Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Komentarze Czytelników

Na stronie tej umieszczone są komentarze Czytelników dodane przez nich we wszystkich postach na naszej stronie.

A najlepiej by było gdyby własciciele psów czesali je na swoich posesjach lub domach bo niby dlaczego mam na to patrzeć.Trzeba być niezłym flejtuchem żeby zrobić coś takiego.Gdyby na wzgórzu były kamery a za takie zachowanie surowe kary nie było by tematu!

Ale faktycznie po co sie tak oburzac sierscia?smieci na wzgorzu lezy pelno,i jakos nikogo to tak w oczy nie kluje.przeciez niema upalu i nikt chyba nie bedzie sie tam na kocyku opalal?a za kilka dni po siersci sladu nie bedzie,a pety i inne smieci z pewnoscia beda tam zalegac.

Nie pierwszy to przykład, gdzie ludzie traktują wzgórze jak wysypisko śmieci. Chyba jednak jest coś nie tak z jedzeniem, które spożywamy, bo ostatnio wysyp tego typu "odcięcia" kontaktu organizmu z mózgiem jest coraz więcej...

Podaj adres to wysypie Ci śmieci przed domem. Wiatr też rozwieje.

Ale sensacja...wiatr rozwieje..

Ps od dawien dawna wiadomo, że ........... nie jest dobrym deweloperem, trzeba było począć w necie o nich. dzięki temu deweloperowi czekaliśmy tak długo na ulice. bo sądziła się z miastem. najpierw obiecywal, ze da na odwodnienie drogi a potem chciał zwrot pieniędzy.
To jest już druga jego firma która buduje blok mając trzech pracowników i gdzie są grzyby i pleśń. Zresztą jak ma być inaczej sokoro dużo prac robili zimą i nic nie schło

TEN TEMAT JEST JUZ NUDNY. ILE RAZY MOZNA I TYM PISAĆ!!!!!!!!

A tylko mężczyzna może takie cos napisać - gratuje braku inteligencji, Brak słów na takie głupie komentarze

A czy autor listu, zwrócił uwagę właścicielowi?

Jest napisane, że ok 15km, zawsze można wysłać zapytanie na @

Nie że nie chcę tylko z lpg nie można wjeżdżać do garaży podziemnych jakbyś nie wiedział

Jakby straż miejska wykonywała swoją prace jak należy to nikt nie wpadłby na pomysł, żeby tak parkować. Wielokrotnie interweniują w sprawie tych samych samochodów, a kierowcy nadal mają ich w poważaniu.

Jak się dostać do tej drużyny? Kiedyś się kopało na ataku w innej drużynie miejskiej, bym pograł coś jeszcze :) są jakieś zapisy czy jak to wygląda?

Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, to byś wiedział w czym problem. Problem w tym, że wyjeżdżając z Ogrodowej nie widać w ogóle jadących Dworcową - nie pomaga zatrzymanie się w wyznaczonym miejscu, bo nadal nic nie widać. Nikt oprócz Ciebie nie ma jakichś chorych ambicji w stosunku do pierwszeństwa danej ulicy. W normalnym przypadku nie ma znaczenia, która ulica ma pierwszeństwo. W tym ma znaczenie, bo zagraża bezpieczeństwu uczestników ruchu.

Najpierw trzeba go mieć :)

SM była na festynie parafialnym więc co ja obchodzą źle zaparkowane samochody. Straż Miejska to służba publiczna, czy kościelna??? Zlikwidować tę formację.

rozmawiając z jednym z naszych radnych poruszyłam problem ulicy sienkiewicza mówiłam o progach zwalniających, usłyszałam odpowiedź od pana radnego(nie z naszego rejonu) co chciała by pani mieć progi zwalniające obok domu i ten hałas??? wole mieć progi obok domu niż strach że moje dzieci nie chodzą bezpiecznie do szkoły
Pozdrawiam

tak ma byc jak jest jezdze Dworcowa na wprost i mi pasi, wam pasowalo 50 lat mi pasuje teraz jest bezpieczniej bo Ci jadacy z gory ul.Ogrodowa musza sie praktycznie zatrzymac a tak ich nie intereowalo nic tylko cala naprzod

Faktycznie na Sienkiewicza zaczynając od ul.Przejazd pomimo ograniczenia prędkości chyba do 40 można usłyszeć i zobaczyć jak samochody przestrzegają ten zakaz. Wyścigi i slalom pomiędzy samochodami zaparkowanymi na poboczu zaczynając od fachowca naprawiającego lub skupującego samochody marki Skoda poprzez właściciela firmy transportowo budowlanej i jego tiry maszyny ciężkie oraz ostatnio dochodzą transportery blaszaki których ostatnio masę tam parkuje, acha i jeszcze dostawczaki przy nowo otwartym sklepie z armaturą i samochody rodziców przywożących lub odwożących dzieci do żłobka. I na całej tej ulicy nie ma ani jednego garba spowolniającego, przejścia dla pieszych są nie odmalowane przed nowym rokiem szkolnym nie wspomnę o napisach "szkoła" których już nie widać. A dostawczaki z pseudo pralni (która nie ma nawet szyldu że jest to pralnia) które tarasują przejazd ulicą oraz nagminnie przekraczają prędkość. Miasto nie widzi tego czy co? rodzice dzieci nie widzą tego , dyrekcja szkoły też oślepła, aż trafi się nieszczęście ale wtedy będzie po fakcie.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Sprzedam
  Sofy 2 i 3-osobowe
 • Dam pracę
  Dam prace
 • Sprzedam
  Ubranka dziecięce 56-116 dla dziewczynki - zestaw
 • Dam pracę
  Sprzątanie biur, Głuchowo k/Komornik
 • Dam pracę
  Spawacze Belgia
 • Dam pracę
  Cieśle budowlani Belgia
 • Dam pracę
  Murarze Belgia
 • Dam pracę
  Poszukiwana opiekunka do grup dzieci jeżdzących na basen