Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

Gdyby chodziło o zakup nowego sprzętu do kom-lubu to na każdym zdjęciu była by Machalska.
A tak wina nie nasza to niezależna spółka.

Zboczenie zawodowe. czy coś więcej? Jedno jest pewne- strach do takiego dekla przyjechać po naprawę.
Pewnie anonimie, głównie cięcie głównym twym zajęciem.

Mazda bez dziur w progach? Ostatnia na świecie i jeszcze rozbita o jaaaa

Pańskie oko konia tuczy-a prościej -burmistrz jest gospodarzem Lubonia ,więc do jego zakresie obowiązków jest należyte dbanie o porządek. Jeżeli nie chce/nie umie wymagać od odp służb/osób to musi sama wziąć się do roboty i sprzątać.Na tym polega praca na stanowisku kierowniczym.

Najpierw ukraincy robili sobie baczki samochodem i nie wyrobili i walneli w plot uciekajacy ukraincy zrobili sobie niebezpieczna,szybka jazde po szutrowych ulicach Łęczycy idioci jadac w wzdłuż torow droga chcieli skrócić zakret i walneli do rowu i dachowali-wiecej takich ukrainskich wyczynów i ludzie ich pogonia cale szczęście ze nikomu nie zrobili krzywdy bo by ich ludzie zlinczowali

Pijani ukraincy.

To super!!! dziękuję bardzo za info...

Bzdura!!!!!!!!!!!!! Może w nielicznych miejscach były zaniedbane ale 90% to były bardzo zadbane rośliny oraz ogródki. Dbali o nie mieszkańcy, pielili, sadzili żeby było ładnie pod oknami. Każdy tam włożył pieniądze, prace i serce. A firma z Czempinia posadziła BADZIEWIE i na niczym się chyba nie zna. Krzaczki nie zdobią tylko szpecą. Oprócz zasłaniania się paragrafami trzeba mieć jeszcze serce. Oraz uczciwie przyznać się do błędu. I proszę na drugi raz w tak ważnych dla mieszkańców sprawach nie decydować samemu.

Na wycinke drzew przy placu zabaw nie bedzie wydanej zgody.

Ale co to znaczy "przy placu" ? chodzi, że Urząd Miasta przy placu się nie zgodzi czy o drzewa przy placu?

W przeciwieństwie do autora bezimiennego ja piszę pod własnym nazwiskiem. Piszę co mnie boli a moje zdanie popiera sporo mieszkańców tutejszych, którym wasze donosy zatruwają życie. Idź gdzie chcesz - do sądu czy do Kasi z Bravo Girls, w każdym razie zajmij się czymś, bo ewidentnie się nudzisz.

Przy placu urzad nie wyda zgody na wycinke. Dzwonilem w tej sprawie wczoraj do urzedu.

Widocznie Romanie krótko mieszkasz w Luboniu. Urzędnicy UML pilniej czytają i szybciej reagują na notki z e-lubon, niż telefon czy pismo do nich skierowane. Musi być głośno by urzędnik ruszył tyłek. Przyłączam się do postulatu spowalniaczy a zwłaszcza naprawy chodnika.

Jeśli chodzi o spowalniacze zarówno na ul Poniatowskiego jak i Szkolnej z tego co wiem miasto nie widzi potrzeby stawiania ich tam. Twierdzi że szkoła jest dobrze oznaczona i nie potrzeba więcej oznaczeń. Rada rodziców kilkakrotnie składała wniosek.

Takie standard w naszym mieście. Osób imienin odpowiedzialnych nie ma.
Za to Pani M. ma zdjęcie z podpisania każdej umowy, sadzenia tulipanów czy też otwarcia izby pamięci byłego proboszcza. Nie ma to jak bicie piany i robienie wrażenia. Tylko wrażenia.

Specjalista się znalazł.Ciekawe czy zimą też masz to w poważaniu. Większość mieszkańców sama odśnieża chodniki, a jak nie są odśnieżone to wkracza Straż Miejska więc nie pisz głupot

Czy nie prościej zadzwonić na Straż Miejską lub służby komunalnej niż pisać na e luboń. Chyba dośćch durnych artykułów na tym portalu. Redakcja ie ma co wstawiać same głupoty dłużej zajmuje czas publikacji artykułu niż wykonanie telefonu do straży mieskiej lub Komlubu

Z tego co mi wiadomo jesli jest to studnia telekomunikacyjna to Urząd Miasta nie ma nic wspólnego z jej naprawa tylko telekomunikacja.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca- wypełnianie ankiet
 • Dam pracę
  Sprzedawca w butiku Kazar Factory Poznań
 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu