Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Taneczna gala zachwyciła publiczność

W sobotę hala LOSIR została opanowana przez wspaniałych tancerzy, którzy na oczach licznie zgromadzonej publiczności rywalizowali o tytuły Mistrzów Wielkopolski oraz Puchar Burmistrza Lubonia. 120 par zatańczyło na parkiecie prezentując zarówno eleganckie i dostojne tańce klasyczne oraz dynamiczne i ekspresyjne pełne zmysłowości tańce latynoamerykańskie. Gala finałowa prowadzona była przez znakomicie bawiącą publiczność ikonę polskiego tańca Ivonę Pavlović oraz znanego tancerza i trenera tańca Marcina Politowskiego.
W przerwie pomiędzy finałowymi prezentacjami Ivona Pavlović zaprosiła do tańca publiczność, przekonując, że każdy może się sprawdzić na parkiecie i taniec jest cudowną formą relaksu i zabawy.
Niezwykle poruszający był występ mistrzów świata we freestyle’u Katarzyny Błoch i Marka Zaborowskiego. Kasia jest osobą poruszająca się na wózku. Ich taniec wzruszył publiczność i pokazał wszystkim jak taniec może pomagać w łamaniu wszelkich barier. Ta prezentacja pozostanie na długo w pamięci widzów w Luboniu.
Na koniec były medale, dyplomy, podium dla zwycięzców i obietnica, że za rok znowu w Luboniu będziemy mieli okazję podziwiać wspaniałe popisy wielkopolskich tancerzy. A Ivona Pavlović obiecała, że w piątek 12 maja pozdrowi Luboń w trakcie programu „Taniec z Gwiazdami”.

LOSiR

Odpowiedzi

Czy ktoś oglądał cały odcinek finałowy TzG ? Czy Pani Iwona Pawlovic rzeczywiście pozdrowiła Luboń podczas programu ??

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Sprzedam
  Sofy 2 i 3-osobowe
 • Dam pracę
  Dam prace
 • Sprzedam
  Ubranka dziecięce 56-116 dla dziewczynki - zestaw
 • Dam pracę
  Sprzątanie biur, Głuchowo k/Komornik
 • Dam pracę
  Spawacze Belgia
 • Dam pracę
  Cieśle budowlani Belgia
 • Dam pracę
  Murarze Belgia
 • Dam pracę
  Poszukiwana opiekunka do grup dzieci jeżdzących na basen