Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Luboński 1943 ogłasza nabór

Jak informują działacze Lubońskiego 1943 klub przygotowania do nowego sezonu seniorów w klasie okręgowej 2017/2018 zaczyna 17 lipca br.. W tym dniu sztab szkoleniowy zaprasza wszystkich chętnych zawodników, którzy chcieliby reprezentować klub na testy. Spotkanie ze sztabem szkoleniowym odbędzie się o godzinie 19.00 na płycie boiska przy ulicy Rzecznej. Działacze zapraszają również piłkarzy, którzy do tej pory wspierali Lubońskiego i nadal chcieliby to czynić. Do zespołu dołączył ponownie Krzysztof Piskuła, a także Marek Wiórek, którzy wspólnie z Markiem Wilczyńskim tworzyć będą sztab trenerski.

max

fot.: 

Odpowiedzi

Brak chetnych? , nie ma co sie dziwic.Kiedys był sponsor firma ,,FOGO" odszed? widocznie mial powody. Miasto tez sie nie przyczynia do istnienia klubu, najlepiej to roziwazac i niech sobie trawka rosnie na pseudo bosiku.

Jeszcze jakiś czas temu powiedziałbym to samo, ale wiem, że w Lubońskim zaczęły się zmiany i głęboko wierzę, że na dobre.
Dajmy im sznsę, myślę że ważne jest aby w Luboniu był klub w którym przede wszystkim będą mogły rozwijać się nasze dzieciaki, seniorzy to inna bajka.
Mamy bardzo utalentowane i chętne dzieci, ale ze względu na brak porządnego klubu większość z nich wędrowała do Poznania. Mam nadzieję, że teraz to się zmieni i będziemy mieli dobry i przyjazny klub.

Pozdrawiam

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Oddam ziemię z wykopu
 • Dam pracę
  Praca na stacji Paliw Lotos , ul. Armii Poznań
 • Sprzedam
  Sprzedam stanowisko postojowe w garażu Wschodnia
 • Dam pracę
  KIEROWCA C+E - Komorniki
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie