Luboński zdobywa cenne 3 punkty

Luboński KS rozgrywał wczoraj ostatnie spotkanie w tej rundzie przed własna publicznością. Rywalem zespołu z Lubonia była drużyna z Mosiny, która zajmowała w tabeli 10 miejsce. Pomimo, iż pogoda nie sprzyjała, gdyż przez większość spotkania była mżawka to na trybunach pojawiło się więcej kibiców niż w ciągu poprzednich spotkań. Błękitno-biali już w pierwszych minutach spotkania ułożyli sobie mecz zdobywając prowadzenie po strzale Dawida Leszczyńskiego. Całe zawody można jednak podsumować jednym zdaniem, a mianowicie zacięty mecz w środku pola. Sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Mecz był wyrównany i bardzo nerwowy, czego dowodem może być fakt, iż z jednej i drugiej strony mnożyły się błędy w podaniach. Nerwowość wprowadził również sędzia, któremu zdarzały się błędne decyzje. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0. Druga odsłona rozpoczęła się znów od mocnego uderzenia ze strony Lubońskiego. Bramkę zdobył Jakub Mikołajczyk, który z bliskiej odległości pokonał golkipera gości. Tym samym Luboński KS zdobył kolejne bardzo cenne 3 punkty wygrywając z 1920 Mosina 2:0.

Przed ostatnia kolejką rundy jesiennej błękitno-biali są v-ce liderem tabeli z dorobkiem 23 punktów. Lieder tabeli ma tyle samo oczek, jednak o jedno spotkanie mniej.

Ostatni mecz Luboński KS rozegra na wyjeździe w przyszły weekend, gdzie zmierzy się z drużyną Wielkopolska Komorniki.