Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

W Mosinie ma powstać kryty basen

Jak można dowiedzieć się z BIP Urząd Miejski w Mosinie ogłosił przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej krytego basenu w Mosinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie projektów budowlanych, wykonawczych, warsztatowych krytego basenu wraz z niezbędnymi przyłączami oraz zagospodarowaniem terenu.

Budynek krytej pływalni będzie obejmować basen pływacki z 6 torami o głebokości 1,3-1,8m, o wymiarach 24,95m x 14m, basen rekreacyjny z częścią do nauki pływania z 3 torami o głębokości 0,8-1,1m i o wymiarach 12,0m x 6,0m, basen rekreacyjny połączony przesmykiem z basenem do nauki pływania o głębokosci 0,4-0,9m z bąbelkami powietrznymi, dyszami masującymi, przeciwprądami oraz kolorowymi reflektorami, zespół saun (fińska i turecka) oraz jaccuzi, szatnie, sanitariaty, salę gimnastyczną do areobiku, a także siłownię. Projekt przewiduje również na terenie kompleksu gastronomię. Zagospodarowanie terenu to między innymi plac wejściowy, parking, zjazd z drogi publicznej, oświetlenie terenu i mała architektura, a także zagospodarowanie zieleni.

Szacunkowy koszt budowy basenu nie może przekroczyć kwoty 9.500.000, 00 zł brutto, zaś realizacja zamówienia ma nastąpić najpóźniej w terminie 9 miesięcy od daty podpisania umowy.

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

W Mosinie nie ma drog. Jedynie glowne drogi asfaltowe. Po deszczu wszystko w blocie. Chidbikow tez nie ma. A chca Basen budowac...

Jesttt...w końcu basem w Mosinie nie trzeba będzie latać do Kórnika czy Czępinia

Czempinia, ciołku.

W czempiniu jest basen??

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl