Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

Redakcja niestety nie wie czy pieski zostają odebrane. Jeśli ktoś poszukuje psa to zazwyczaj nas informuje jak się odnajdzie, jeśli natomiast dostajemy komunikaty z firmy Kom-Lub to nie wiemy co dalej dzieje się z czworonogami.

Ale w sumie o co chodzi?? Info było również na stronie plaży miejskiej na FB. Co ulotki mają być roznoszone do każdego mieszkańca? Czy może z megafonem mają objeżdżać wszystkie ulice?? Taka specyfika eventu, na pogodę nikt wpływu nie ma....Ludzie załamujecie mnie swoimi roszczeniami. Cieszmy się, że Luboń wreszcie organizuje takie fajne wydarzenia, jeszcze kilka lat temu to można było pomarzyć o czymś takim!!!! Ale co zrobisz, jak widać wszystkim nie dogodzisz, zawsze jacyś malkontenci się znajdą. Ja jestem pod wrażeniem tego co się dzieje ostatnimi czasy w naszym mieście i jestem bardzo na TAK!

Odpowiedzi też nie ma.... nieogarnięty naród

Berneńczyka zgubią.... że też dzieci nie gubią... :/

Nikt u nie odpowie ani nawet nie poda informacji czy pies odebrany..... szkoda im czasu na psa chyba...

Redakcjo, wygląda dokładnie identycznie jak ten znaleziony i ogłaszany przez Was w czerwcu, kwietniu i może wcześniej też ale te dwa razy to na pewno ten sam pies.

???

Czy Urząd Miasta odpowiedział?

Tam to niestety norma z parkowaniem na chodniku. A przeciez zaraz obok jest policja....tylko nigdzie ich nie widac. Strazy miejskiej tez jakby w tym miescie nie bylo...Ogolnie to parkowanie w Luboniu to samowolka.

Otóż to warunki się zmieniły i jest przyjemnie i już tak powinno się utrzymać.Wystarczyłoby sprawdzić odpowiednie prognozy pogodowe na bieżąco i tyle.

Super INFORMACJA

Niektóre osoby na bieżąco nie sprawdzają ( e Luboń )

Przyjdą sobie na 21 i odejdą wkur...
Warunki pogodowe się zmieniły ( przyjemnie jest )

Dobrze że jeszcze asfaltu nie zwijają po 22 do 6.

A sorry ASFALT zabiera nam woda co zalewa Luboń ( Liban ) bo jak to można określić ?

wiem co jest tematem bo tyczy sie on mnie bardziej niż Ci sie wydaje... Ale gdzie nie czytam artykułów ludzie błędnie artykułują swoje notki/komentarze więc teoretycznie rzecz ujmując mówią chyba o innym wypadku bo w tym nie zgadza sie pojazd w ktory wypierdolilo to BMW

Asystentem czy doradcą posłów PiS w Luboniu, chyba jest Robert Korcz. Niech się wykaże i niech posłowie PiS się wykażą, gadać przed wyborami to każdy potrafi. A jako przedstawiciele partii rządzącej, mają bezpośredni wpływ na państwową firmę jaką jest PKP.

Twój wykład raczej nikogo nie interesuje, bo tematem jest wypadek, a nie pompa czy gruszka..

To już chyba recydywa bo jeśli się nie mylę to on już parę razy wylądował na dołku :)

Szanowna Pani jak pada deszcz to robią się kałuże. Praw natury Pani nie zmienisz. Przynajmniej trawa podlana. Pretensje można mieć jak woda tak jak u mnie wdziera się z ulicy, a po każdym przejeździe samochodu fala nanosi zanieczyszczenia

Mortimer ma rację. To tylko statystyka- wydarzy się, pytanie tylko kiedy. Lotnisko cywilne, duża aglomeracja, lotnisko wojskowe- mieszanka wybuchowa.
Kotlet odgrzewany, ale mnie cały czas zastanawia logika modernizacji, inwestowania w lotnisko wojskowe usytuowane w obrębie takiej aglomeracji jak Poznań. Najbardziej śmieszy mnie argument: "Lotnisko było pierwsze". I co z tego?! To w minionym systemie wojsko było najważniejsze. Bezradność władz Lubonia, w tej materii, była i jest porażająca.

Ile można powtarzać i wałkować że to Pompa do Betonu, bo posiada wyłącznie wysięgnik. Betoniarkę możemy mieć pod domem bo to te małe pierdolactwo na kabelek... Betonowóz potocznie Gruszka to ciężarówka wożąca mieszankę betonową w bębnie, który kręci się by ta nie związała... Potem Ci taka gruszka cofa pod Pompę do Betonu.....
Yszzz kufff tak trudno pojąć i rozróżnić ?

PKP

Myślę, że warto się zwrócić do posłów PiS - PKP to przecież firma państwowa. Przecież mają chyba w Luboniu biuro poselskie, pojawiają się tu na róznych uroczystościach. Ktoś wie gdzie jest takie biuro?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Pani do sprzątania na basenie poszukiwana :)
 • Dam pracę
  Rzeźnik - wykrawacz PRACA w NIEMCZECH - od zaraz
 • Dam pracę
  14,74 zł brutto/h! Pracownik produkcji! zapewniony dojazd!
 • Dam pracę
  Pracownik ogólnobudowlany
 • Dam pracę
  Murarze do Belgii
 • Dam pracę
  Cieśla zbrojarz
 • Dam pracę
  Elektryk
 • Dam pracę
  Spawacz