Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

;-)

Coraz ładniejszy jest nasz Luboń - dziękujemy ;-)

Żyjemy w XXI wieku, więc każdy ma prawo decydować czy chce iść do cyrku, czy też woli spędzić swój wolny czas w zupełnie inny sposób. Co więcej: w Polsce panuje ostatnio dość specyficzna moda na miłość bezgraniczną do zwierząt. Ludzie wprost rozpływają się, gdy widzą pieska ze złamaną nogą albo zmęczonego konia. Wystarczy jednak, że do tych samych ludzi podejdzie bezdomny prosząc o 2 zł na jedzenie, to już kończy się miłość i współczucie... Najczęściej słychać wtedy "spadaj pijaku" itp epitety. Hipokryzja XXI wieku, w której bardziej kochamy zwierzęta, niż ludzi, których często oceniamy po okładce... No cóż, taka dzisiejsza moda. Pozdrawiam autorkę tego rozpaczliwego listu.

UML nie miał nic do powiedzenia w sprawie. Czytelniczka powinna udać się do właściciela posesji a potem być może napisać do niego i opublikować tenże list tutaj.

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie net-ujadacza.

 

Nie byli nachalni, na posesję nie wchodzili - rozmowa szybko zakończyła się przez furtkę...

 

Przed wczoraj byli na Sienkiewicza, wczoraj widziałam ich na Nowiny

Komendant wychodzi z założenia że ostrzeżenia i perswazja odnoszą lepszy skutek niż mandaty i jakoś pod daszek nie może mu trafić w jakim błędzie tkwi...

Na osiedlu nad Wartą SM interweniuje w sprawie wciąż tych samych pojazdów. Wizyty SM przyniosły odwrotny skutek - teraz ci "kierowcy" mając pusty parking celowo zastawiają chodniki. Straż Miejska rozdaje jakieś nagrody, czy to ich nieudolność połączona z sąsiedzką złośliwością? Mieszkańcy są bezradni. Po co utrzymywać tak nieskuteczną formację?

Rozmawiałam kiedyś z nasza szanowną Strażą Miejską i zapytałam dlaczego nie wlepiają mandatów. I prawie padłam ze śmiechu wiecie co Panie Strażniczki powiedziały........że jak wypisują mandaty to następnego dnia "mistrzowie parkowania" dzwonią z pretensjami, że zaparkowali tak bo nie było miejsca i one muszą się biedne tłumaczyć. I to nie był żart

Wczoraj ten facet pojawił się z kalendarzami na 11-go listopada. Uprzejmy facet składał życzenia szczęścia z okazji dnia strażaka i kominiarza i owszem, wspomniał, że za kalendarz tradycyjnie ludzie dają jakieś datki. Gdy usłyszał, że nie mam gotówki powiedział, że to nie ma znaczenia bo szczęścia i tak życzy. No i z racji jego kultury nie wspomniałem że Floriana wypada 4 maja, a nie 18 lipca ;)

Moja znajoma dzisiaj tam zadzwoniła i odebrała Pani, która nic nie wiedziała o tym piesku, pytała znajomą skąd ma takie informacje...a po chwili jak ja zadzwoniłam, to usłyszałam, że piesek już odebrany przez właściciela.

Podobno piesek już odebrany przez właściciela, dlaczego nie pojawiła się aktualizacja ?

Dlaczego straż Miejska nie wlepia mandatów tylko, albo nie robi nic - albo wlepia tylko bzdurne karteczki o niewłaściwym parkowaniu?

świetnie, że UML organizuje spotkanie informacyjne w sprawie "Piecyka", zastanawia mnie tylko dla kogo? dla emerytów i nie pracujących? Bo godzina 13.00 nijak się ma do możliwości uczestnictwa w spotkaniu zainteresowanych pracujących mieszkańców Lubonia. Rozumiem, że UML w tych godzinach też pracuje, jednakże dla większości jest to godzina pobytu poza Luboniem w swoich zakładach pracy...nie wspomnę o okresie urlopowym. O programie wiadomo już było w kwietniu, dlaczego więc nie można było zorganizować spotkania informacyjnego przez wakacjami? Jest to chyba celowe działanie, by jak najmniej mieszkańców skorzystało z tego programu. Przykre.

Ten piesek biegal juz tu kilka razy,a mieszka chyba na niezlomnych...

Widziałam tego pieska, wczoraj biegał po luboniance w okolicy Sikorskiego, jak długo piesek będzie przebywać w Kom-lubie ?

W wypadku kiedy nie chcę segregować w swoim mieszkaniu śmieci na 4 różne sekcje i wyrzucać wszystko do jednego pojemnika? Obiło mi się o uszy że wówczas opłata za osobę ma drastycznie wzrosnąć, czy to można jakoś potwierdzić?

Ludzie...Wy wszyscy wyzywacie się wzajemnie, a latające od lat F16 tłumaczycie w pokorze, że to ćwiczenia...
Nie chce mi się rozpisywać, ale ten temat był już wielokrotnie poruszany w mediach i chodzi o to...że CO ROKU są ćwiczenia...ale nie jakieś super ćwiczenia wojskowe, mające na celu naszą ochronę (pogłupieliście do końca?) czy dla naszego bezpieczeństwa (no padam na twarz...) tylko chodzi o ćwiczenia o F-16 Tiger Team Poland.
Dla niewtajemniczonych to zwykłe, jeb**e loty i zużycie paliwska za nasz hajs :)
Cieszycie się? Także kłóćcie się dalej - Luboń to ciekawe miasto, szkoda tylko, że jego mieszkańcy to jakaś zawistna mieszanina.
Aha...no tak, zapomniałbym...jak będą pokazy F-16 Tiger, to nie zapomnijcie zabrać dzieci (frajda dla dzieciaków), a dla siebie nauszniki :)

Parking obok Biedronki jest dla klientów biedronki tak jak i obok Pajo.

O co te krzyki ja ani razu tam nie byłem i nigdy tam nie będę bo nie chce świecić w nocy dla mniej zorientowanych proszę się dowiedzieć co leży pod ok metrową warstwą ziemi na tym wzgórzu wszyscy tam przebywający oddychają wszystkim tym co paruje pod tą ziemią.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY - OPEL
 • Dam pracę
  Stora Enso Operator Maszyn Mosina
 • Kupię
  podręczniki LO II klasa
 • Sprzedam
  podręczniki LO
 • Kupię
  podręczniki
 • Dam pracę
  Sprzedawca w JYSK, Poznań Komorniki (cały etat)
 • Sprzedam
  Dekoracje ze sznurka
 • Dam pracę
  Murarze Belgia