Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Kierowca z fantazją

Samochód można zaparkować w różnych niedozwolonych, ale również i nietypowych miejscach. Widywano pojazdy zaparkowane na miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych, na przystankach autobusowych, na przejściach dla pieszych. Kierowca, którego uwiecznili na zdjęciu nasza Czytelniczka i Czytelnik postanowił natomiast "zdobyć" sam szczyt Wzgórza Papieskiego.

hak

Odpowiedzi

Pewnie mieszkaniec Wschodniej nie miał gdzie zaparkować

nie !!! to rodowity lubonianin !!!,który ciągle jeszcze myśli ,że Luboń to nadal wiocha (bardzo dużo ulic nie posiada asfaltu) i nie obowiązują tutaj żadne przepisy- można jezdzić jak się chce,parkować gdzie się chce,śmiecić gdzie się chce itp... itd...

Jak się słoiku Luboń nie podoba to WON DO SIEBIE!! Kiedyś wspaniałe miasteczko ale przez napływ takiej hołoty jak TY jest tylko coraz gorzej!!!

Bardzo proszę o kulturalną rozmowę!

Kiedy wspaniałe miasteczko, przepraszam?

mlody lubonianin ,gdzie byli twoi starzy,bo strasznie to miasto zostalo zapuszczone.... a szczegolnie ulice

Jestem takim rodowitym mieszkańcem i od 50 lat czekam na drogę. Płacę podatki, jestem zameldowany, żadnej ulgi z tyt. fatalnych dziur, błota, lurzu latem. Wypraszam sobie insynuacje!

A Ty z jaką rejestracją jeździsz? PKS, PGS, PSZ, W...? Przyznaj się chodząca kulturo.

...... i obrażają tych co do tego miasta przeprowadzili się i płacą podatki do tego żle zarządzanego UM :))

Ci co przyjeżdżają na "niedzielne spacery" też pewnie zaczną tam parkować bo na dole przy rondzie całą zieleń już rozjechali i z chodnika zrobili sobie parking, a matki z wózkami przez błoto.

I na sanki z dziećmi też, w sumie to przydało by się tam zrobić mały parking od strony ronda.. a zapomniałem nie ma kasy w Luboniu na takie inwestycje

Nie ma kasy bo nowo przybyli chcą drogi, luksusy a sami rzadko się meldują. Patrz Wschodnia, Jana Pawła itp. Pani Burmistrz zbiera teraz podpisy by uzyskać środki unijne na wybudowanie paniskom drogi. A tu jeszcze komentarz, że samochód zaparkował stary mieszkaniec Lubonia, bo to wsiór, który nawet drogi nie ma. No brawo! A przez kogo niby tubylec nadal nie ma drogi?

a co ma meldunek do płacenia podatków? NIC - nie powtarzajmy nieprawdziwych informacji

Niech miasto wprowadzi obniżki podatku dla mieszkańców nieutwardzonych dróg a tym ze wschodniej itp. podwyżki po zrobieniu drogi.

Developer od którego kupiłam mieszkanie na osiedlu wschodnim dołożył pieniadze do budowy drogi i to 10 lat temu. Tylko miasto wydało je na pilniejsze potrzeby.

Developer nie mial dokladac tylko ja wybudowac,skoro sie buduje domy to i dojazd tez powinien byc wybudowany, a nie tylko zgarnac kase i wozic d.... mercedaesami Sklasy i sie smiac ale ich wy..............................

Tak, deweloper by wybudował, za pieniądze mieszkańców nowych bloków, ale wszyscy by z tego korzystali :D

Yeti yeti w górach ma swój dom ....

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Język francuski
 • Inne
  Spacerek!
 • Dam pracę
  Ochrona- Komorniki
 • Dam pracę
  Kafelkarz!
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Pracownik Ochrony (Biedronka)
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki