Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mistrzowie parkowania?

Mieszkańcy naszego miasta czuwają i wyłapują źle parkujących kierowców. Zdjęcie kolejnych "mistrzów parkowania" przesłano kilka dni temu do naszej redakcji przez naszych Czytelników.

Kolejny zaparkowany po mistrzowsku samochod na rynku w Żabikowie i to pod samym urzędem.... Mysle ze ktos powinien w koncu cos z tym zrobić... Cudem da sie przejść kolo cukierni z wózkiem a druga strona wcale nie wyglada lepiej... Przesylam zdjecie mistrza ktory zablokowal zjazd z chodnika naprzeciw Urzędu - napisała pani Marta.

Tak zaparkował ktoś na ulicy Westerplatte stając na całym chodniku - informuje pani Mirosława.

Cały czas przypominamy, że jeśli ktoś posiada zdjęcie "mistrza parkowania" może wysłać je do nas na adres redakcjaate-lubon [dot] pl. Straż Miejska przypomina, iż widząc źle zaparkowany pojazd można zawiadomić służby mundurowe.

hak

Odpowiedzi

A gdzie pani Marta chce z chodnika schodzic jak tam nie ma przejścia dla pieszych?

Odezwał się właściciel auta?
A zejść może chcieć idąc do Urzędu Miejskiego - to najkrótsza droga od strony budynków zakonnych. I sprawdź sobie, gdzie są oznaczone przejścia. I nie, nie znam Pani Marty.

Czy mogę zapytać naszą dzielną Straż Miejską czy dozwolona jest jazda po chodniku z szybkością ok. 20km/h, albo reszcie tego co niedawno go przypominało na fantastycznie utwardzonej ul. Migalli?

Chciałbym też tą drogą pozdrowić przesympatycznego, młodego, krępej budowy ciała kierowcę furgonetki, któremu prowadząc dziecko ze szkoły zwróciłem uwagę wskazując jakie swoją jazdą po chodniku stwarza zagrożenie. Bardzo Panu dziękuję, że odstąpił Pan od zamiaru pobicia mnie...

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Język francuski
 • Inne
  Spacerek!
 • Dam pracę
  Ochrona- Komorniki
 • Dam pracę
  Kafelkarz!
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Pracownik Ochrony (Biedronka)
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki