Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mistrzowie parkowania - fantazje kierowców

Nasi Czytelnicy cały czas pamiętają o "mistrzach parkowania". Tym razem nasz Czytelnik uwiecznił na zdjęciu fatalnie zaparkowane pojazdy na parkingu przed Biedronką w Luboniu.

W załączniku kilka zdjęć "mistrzów" spod Biedronki. Niestety sytuacja przedstawiona na zdjęciach występuje tam nagminne, a sklep nie robi nic w celu poprawienia przejezdności swojego paringu (dodatkowe oznakowanie poziome, krawężniki czy słupki) - pisze pan Piotr.

Mistrz parkowania pojawił się także na ulicy Żabikowskiej zastawiając wyjazd z OSP Luboń. Gdyby doszło akurat w tym momencie do pożaru lub wypadku strażacy nie mogliby wyjechać z garażu.

Kolejnym "mistrz kierownicy" zaparkował swój pojazd na ulic 11 Listopada na środku chodnika. Następny kierowca ustawił swój pojazd budząc kontrowersje na placu Bojanowskiego.

Pan z Forda nie ma tabliczki o grupie inwalidzkej ani nie wygląda - napisał pan Tobiasz.

Kolejny mistrz zaparkował na ulicy Żabikowskiej koło cukierni.

Kierowca zastawił przejścia dla pieszych i chodnik - pisze pan Marek.

Pan Maciej "ustrzeli" mistrza parkowania na nowej ścieżce rowerowej wzdłuż ulicy Wschodniej.

Czy kierowcy wiedzą do czego ona służy? I uprzedzając wątpliwości od razu dopowiadam - sezon rowerowy trwa cały rok, tak samo jak samochodowy. Po co wzajemnie utrudniać sobie życie? - zauważa pan Maciej.

Cały czas przypominamy, że jeśli ktoś posiada zdjęcie "mistrza parkowania" może wysłać je do nas na adres redakcjaate-lubon [dot] pl. Warto widząc źle zaparkowany samochód zawiadomić także odpowiednie służby. 

ike

Odpowiedzi

Co do zdjęć ze Wschodniej.... czy zauwazył ktoś ze po remoncie nie ma na tym odcinku czli od żabikowskiej do poczty ani jednego miejsca parkingowego?

?

Przecież tam są domy jednorodzinne i każdy ma miejsce na swojej posesji. A jeśli nie ma, to i tak nie upoważnia go do stawania na ścieżce rowerowej.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Szukam pracy
  Korepetycje
 • Szukam pracy
  Język francuski
 • Inne
  Spacerek!
 • Dam pracę
  Ochrona- Komorniki
 • Dam pracę
  Kafelkarz!
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Pracownik Ochrony (Biedronka)
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki