Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kolejny potrącony pies

Jak poinformowała nas Czytelniczka pół godziny temu w okolicach ulic Żabikowskiej i Wojska Polskiego biegał bezpański pies. Pies w pewnym momencie został potrącony przez samochód i uciekł w strone ulicy Wojska Polskiego. Jak mówi pani Agnieszka zdarzenie zostało zgłoszone na policję. Może ktoś rozpoznaje tego czworonoga?

izi

Odpowiedzi

nastepna niewinna istotka

może wreszcie ktoś zrobi porządek z tymi bezpańskimi i biegającymi samopas psami w naszym mieście? aż strach wyjśc z domu! ja się takich psów boję i uważam, że mam do tego pełne prawo !!!

Każdemu złapanemu psu dać czip (przecież jest bezpłatny !!!), zarejestrować w komputerze i następnym razem karać właściciela mandatem !

popieram w 100%

Ze wszystkim się zgadzam że duzzżo biega psów bez opieki ale to wina nas ludzi - włascicieli dziwi mnie tylko stwierdzenie ze ,, ja się takich psów boję i uważam, że mam do tego pełne prawo !!!" prawo do bania sie psów to absurd to nie prawo tylko fobia

Prawda jest taka że kejtrów luzem lata od groma ostatnio. Przymusić do chipowania i temat zamknięty, no ale wtedy SM musiałaby się wziąć do roboty.

...

A jak maja latać na smyczy???
Ja to bym najchętniej ciebie zachipował kolego bo jak tak pier........ to jest z tobą coś nie tak.
I nie mów ze SM nic nie robi!!

Psy biegają a nie latają

Szanowna osobo, widać, że nie masz pojęcia o sprawie. Chip nie zgłoszony do bazy ogólnopolskiej nic nie daje!!!! a SM robi w tej sprawie bardzo dużo, żal tylko że nawet często zlokalizowany od siedmiu boleści opiekun nie nie odpiera psa i biednak trafia na Bukowsko za kraty- SIEDZI TAM ZA NIEWINNOŚĆ Z WYROKIEM CZĘSTO DOŻYWOTNIM!

Po pierwsze, przydałoby się trochę dbałości o język pisany i stosowanie interpunkcji, bo czyta się fatalnie.
A po drugie, nie każdy strach to zaraz fobia. Pies to tylko pies i nawet właściciel nie wie, co mu do głowy strzeli.

Popieram

....a te wypuszczane małolaty z psami! gdzie są rodzice? czyżby nie wiedzieli, że nie wolno wypuszczać dzieciaka samego z psem poza mieszkanie? Sprawdźcie sobie przepisy drodzy nieodpowiedzialni dorośli!

Przejedź się po Luboniu i zobacz ile psów lata po ulicach bez żadnego nadzoru. I chodzi o to że nie ma żadnego bata na właścicieli żeby o zwierzaka zadbali. I tak! Ciągle twierdzę że SM nic nie robi.

To nie sa "bezpańskie" psy tylko należą do ....., którzy nie potrafią opiekować się swoim członkiem rodziny!!! Każda taka sytuacja powinna być karana wysokim mandatem za nieodpowiednią opiekę nad tą istotą. Pies jest jak 2letnie dziecko i nie ma usprawiedliwienia na takie zaniedbanie!

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Sprzedam
  Kia Carnival CRDi, ogromne auto, 2003, hak, relingi, sprawne!
 • Kupię
  Dominika
 • Dam pracę
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Sprzątanie
 • Szukam pracy
  Opieka
 • Dam pracę
  MAGAZYNIER Z UPRAWNIENIAMI NA WÖZKI WIDLOWE
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu.
 • Dam pracę
  zatrudnię Pracownika