Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kronika policyjna 01.04-04.05.2017

03.04 - na ulicy 1 Maja skradziono samochód marki Fiat Cinquecento. Straty to 1500 złotych.
07.04 - na ulicy 11 Listopada na pętli autobusowej nieznany mężczyzna naruszył nietykalność cielesną 30-latka poprzez wielokrotne uderzenie pięścią w twarz i głowę oraz kopnięcia w korpus i głowę. Pokrzywdzony doznał obrażeń w rejonie oczodołu lewego.
07.04 - na ulicy Sobieskiego na terenie prywatnej posesji miał miejsce pożar opuszczonego budynku, w wyniku którego uszkodzeniu uległ dach oraz znajdujące się wewnątrz stropy. Przyczyną pożaru było podpalnie.
09.04 - na ulicy Solskiego z terenu posesji z niezabezpieczonego garażu dokonano kradzieży roweru Giant Traffic. Straty to 600 złotych.
10.04 - na ulicy Wschodniej właściciele odnaleźli na parkingu niestrzeżonym poszukiwany samochód marki Fiat Cinquecento. Po wykonaniu czynności z udziałem technika kryminalistyki pojazd przekazano właścicielowi.
10.04 - na ulicy Żabikowskiej z bankomatu mieszczącego się w C.H.Pajo nieznana kobieta dokonała zaboru gotówki z anulowanej transakcji. Straty to 650 złotych.
12.04 - na ulicy Żabikowskiej dwóch nieznanych sprawców po wcześniejszej słownej zaczepce dokonało pobicia 45-letniego mężczyzny. Pokrzywdzony doznał złamiania nosa.
12.04 - na ulicy Armii Poznań 13-letni i 14-letni chłopcy oraz trzeci nieustalony sprawca zadając uderzenia pięściami w twarz i kopiąc po brzuchu dokonali bez powodu pobicia 13-latka, który został hospitalizowany.
12.04 - na ulicy Powstańców Wielkopolskich policjancji z KP w Luboniu zatrzymali podejrzanego mężczyznę o dokonanie kradzieży w dniu 18.12.2016 roku perfum ze sklepu Rossmann.
13.04 - na ulicy Źródlanej nieznany sprawca z terenu wspólnego garażu dokonał kradzieży dwóch rowerów marki B.Twin i Romet. Straty to 1480 złotych.
14.04 - na ulicy Sobieskiego nieznany sprawca poprzez zaklejenie wkładek w zamku dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych do sklepu Społem. Straty to 1250 złotych.
14.04 - z parkingu niestrzeżonego znajdującego się na ulicy Skowronkowej skardziono samochód marki Renault Clio. Straty to 20 tysięcy złotych.
14.04 - na ulicy Poniatowskiego nieznany sprawca z otwartego domu dokonał kradzieży odkurzacza marki iRobot. Straty to 1450 złotych.
15.04 - na ulicy Dębieckiej nieznany sprawca w C.H.Factory dokonał kradzieży 11 koszulek. Straty to 1850 złotych.
15.04 - na ulicy Powstańców Wielkopolskich 35-letni mężczyzna kierował pojazdem marki Fiat Seicento będąc pod wpływem środków odurzających. Posiadał on przy sobie woreczek z zawartością suszu roślinnego pochodzenia narkotycznego. Zatrzymany na gorącym uczynku przez policjantów z KMP w Poznaniu.
19.04 - na ulicy Armii Poznań nieznany sprawca z pojazdu marki Fiat Ducato zaparkowanego na terenie firmy dokonał kradzieży katalizatora. Straty to 8 tysięcy złotych.
19.04 - na ulicy Sikorskiego funkcjonariusz KP Luboń zatrzymał podejrzanego o dokonanie kradzieży alkoholu oraz poszukiwanego listem gończym 30-letniego mężczyznę.
20.04 - na ulicy Kalinowej nieznany sprawca poprzez wyłamanie ramy dokonał uszkodzenia drzwi balkonowych w domu jednorodzinnym. Straty to 4 tysiące złotych.
22.04 - na ulicy Traugutta 42-letni mężczyzna kierował pojazdem pomimo wydanego zakazu prowadzenia pojazdów przez Sąd Rejonowy. Sprawca zatrzymany na gorącym uczynku przez Funkcjonariuszy KP Luboń.
24.04 - na ulicy Żabikowskiej nieznany sprawca poprzez uszkodzenie wkładki zamka w drzwiach, wygięcie mocowania zamka maski i wyrwanie zaślepki zderzaka dokonał kradzieży elementów zaparkowanego pojazdu marki VW Golf. Straty to 550 złotych.
25.04 - w przychodni znajdującej się na ulicy Fabrycznej nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy 60-letniej kobiecie. Straty to 250 złotych.
26.04 - na ulicy Grodzkiej 21-letni mężczyzna posiadał przy sobie opakowanie z zawartością suszu roślinnego pochodzenia narkotycznego. Zatrzymany na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy KMP w Poznaniu.
27.04 - z niestrzeżonego parkingu na ulicy Kościuszki skradziono motocykl marki Yamaha XJ6. Straty to 6 tysięcy złotych.
27.04 - na ulicy Kościuszki funkcjonariusze z KP Luboń zatrzymali 52-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem marki Skoda pod wpływem alkoholu.
27.04 - 38-letnia mieszkanka Lubonia zawiadomiła policję, iż pracownicy przedszkola znajdującego się przy ulicy Osiedlowej narazili na utratę życia lub zdrowia jej syna w ten sposób, że pomimo, iż dziecko miało bardzo wysoką temperaturę i słaniało się z nóg nie wezwano pogotowia ratunkowego oraz nie powiadomiono jej o zaistniałej sytuacji. Dziecko zostało przyjęte do szpitala dziecięcego, gdzie stwierdzono silną infekcję.
27.04 - na ulicy Sikorskiego 21-letni mężczyzna uderzając pięściami po głowie dokonał naruszenia nietykalności cielesnej 15-latki w wyniku czego doznała ona urazów w postaci siniaków. Pokrzywdzona trafiła do szpitala na obserwację.
27.04 - na ulicy Konarzewskiego funkcjonariusze KP Luboń oraz KMP w Poznaniu dokonali zatrzymania 31-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji narkotycznych w postaci amfetaminy i marihuany. Zabezpieczono 349,29 gr środków oraz gotówkę w kwocie 17 tysięcy 790 złotych.
30.04 - na ulicy Rzecznej zatrzymano 17-letniego mężczyznę podejrzanego o psiadanie środków odurzających w postaci suszu roślinnego. Sprawca zatrzymany na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy KMP w Poznaniu.
04.05 - przy ulicy Romana Maya 43-letni mężczyzna podejrzany o usiłowanie kradzieży 24 ton nawozu o łącznej wartości 33 tysięcy 600 złotych na szkodę firmy Luvena S.A.. Sprawca został zatrzymany na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy KP Luboń.
05.05 - na ulicy Kurowskiego z terenu przy posesji skradziono samochód marki Renault Master. Straty to 60 tysięcy złotych. Ponadto w pojeździe znajdował się towar budowlany o wartości 3250 złotych.

Apelujemy, aby z rozwagą dokonywać zakupów na aukcjach internetowych, gdyż dochodzi do wielu oszustw.

Na podstawie danych Komisariatu Policji w Luboniu.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Korepetycje z chemii i biologii - zakres gimnazjum i szkoła podstawowa
 • Dam pracę
  Zatrudnię kierowcę z kategorią C
 • Dam pracę
  praca w ogrodzie
 • Dam pracę
  Robotnik drogowy Belgia
 • Dam pracę
  Spawacz Belgia
 • Dam pracę
  Cieśla zbrojarz na prefabrykaty Belgia
 • Dam pracę
  Murarze Belgia
 • Dam pracę
  Hydraulik Belgia