Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

Mój pies był dwa razy odtruwany po spacerze w okolicy NCL. W jednym przypadku rokowania były bardzo ostrożne. Lekrze mówili o zatruciu chemicznym.

Panie O. Nie uważa Pan, że czas sie poddać? P.S. Do całej reszty. Szkoda,ze ludzie dla paru stow potrafią zrobic wszystko.

więc musisz zrobić wszystko aby, człowiek, który jest rekomendowany przez pana Korcza z Solidarnych w Prawdzie i Miłosierdziu nie został Burmistrzem. Pan Bodler (jak sam pisze) był bowiem prawnikiem jednego z deweloperów, ten sam deweloper jak wynika z pism pana Korcza, wspiera akcje Solidarnych w Prawdzie i Miłosierdziu. Sprytnie to wymyślili. Pojawia się człowiek ze Swarzędza, (nie powiem z dobrym wykształceniem i stylizowanym uśmiechem) i myślą, że Lubonianie się nabiorą. Jak spiewał Kult - Panie Waldku niech Pan się nie boi.. Teraz można napisać Panie Bodler niech Pan się nie boi każdy Solidarny w Prawdzie i Miłosierdziu za Panem stoi..

W starym Luboniu (okolice SP3) też ma to miejsce. Koty masowo umierają po trutce na szczury.

W przypadku Pana Okupniaka zachęcam do czytania oświadczeń majątkowych, facet prowadzi firmę, która od lat wykazuje stratę, a jego oszczędności wciąż wynoszą dokładnie tyle samo (co do złotówki) - CUD.....

re

Co do bzdur to mam podobne odczucie czytając Pani wypowiedź.
Odnośnie interpunkcji i ortografii w Pani wpisie również są błędy i literówki , ale się nie czepiam (brak argumentu dajmy po ortografii ).
Tak jak powiedziałem wcześniej kto chce niech idzie , nikt nikogo do niczego nie zmusza

Nie dotyczy również spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

"Aktualnej" jeszcze pani burmistrz to nie dotyczy, tak samo jak i kandydatów z forum obywatelskiego Luboń. Barierki przy spółdzielni mieszkaniowej też obwieszone na całej długości....

Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział że zakaz dotyczy tylko pasa drogowego a płot nieruchomości prywatnej już do niego nie należy i każdy z kandydujących w wyborach, oczywiście jeżeli ma zgodę właściciela nieruchomości może powiesić na nim swój plakat wyborczy. I tyle z sensacji.

Jeśli dobrze pamiętam, w Luboniu miały powstać specjalne banery, na których kandydaci mieli rozwieszać swoje plakaty wyborcze by nie zaśmiecać miasta. Widziałam taki baner u stóp wzgórza przy rondzie. Jednak trudno nie zauważyć rozwieszonych plakatów wyborczych kandydatki na burmistrza pani Machalskiej w różnych miejscach naszego miasta, ogrodzenia, słupy itp. Czy Pani Burmistrz ma jakieś specjalne zezwolenie na to by wieszać swoje plakaty w miejscach innych niż do tego wyznaczone? Równi i równiejsí?

Ile kadencji Pani Franek zamierza jeszcze siedzieć w RM. Dwie i zdecydowanie dziękuję. Na poletku kościelnym nieoceniona i naprawdę starczy.

Gorzej być nie mogło. Dwóch beznadziejnych kandydatów i to jeszcze prawników. Czy nie ma trzeciego kandydata?

nie tylko on.
Pani Woźniak dawniej Patej-Woźniak również:)

Nauczyciele nie powinni kandydować!!! Są w radzie miasta, a Urząd Miasta to organ prowadzący szkoły....Halo, konflikt interesów?!

Rada miasta tylko dla miast na prawach powiatu. W ustawie o sam. gminnym nie ma pojęcia gmina miejsko-wiejska. A z miastem Luboń to jak z bielinkiem kapustnikiem, a więc bielinka kapustnika i miasta Lubonia. Mały kamyczek do powiatu. Razi mnie np. pieczęć urzędowa (okrągła) w dowodzie rejestracyjnym z napisem na obwodzie Starostwo Powiatowe w Poznaniu. Starostwo nie jest organem, a tylko aparatem pomocniczym zarządu powiatu. Może dla kogoś to tylko drobiazg, dla mnie to nieznajomość prawa.

Zgodnie z instrukcja kancelaryjna Natomiast Lubon nie jest gmina miejsko-wiejską zeby uzywac nazwy rada miejska. W odniesieniu do gmin miejskich funkcjonuje Rada Miasta.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Sprzątanie klubu fitnes w Galerii Dębiec (os. Dębina)
 • Dam pracę
  Sprzątanie pomieszczeń przy ul. Malwowej w Poznaniu
 • Dam pracę
  Praca dla magazyniera w sklepie internetowym Superłazienka.pl
 • Dam pracę
  Praca dla kobiet
 • Dam pracę
  Praca na stacji paliw w Luboniu
 • Dam pracę
  Praca doradca klienta w języku niemieckim - Poznań
 • Dam pracę
  Praca w Komornikach 3000 zł
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie deweloperskie