Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

Cud

Proszę dokładnie doczytać informację, choćby tę na e-lubon.pl- jedna osoba została odjęta z lubońskiej statystyki.

Najprawdopodobniej dodali do statystyk osobę pracującą w Luboniu, ale nie uwzględnili, ze mieszka poza Luboniem.

Z jednej strony cieszy że są większe antytalenty matematyczne ode mnie, ale z drugiej statystyki powinny się składać do kupy. Wczoraj 15, teraz na stronie PSSE widzę 14, bez zmian w ozdrowieniach. Cud.
Wyleczyłem jedną osobę przez dotknięcie klawiatury.

Poproszę maseczkę do kontroli

Szkoda, że tak ochoczo nie garną się do prawdziwych interwencji i do prawdziwych problemów w tym mieście.
Na SM to już w zasadzie ręce opadają.

Dezinformacja jest wszechobecna, a prawdy i tak się nie dowiemy.

W Pani sytuacji absolutnie nie dziwię się i w pełni rozumiem obawy, Ponad wszystko jednak zdrowia życzę i wiary w dobre jutro!

Moje dziecko uczęszcza do podstawowej szkoły i to nie 1 do 3. Ja również mam doświadczenie pedagogiczne więc uważam te ten pomysł jest jak najbardziej na miejscu.
Wcześniejsze zajęcia odbywały się po omacku. Nikt nie wiedział że nas coś takiego spotka. Od września już wiemy jak działać. Dzieci starsze łącza się nawet prze telefon komórkowy , które obecnie większość dzieci ma. Tylko musi to być Każdy przedmiot nie tak jak było przed wakacjami że tylko co do niektórych zajęć były spotkania.
Trzeba tylko się zastanowić nad tymi mniejszymi klasami by było bezpiecznie .

To się nazywa selekcja naturalna. Zdecydowanie popieram. Przynajmniej IQ w kraju wzrośnie.

Bardzo cbcialabym, żeby moje dziecko wróciło do szkoły, zajęć, kolegów i koleżanek,ale mój mąż jest świeżo po przebytym zawale płucnym i zatorze płuc. Ma 36lat, płuca są niewydolne, jest lepiej, ale boimy się, bo nikt nie potrafi zagwarantować, że dziecko ze szkoły nie przyniesie wirusa. Wiem jakie mieliśmy podejście przed, i po sytuacji, która nas dotknęła. I nie da się znaleźć wspólnego frontu. Bo kiedy życie przestawia ci się do góry nogami, ktoś kto żyje beztrosko, nie zrozumie podejścia drugiej strony. Nie jestem ekspertem, czytam artykuły, oglądam wiadomości na wszystkich kanałach, bo nie ma w PL tv niezaleznej, i nie można opierać się na jednej. Do tego trzeba mieć swoje zdanie. Ale chciałabym by była możliwość nauki zdalnej w uzasadnionych przypadkach. Życzę wam wszystkim bez wyjątku mniej arogancji i hejtu, bo straszne jest to jak społeczeństwo oblewa się błotem, siebie uważając za tych wyedukowanych, Kulturalnych, a jad się wylewa, z obu stron, bez wyjątku.

Absurdem sytuacji nie są kwalifikacje i wysiłek wnoszony w ten proces przez kogokolwiek, ale fakt, że rodzic uczy dziecko, choć płaci za to (w podatkach) nauczycielowi, a do tego sam nie może zarabiać bo ma siedzieć w domu z ośmiolatkiem i ciągnąć nauczycielską pracę.
De facto nauczyciele zdalnie improwizowali z różnym skutkiem i gdyby nie tytaniczny wysiłek wielu rodziców (bez jakiegokolwiek przygotowania dydaktycznego) to byłoby znacznie gorzej niż było.
O tym mówię.
Małe dzieci potrzebują nauki w trybie stacjonarnym a nie zdalnym. Nie mają w sobie jeszcze ani odrobiny samodyscypliny i organizacja nauki zdalnej to dla nich gehenna. (I wyrażam tu zdanie wielu osób z którymi miałem przyjemność w tym temacie rozmawiać.

Trochę się rozpędziłes!!!!! Aby zostać nauczycielem wspierającym należy ukończyć studia wyższe z zakresu pedagogiki specjalnej. Rodzice (i słusznie) WSPOMAGAJA rozwój dziecka zwłaszcza małego i może wreszcie dostrzegli jak trudna jest praca nauczyciela

A Ty pełną parą do słownika ortograficznego. Nieładnie pisze się łącznie!!

Nie zgadzam się uczniowie ponini zostać w domu ponieważ co jak się zakażą przynioso to do domu i wasze babcie i dziadkowie zgnioł przez waszą głupote pozdro dla nie myslących ludzi elo

Propaganda strachu idzie pełną parą.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Zatrudnię sprzątaczkę
 • Szukam pracy
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  płotek balkonowy
 • Sprzedam
  Lodówka z kostkarką side by side Samsung
 • Dam pracę
  Praca w markecie
 • Sprzedam
  sprzedam miejsce postojowe w hali garażowej Jana Pawła II Luboń
 • Sprzedam
  Sprzedam antenę satelitarną / sat.
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Luboń