Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

A nie można załączyć oryginałów wyników, tylko jakiś opis. Gdzie wartości referencyjne, co, jak, jakimi metodami badano. Jaki lab badał, czy ma akredytację na te badania... Opis badań wygląda jak wypracowanie, nie ma tam konkretów. Ja ten opis wydaje mi się, rozumiem, ale to nie żaden dowód kończący sprawę...

Było super ,organizatorzy i aktorzy którzy brali udział w tym przedstawieniu ostrzegali widzów że będzie głośno i będą strzelać. Prosili aby dzieciom zatkac uszy bądź odejść dalej...

Gdzie wyborcze "więcej dla wody, powietrza ziemi" Pani MM vel tulipanowy skwer.
Za 5 lat hasło się nieco zmieni i odświeży i lud znowu to kupi. A jak coś nie wyjdzie to zawsze można zwalić na "obiektywne trudności" poinformować, że w okolicznych gminach jest tak samo. Byle do kolejnej kadencji. To nie czas wyborów by Pani MM zajmowała się sprawami ludu na to ma czas w trakcie kampanii. Teraz mamy anonimową odpowiedz z UML.

Są sposoby aby np. przy pomocy drona z odpowiednim sensorem wykonać badanie, które z dużym prawdopodobieństwem określi czy są tam ścieki czy jednak nie.

Oczywiście musiałoby być kilka terminów wykonania nalotu incognito.

Opinia UM mnie rozbawiła wyciągnijcie sami wnioski ,typowe analizy , omijanie sedna sprawy ? Dlaczego nikt nie zapyta wprost kiedy na tamtym obszarze za autostrada czyli ul.Niezłomnych Kościuszki i wszystkie przylegle zostanie założona kanalizacja będziecie tylko dzwonić po Policje Straż miejska i co to pomoże ? Tylko współczuć tym którzy tam mieszkają kolejne 5 lat męki ; smród , korki i dziurawe ulice !

Tylko co dalej z tym ?
Gdzie ta wlasnie walka wladz o czystosc powietrza ! gdy by jej nie mamy caly rok, nie tylko zima

?

Przecież mosz kostke na ulicy, a że nie na całej no to peszek...

Chętnie inni nauczyciele, też udzielonym wywiadu. Czy na to ktoś ma monopol, czytelnicy chcą poznać innych nauczycieli. Czekamy na odkrycie prawdziwych Perełek ze środowiska lubońskich nauczycieli lub nawet nauczycieli z okolic, Zadaniem dziennikarzy jest pisanie i odkrywanie czegoś nowego. Życzymy nowych inspiracji w audycjach.

Dziękuję "redakcji" za błyskawiczną ripostę.
Pozdrawiam.

Należy przyjąć, że osoba z gazety nie musi być wszędzie i nie zawsze może. Wymaganie, że coś musi być jest według mnie nie na miejscu. Równie dobrze można było samemu udać się na dworzec. Nie pasowało to trudno, tak samo może nie pasować komuś innemu.

Gdybym mógł tam być, nie szukałbym relacji w gazecie internetowej.
W czasach wszechobecnych telefonów z aparatem, galeria z takiego wydarzenia w naszym mieście powinna być oczywista.

Od 16 listopada w nocy temperatura będzie spadać poniżej zera, także gratuluję pomysłu przycinania drzew tak późno. Drzewa nie będą miały szans na zagojenie ran i regenerację po zabiegu. Wiosną nie będziesz przycinać, tylko wycinać.

Artukuł jest z dnia poprzedzającego rekonstrukcję, byż może dlatego nie ma zdjęć.
Trzeba było pójść i sobie zrobić parę fotek.....

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Magazynier - Plewiska
 • Dam pracę
  Magazynier
 • Dam pracę
  Praca dla Murarzy
 • Sprzedam
  Kuchnia do zabudowy 1200 złoty
 • Dam pracę
  Zatrudnię kasjerów
 • Dam pracę
  PROSTE CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE (Poznań, Jeżyce)
 • Dam pracę
  MECHANIK 200.204
 • Dam pracę
  Nauczyciel języka angielskiego do przedszkola w Luboniu