Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Jarmark Świętojański 2015

Jarmark Świętojański odbędzie się już po raz 40. W dniach od 13 do 28 czerwca w godzinach od 11.00 do 21.00 na płycie Starego Rynku i na ulicy Wronieckiej w Poznaniu na gości będzie czekać 120 stoisk. Stragany zapełnią unikatowe wyroby rękodzielnicze, a także artykuły spożywcze takie jak chleb, wędliny, wypieki cukiernicze, aromatyczne przyprawy, świece woskowe czy też miody z własnej pasieki. Będzie można również obejrzeć na żywo pracę garncarza, kowala, a rzeźbiarze stworzą trzymetrową rzeźbę słowiańską. Nie zabraknie muzyki, jak i również zmagań sportowych. Będziemy mogli wziąć udział w rozgrywkach szachowych oraz nauczyć się rzucać frisbee. Poza wydarzeniami na scenie, codziennie na ulicy J.B. Quadro o godzinie 17.00 w będzie można posłuchać bajek. Każdego dnia znakomici goście będą nie tylko czytać bajki, ale i rozmawiać z najmłodszymi.

13.06.2015, SOBOTA

DZIEŃ MUZYKI
12.10 - Uroczyste otwarcie Jarmarku Świętojańskiego Orkiestra OSP ze Środy Wielkopolskiej
13.00 - Uczniowie ze SP nr 4 im. J. Brzechwy w Swarzędzu oraz uczestnicy zajęć wokalnych z DK Stokrotka w Poznaniu
14.00 - Koncert zespołu Retro Cafe z Czerwonaka
15.00 - Szkoła Musicalu ERATO
16.00 - Samuel Osaka - muzyczna pocztówka z czarnego lądu
17.00 - Koncert zespołu SUPERMENKI
18.00 - Słuchacze Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w PoznaniaDSC 6565p. .czb
19.00 - Koncert zespołu Little Black Hope
20.00 - Koncert: SEBASTIAN RIEDEL & CREE

 

14.06.2015, NIEDZIELA

DZIEŃ MARZEŃ DZIECIĘCYCH
11.00 - FINAŁ XX WOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLAKÓW CZERWONAK
12.00 - Odwiedziny Myszki Mickey i Minnie
14.20 - Występ dzieci z Przedszkola "Leśne Duszki" z Zakrzewa
15.00 - Spektakl teatralny dla dzieci "Elmer-Słoń w kratkę"
16.30 - Koncert K.A.S.A. & The Czad Makers KCM1-tumb
18.00 - Musical "Pan Kleks", Szkoła Musicalu ERATO
19.30 - "Pomagamy marzeniom spełniać się" - wokaliści szkoły wokalnej Ewy Nawrot "Art Of Voice Studio"

Tego dnia zapraszamy najmłodszych na bańki mydlane, malowanie buziek oraz animacji dla dzieci.

 

15.06.2015, PONIEDZIAŁEK

DZIEŃ SPORTU
17.00 - Flexi & Fusion Dance Group, Jazz Dance Studio Anny Beker
17.30 - Taniec sportowy, "Poznański Klub Sportowy Open Dance"
18.00 - Taniec nowoczesny - Zespół Mini Akcent i Akcent MDK nr 2 Poznań
18.30 - Klub Sportowy Walki KO.KA SPORT
19.00 - Występ formacji tańca nowoczesnego TEMPERATURE z KOK Krotoszyna
19.30 - Sportowe talenty czyli Piotr Reiss i jego zawodnicy.
20.00 - Koncert Wojtek Tukan & Elephant's Escape

Pondato na płycie Starego Rynku:
17.00 - Symultana szachowa z ARCYMISTRZYNIĄ KLAUDIĄ KULON
17.00 - Warsztaty dla dużych i małych z latającym dyskiem prowadzone przez Drużynę Brave Beavers z Dopiewa
19.00 - Błyskawiczny turniej szachowy z Koroną Zakrzewo

 

16.06.2015, WTOREK

DZIEŃ FESTIWALOWY
17.00 - VI Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Folkloru KIDS FUN FOLK
19.00 - Występ BODYCHRIST
20.00 - Koncert zespołu "OGIEŃ"

 

17.06.2015, ŚRODA

DZIEŃ PIOTRKA
Koncert charytatywny dla PIOTRKA SZNURY

od godz.16.00 do 22.00

Koncert Landowski Brass Band
Występ Hani Sztachańskiej
Występ perkusistki Vanessy Jaskólskiej
Koncert Chóru dziewczęcego Skowronki, CK ZAMEK. Dyrygent Julia Lynsza, fortepian Czesław Lynsza
Występ perkusistki Vanessy Jaskólskiej
Dizzy Boyz Brass Band
Koncert Bordello a'capello

 

18.06.2015, CZWARTEK

DZIEŃ KABARETU
17.00 - Występ Mażoretek z GOK Sezam z Tarnowa Podgórnego
17.30 - Szkoła Ruchu i Tańca KONTRAST Iwona Markiewicz
18.00 - Występ Kabaretu z Woźnej "Koszerne Jaja"
19.00 - Chór Męski ARION na wesoło
20.00 - Przemek Mazurek z zespołem - Recital piosenek kabaretowych "Trzeba coś robić"

 

19.06.2015, PIĄTEK

DZIEŃ KORCZAKA
12.00 - Koncert PUSZKA BAND, Dzienny Ośrodek Adaptacyjny nr 1 w Poznaniu
12.30 - Podziękowanie dla "Motylego Wolontariatu"
13.00 - Koncert zespołu wokalno-instrumentalnego POSM I stopnia nr 2 w Poznaniu
13.30 - Podziękowanie dla "Motylego Wolontariatu"
14.00 - Zespół perkusyjny "Gladiatorzy" POSM I stopnia nr 1 w Poznaniu
15.00 - Koncert Natalki Bańkowskiej
15.30 - Koncert Dawida Piskorskiego, ZSO w Poznaniu
16.00 - Koncert w wykonaniu Studia Wokalnego "Przestrzeń głosu"
16.30 - Koncert "Studio Piosenki" z Pobiedzisk
17.30 - Koncert GOSPEL KIDS
18.30 - Koncert Anny Grabowskiej "Piosenki Anny German"
19.30 - Koncert Natalii Kraśkiewicz-Wasilewskiej, Michała Zatora, Natalii Makuch oraz Przemka Wawrzyniaka - dudy szkockie, flet irlandzki i badhran
Koncert MODESTA PASTICHE

 

20.06.2015, SOBOTA

DZIEŃ TAŃCA
12.00 - Występ "Pati Dance" z Kwielickiego Centrum Kultury i Edukacji
13.00 - Szkoła Tańca ISKRA
13.30 - Szkoła Musicalu ERATO
14.30 - Taniec irlandzki, step amerykański, lindy hop - fragmenty spektaklu tancznego LUMEN, Zespół Tańca Irlandzkiego Celtica, Studnio Tańca EtnoBalans oraz Swing Craze
15.45 - BALETOWA PODRÓŻ PO TEATRZE, Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu
17.00 - Taniec hawajski hula, broadway jazz, taniec brzucha - Studio Tańca EtnoBalans, Broadway Ladies, Latin Dance Studio
17.30 - Państwowa Szkoła Baletowa w Poznaniu
18.00 - Flexi & Fusion Dance Group, Jazz Dance Studio Anny Beker
18.30 - REWIA ŚWIATOWYCH MUSICALI, Dance & Art
19.30 - Koncert KATARZYNY SKRZYNECKIEJ

12.00-14.00 - Warsztaty dla dzieci "WIELKI LEW WENECKI"

 

21.06.2015, NIEDZIELA

DZIEŃ FOLKLORU
12.00 - VI Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Folkloru KIDS FUN FOLK
15.45 - Występ Zespołu Folklorystycznego MALI POLIGRODZIANIE
16.30 - Występ Kapeli Dudziarskiej KOŹLARY ze Stęszewa
17.00 - Zespół Pieśni i Tańca Łaniki przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
18.00 - Zespoły zagraniczne z Festiwalu KIDS FUN FOLK
19.00 - Występ Zespołu Folklorystycznego WIELKOPOLANIE
20.00 - Koncert WOJCIECHA KORDY i NIEBIESKO-CZARNYCH

 

22.06.2015, PONIEDZIAŁEK

DZIEŃ TRADYCJI

16.30 - Przywitanie i gawęda dr Marka Rezlera – „Jak powstańcy wielkopolscy wyzwolili Poznań”
17.00 - Koncert Chóru Męskiego ARION "Pieśni wielkopolskie"
17.45 - Inscenizacja powstańcza Grupy Rekonstrukcji Historycznej „3 Bastion Grolman” oraz konkurs z nagrodami
18.15 - Koncert Poznańskiego Chóru Nauczycieli Ryszarda Łuczaka
18.45 - Minikonkurs wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
19.00 - Koncert zespołu " SWINGULANCE " z GOK "Sezam" w Tarnowie Podgórnym
19.45 - Prezentacja sztandarów i pamiątek historycznych – kustosz Muzeum w Budzyniu Hanna Danielewicz
20.15 - Recital "Poznaj mój Poznań" czyli nowe piosenki o Poznaniu i okolicach. Przemek Mazurek z zespołem

 

23.06.2015, WTOREK

DZIEŃ I NOC KUPAŁY
17.00 - Taneczna Noc Kupały, Poznańska Szkoła Baletowa
17.30 - Pokaz mody letniej - ZARI Galeria Oriertalna
18.00 - Koncert Dzieci Papy, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Synów Pułku w Owińskach
19.00 - Koncert Grupy Śpiewaczej DRORYJE
20.00 - Koncert zespołu GOOD STAFF

 

24.06.2015, ŚRODA

DZIEŃ GWARY POZNAŃSKIEJ
17.00 - Dylanie z Blubrami
17.10 - Wiersze mówione gwarą poznańską - pisarka Aldona Latosik
17.20 - SzkołaPodstawowa nr 80 w Poznaniu "Blubramy po naszymu"
17.40 - Scenki gwarowe, Szkoła Podstawowa w Kaźmierzu
18.00 - Dylanie z Blubrami
18.10 - Szkoła Podstawowa nr 80 w Poznaniu "Blubramy po naszymu"
18.30 - Koncert Chóru Mieszanego ze Stęszewa
19.00 - Występ Kapeli Średzioki
20.00 - Występ KAPELI ZZA WINKLA

 

25.06.2015, CZWARTEK

DZIEŃ TALENTU
16.30 - Akademia Tańca i Fitness Metrum
17.30 - Studio Tańca Grawitacja
18.00 - Akademia Tańca i Fitness Metrum
19.00 - Koncert zespołu MY, Mosiński Dom Kultury
20.00 - Koncert AGI CZYŻ

 

26.06.2015, PIĄTEK

DZIEŃ KONCERTOWY
16.00 - Zespół gitar klasycznych MDK nr 2 w Poznaniu
17.00 - Koncert zespołu MY
18.00 - Koncert zespołu THE END
19.00 - Koncert zespołu De Indiego
20.00 - Koncert zespołu CIABATTA
21.00 - Koncert zespołu The Last Ride

 

27.06.2015, SOBOTA

DZIEŃ TEATRU
12.00 - Teatr Fizyczny ALFA "Esemesy do nieba"
12.45 - Szkoła Ruchu i Tańca KONTRAST Iwony Markiewicz
13.15 - Spektakl muzyczny "W magicznym domu" , Zespół wokalny "Akord", MGOK w Kostrzynie Wlkp
14.30 - Spektakl teatralny dla dzieci "Przygody niesfornego kraba", Dobry Teatr z Poznania
15.30 - Studio Teatralne ANIKAME w spektaklu "Parabola: Talent"
16.30 - Iluzja na scenie PIOTR SZUMNY
17.30 - Musical "Źli Ludzie", Szkoła Musicalu ERATO
18.30 - Koncert "Big Bandu" Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu pod dyrekcją Stanisława Gruszki
20.00 - Koncert BARTEKA WRONY z zespołem wrona 20.30 - Wędrowny spektakl "VINUM" z okazji obchodów patronów Miasta Poznania ŚŚ Piotra i Pawła, Asocjacja 2006 (część I , Taras Arkadii)
21.00 - Wędrowny spektakl "VINUM" z okazji obchodów patronów Miasta Poznania ŚŚ Piotra i Pawła, Asocjacja 2006 (część II, STARY RYNEK)

 

28.06.2015, NIEDZIELA

DZIEŃ WIRTUOZÓW POZNAŃSKICH
11.30 - Widowiskowa parada "W samo południe", Asocjacja 2006
12.00 - Koncert zespołu SEVEN BRASS z opalenickiego Taklamakanu
13.00 - Koncert zespołu RISEN z Poznania (rock symfoniczny)
14.00 - Rokietnicka Orkiestra Dęta
15.00 - Występ Chóru Męskiego "Kompania Druha Stuligrosza"
16.00 - Vanessa Jaskólska-12 -letnia perkusistka
16.30 - Występ solistów i zespołów kameralnych ZSM w Poznaniu
17.00 - Koncert Teatru Muzycznego dla mieszkańców Poznania „To ostatnia niedziela…” Aula UAM/ bilety kasa i strona Teatru
18.00 - Vanessa Jaskólska-12 -letnia perkusistka
18.30 - MACIEJ MARKIEWICZ SHOW
20.00 - Koncert Teatru Muzycznego dla mieszkańców Poznania „To ostatnia niedziela…” Aula UAM/ bilety kasa i strona Teatru

12.00-14.00 - Warsztaty dla dzieci "WIELKIE POSTACIE PIOTRA I PAWŁA"

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

  • Dam pracę
    Praca- wypełnianie ankiet
  • Dam pracę
    Sprzedawca w butiku Kazar Factory Poznań
  • Dam pracę
    Opiekun osoby starszej
  • Sprzedam
    Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
  • Wynajem - oferuję
    miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
  • Inne
    Zaginął rudy kotek
  • Dam pracę
    DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
  • Dam pracę
    Praca w przedszkolu w Luboniu