA III: Skra Wielkopolska Otusz (S), Zawisza Dolsk (S), KS Gminy Brodnica Manieczki, KS Szczytniki, Las Puszczykowo, Lotnik-1997 Poznań, Odlew Poznań, Ogrol Sielinko, Okoń Sapowice, Orły Plewiska, Pogrom Luboń, Poznań FC, Przemysław Poznań, UKS Śrem (N).

Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Klasa B Grupa 3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2017-08-26

1UKS Śrem - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-08-26__:__ :
2ZAWISZA Dolsk - KS SZCZYTNIKI2017-08-26__:__ :
3POGROM LUBOŃ - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-08-26__:__ :
4PRZEMYSŁAW Poznań - LAS Puszczykowo2017-08-26__:__ :
5ORŁY PLEWISKA - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-08-26__:__ :
6SKRA Wielkopolska Otusz - ODLEW Poznań2017-08-26__:__ :
7POZNAŃ FC - OKOŃ Sapowice2017-08-26__:__ :



Kolejka: 2 w dniach 2017-09-02

8KS Gminy Brodnica Manieczki - OKOŃ Sapowice2017-09-02__:__ :
9ODLEW Poznań - POZNAŃ FC2017-09-02__:__ :
10MA SAME KOZAKI DOBRA - SKRA Wielkopolska Otusz2017-09-02__:__ :
11LAS Puszczykowo - ORŁY PLEWISKA2017-09-02__:__ :
12PRZEMYSŁAW Poznań - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-09-02__:__ :
13KS SZCZYTNIKI - POGROM LUBOŃ2017-09-02__:__ :
14ZAWISZA Dolsk - UKS Śrem2017-09-02__:__ :



Kolejka: 3 w dniach 2017-09-09

15KS Gminy Brodnica Manieczki - ZAWISZA Dolsk2017-09-09__:__ :
16POGROM LUBOŃ - UKS Śrem2017-09-09__:__ :
17PRZEMYSŁAW Poznań - KS SZCZYTNIKI2017-09-09__:__ :
18ORŁY PLEWISKA - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-09-09__:__ :
19SKRA Wielkopolska Otusz - LAS Puszczykowo2017-09-09__:__ :
20POZNAŃ FC - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-09-09__:__ :
21OKOŃ Sapowice - ODLEW Poznań2017-09-09__:__ :



Kolejka: 4 w dniach 2017-09-16

22KS Gminy Brodnica Manieczki - ODLEW Poznań2017-09-16__:__ :
23MA SAME KOZAKI DOBRA - OKOŃ Sapowice2017-09-16__:__ :
24LAS Puszczykowo - POZNAŃ FC2017-09-16__:__ :
25SKRA Wielkopolska Otusz - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-09-16__:__ :
26KS SZCZYTNIKI - ORŁY PLEWISKA2017-09-16__:__ :
27UKS Śrem - PRZEMYSŁAW Poznań2017-09-16__:__ :
28ZAWISZA Dolsk - POGROM LUBOŃ2017-09-16__:__ :



Kolejka: 5 w dniach 2017-09-23

29POGROM LUBOŃ - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-09-23__:__ :
30PRZEMYSŁAW Poznań - ZAWISZA Dolsk2017-09-23__:__ :
31ORŁY PLEWISKA - UKS Śrem2017-09-23__:__ :
32SKRA Wielkopolska Otusz - KS SZCZYTNIKI2017-09-23__:__ :
33POZNAŃ FC - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-09-23__:__ :
34OKOŃ Sapowice - LAS Puszczykowo2017-09-23__:__ :
35ODLEW Poznań - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-09-23__:__ :



Kolejka: 6 w dniach 2017-09-30

36KS Gminy Brodnica Manieczki - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-09-30__:__ :
37LAS Puszczykowo - ODLEW Poznań2017-09-30__:__ :
38OKOŃ Sapowice - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-09-30__:__ :
39KS SZCZYTNIKI - POZNAŃ FC2017-09-30__:__ :
40UKS Śrem - SKRA Wielkopolska Otusz2017-09-30__:__ :
41ZAWISZA Dolsk - ORŁY PLEWISKA2017-09-30__:__ :
42POGROM LUBOŃ - PRZEMYSŁAW Poznań2017-09-30__:__ :



Kolejka: 7 w dniach 2017-10-07

43PRZEMYSŁAW Poznań - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-10-07__:__ :
44ORŁY PLEWISKA - POGROM LUBOŃ2017-10-07__:__ :
45SKRA Wielkopolska Otusz - ZAWISZA Dolsk2017-10-07__:__ :
46POZNAŃ FC - UKS Śrem2017-10-07__:__ :
47OKOŃ Sapowice - KS SZCZYTNIKI2017-10-07__:__ :
48ODLEW Poznań - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-10-07__:__ :
49MA SAME KOZAKI DOBRA - LAS Puszczykowo2017-10-07__:__ :



Kolejka: 8 w dniach 2017-10-14

50KS Gminy Brodnica Manieczki - LAS Puszczykowo2017-10-14__:__ :
51MA SAME KOZAKI DOBRA - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-10-14__:__ :
52KS SZCZYTNIKI - ODLEW Poznań2017-10-14__:__ :
53UKS Śrem - OKOŃ Sapowice2017-10-14__:__ :
54ZAWISZA Dolsk - POZNAŃ FC2017-10-14__:__ :
55POGROM LUBOŃ - SKRA Wielkopolska Otusz2017-10-14__:__ :
56PRZEMYSŁAW Poznań - ORŁY PLEWISKA2017-10-14__:__ :



Kolejka: 9 w dniach 2017-10-21

57ORŁY PLEWISKA - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-10-21__:__ :
58SKRA Wielkopolska Otusz - PRZEMYSŁAW Poznań2017-10-21__:__ :
59POZNAŃ FC - POGROM LUBOŃ2017-10-21__:__ :
60OKOŃ Sapowice - ZAWISZA Dolsk2017-10-21__:__ :
61ODLEW Poznań - UKS Śrem2017-10-21__:__ :
62MA SAME KOZAKI DOBRA - KS SZCZYTNIKI2017-10-21__:__ :
63LAS Puszczykowo - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-10-21__:__ :



Kolejka: 10 w dniach 2017-10-28

64KS Gminy Brodnica Manieczki - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-10-28__:__ :
65KS SZCZYTNIKI - LAS Puszczykowo2017-10-28__:__ :
66UKS Śrem - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-10-28__:__ :
67ZAWISZA Dolsk - ODLEW Poznań2017-10-28__:__ :
68POGROM LUBOŃ - OKOŃ Sapowice2017-10-28__:__ :
69PRZEMYSŁAW Poznań - POZNAŃ FC2017-10-28__:__ :
70ORŁY PLEWISKA - SKRA Wielkopolska Otusz2017-10-28__:__ :



Kolejka: 11 w dniach 2017-11-04

71SKRA Wielkopolska Otusz - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-11-04__:__ :
72POZNAŃ FC - ORŁY PLEWISKA2017-11-04__:__ :
73OKOŃ Sapowice - PRZEMYSŁAW Poznań2017-11-04__:__ :
74ODLEW Poznań - POGROM LUBOŃ2017-11-04__:__ :
75MA SAME KOZAKI DOBRA - ZAWISZA Dolsk2017-11-04__:__ :
76LAS Puszczykowo - UKS Śrem2017-11-04__:__ :
77KS SZCZYTNIKI - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-11-04__:__ :



Kolejka: 12 w dniach 2017-11-11

78KS Gminy Brodnica Manieczki - KS SZCZYTNIKI2017-11-11__:__ :
79UKS Śrem - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-11-11__:__ :
80ZAWISZA Dolsk - LAS Puszczykowo2017-11-11__:__ :
81POGROM LUBOŃ - MA SAME KOZAKI DOBRA2017-11-11__:__ :
82PRZEMYSŁAW Poznań - ODLEW Poznań2017-11-11__:__ :
83ORŁY PLEWISKA - OKOŃ Sapowice2017-11-11__:__ :
84SKRA Wielkopolska Otusz - POZNAŃ FC2017-11-11__:__ :



Kolejka: 13 w dniach 2017-11-18

85POZNAŃ FC - KS Gminy Brodnica Manieczki2017-11-18__:__ :
86OKOŃ Sapowice - SKRA Wielkopolska Otusz2017-11-18__:__ :
87ODLEW Poznań - ORŁY PLEWISKA2017-11-18__:__ :
88MA SAME KOZAKI DOBRA - PRZEMYSŁAW Poznań2017-11-18__:__ :
89LAS Puszczykowo - POGROM LUBOŃ2017-11-18__:__ :
90ZAWISZA Dolsk - LOTNIK-1997 POZNAŃ2017-11-18__:__ :
91KS SZCZYTNIKI - UKS Śrem2017-11-18__:__ :

Izabella Chodorowska

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Sprzedam
    CINQUECENTO 704 Young
  • Dam pracę
    Pracownik ochrony - Komorniki
  • Dam pracę
    Korepetycje z języka niemieckiego
  • Dam pracę
    Praca na stacji paliw
  • Dam pracę
    Operator maszyn – branża drzewna - stałe zatrudnienie - DODATKI i PREMIE !
  • Inne
    ODDAM ZA DARMO DRZEWO Z ROZBIÓRKI
  • Dam pracę
    Hotel Spa zatrudni kosmetologa/kosmetycz
  • Inne
    Głosowanie na SP 1 Luboń