Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Uwaga! Możliwe intensywne opady deszczu!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie 1 stopnia dotyczące występowania w województwie wielkopolskim intensywnych opadów deszczu. Ostrzeżenie obowiązuje od dzisiaj od godziny 14.00 do 17 lipca br. do godziny 6.00.

Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności ostrzeżenia - miejscami od 20 mm do 35 mm, lokalnie do 50 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h - głosi komunikat.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.

Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujacych duże szkody materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zaleca się ostrożność, śledzenie komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Apelujemy o zachowanie ostrożności!

izi

Odpowiedzi

Zastanawiam się dlaczego tak niechlujnie pisane są daty i godziny na tym portalu. Zasada jest następująca: 24 lipca 2017 // 24.7.2017 // 24 VII 2017 godzina 12.00. Nie należy stosować innych znaków do oddzielania poszczególnych składników daty np. ukośników (/), dywizów (-) i dwukropków (:) są błędem.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego