Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

Lubon jest miastem od 3 pokolen, wiec jest jeszcze miejscem ze sloma w butach.Dumni mieszkancy komunistycznych klockow powoli ucza sie wielkomiejskich manier. Jest nadzieja .A nowi mieszkancy ; moze 5-letni Stasiu z trawnika wyrwal tabliczke z napisem nie wyprowadzac psow i za pozwoleniem zagadanej( swietej krowy- co to wszystko jej wolno )matki polki porzucil ja na placu zabaw przy smietniku.Amen

Człowieku co Ty bredzisz?Starty pod wiatr dotyczyły samolotów z silnikami o mocy 10KM sprzed 100lat (bracia Wright-pionierzy lotnictwa).A jak wieje od wschodu co też się zdarza to startują na wieś Robakowo?

To jest takie gadanie. Przecież nikt nie kwestionuje, a w szczególności niewierzący, że ludzie praktykują religię w kościołach czy w domach. Sam fakt, że nikt nie udzielił jasnej odpowiedzi na pytanie dotyczące powodów demonstracji wiary w "Boże Ciało" oznacza, że wierni sami nie wiedza po co to robią publicznie, mogąc jednocześnie przeszkadzać w codziennym życiu świeckiej społeczności.

tylko, że po przyłączeniu Luboń nie byłby centrum Poznania i można zaryzykować stwierdzenie, że miałby mniejszy budżet, niż ma teraz, bo byśmy musieli się dołożyć na remonty i przebudowy dróg w Poznaniu, których na liście oczekująych jest mnóstwo.

dobrze piszesz panie R. - jakieś zasady powinny być, ale nie jest to takie proste.

Odrobinę matematyki, skoro tej Pani to czemu nie i kolejnemu sąsiadowi, i trzeciemu też....a czwartemu czemu by nie? a piąty to już gorszy skoro wszyscy dostali?... jak każdy wpłaca 1 to nie da się by potem każdy otrzymał 3, no chyba że robimy deficyt i dajmy każdemu po 500.... gratuluje pomysłu....

p.s.
Dom to chyba można od zalania ubezpieczyć?

Moja poprzednia wypowiedź nie wydrukowana.... ciekawe

Właśnie to sa ci "zasiedziali" od zawsze lub napływowi z innych rejonów Polski... ze wsi gdzieś... Jak Kargul z Pawlakiem... zacietrzewieni byle sąsiadowi dokopać!! wstrętni ludzie. Nigdy wcześniej nie miałem takich sąsiadów jak tu i chyba długo tu nie wytrzymam

No zgadzam się! Mieszkam od urodzenia w Luboniu i tego nie zauważałem. Dopiero niedawno tak się złożyło, że firma w której pracuje poszerzyła swój zasięg działania o naszą miejscowość. Masakra! Ludzie wszędzie widzą złodziei, na pomoc nie ma co liczyć i ciągle opierdziel o wszysko... ciągle wszystko źle.. aż mi było wstyd.. tak chamskiego zachowania na prawdę bym się nie spodziewał.. a najgorsze, że robili to mieszkańcy starsi. Jakoś z młodymi idzie się dogadać.
Najgorsze jest to, że przez takie coś straciłem szacunek do starszych ludzi..

Zakompleksiona ta lubonianka czy co?

A na ul. Leśmiana to już nawet potoki płyną. Brak jakiejkolwiek odprowadzania deszczówki prowadzi do zalewania piwnicy przez potok podczas każdej ulewy. Już lepiej byłoby gdyby przyłączono Luboń do Poznania, bo tam ulice w centrum miasta mają chociaż asfalt.

Człowieku, to co wypisujesz nie daje się ogarnąć rozumem. Jesteś byznesmen-ściemniacz co płaci tysiące podatków, a jakby urząd miał wypłacić odszkodowanie zrozpaczonej kobiecie za swoje decyzje to też nie bo to z naszych pieniędzy? Filozof ekonomiczny się znalazł... Szkoda czasu na dyskusję z p.R.

Rozumiem, że Ty nie jesteś wierzący? Że 24 grudnia nie siadasz do Wigilii, a w Boże Ciało rezygnujesz z wolnego w pracy, bo to przecież nie Twoje święto?

Po jakim "psię"???????????????????? Wieś

i do tego chamy... Luboń to śmietnisko i właśnie mam taki zamiar bo tu z tymi ludźmi nie da się życ

Kowalski zastanów się, przecież tam dojdzie jeszcze kostka brukowa lub asfalt wiec nie będzie tak wysoko

OMG

Jak ludzi nie lubisz to wyprowadź się do lasu albo wracaj na swoje na śmietnisko

Jak tak bardzo Ci źle po kilku miesiącach to się wyprowadź nim sie przyzwyczaisz. A na początek zbieraj gówna po swoim psię i będzie OK.

Na pewno ma Pani rację i tylko samoloty stwarzają takie zagrożenie, nic innego. Wszystkie uszkodzenia słuchu i nerwice to wina F-16 ;)

Widać nie zrozumiałaś... chodziło mi o to że według obecnie obowiązującego prawa, jeśli miasto wypłaca komuś odszkodowanie to czyni to z pieniędzy publicznych czyli z naszych podatków a nie z prywatnych pieniędzy burmistrza czy urzędnika. Zatem jeśli Pani z ulicy Lemańskiego dostała by odszkodowanie, to złożyliby się na nie również inni mieszkańcy być może również poszkodowani przez urzędników w innej sprawie....
A głownie chodzi o zrozumienie że miasto nie ma swoich pieniędzy tylko dysponuje Naszymi... jasne, że życzyłbym sobie by czyniło to w sposób rozsądny... jestem też w stanie przyznać że urzędnicy powinni odpowiadać za swoje decyzje swoimi pensjami.... dostrzegam jednak że takie podejście ma też minus: wyobraź sobie że urzędnik musi podjąć decyzję którą ulicę remontować, narażając się na to że mieszkańcy innej będą żądać odszkodowania za to że nie ich ulicę wybrano.... w takiej sytuacji pewnie nie podjąłby żadnej decyzji....ot taki filozoficzno ekonomiczny problem....

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Kurier DPD Polska / Poznań
 • Dam pracę
  Poszukujemy kreatywnego fryzjera lub fryzjerkę do salonu w Luboniu.
 • Dam pracę
  Sprzedawca Salon Coccodrillo
 • Szukam pracy
  Podejmę pracę biurową Luboń Mosina i okolice....
 • Inne
  zaginął kot
 • Inne
  Zaginął kot
 • Inne
  Zaginęła sznaucerka mini.
 • Sprzedam
  Sprzedam łóżko 180 cm dla dziecka z materacem i barierką