Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Galeria

Wypadek na A2 - korek w kierunku Warszawy

Po godzinie 17.00 straż pożarna udała się na autostradę A2, gdzie na 166 kilometrze w kierunku Warszawy doszło do wypadku drogowego. W wypadku brały udział dwa samochody osobowy. Podczas działań zamknięty został pas szybki. W kierunku Warszawy utworzył się korek. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja. Na miejscu akcji obecne były dwa zastępy straży pożarnej. Jeden ze Szkoły Aspirantów PSP z Poznania, a drugi z OSP Luboń, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

max czytaj dalej na temat Wypadek na A2 - korek w kierunku Warszawy

Mistrzowie parkowania?

Nasi Czytelnicy cały czas pamiętają o "mistrzach parkowania". Tym razem nasz Czytelnik uwiecznił na zdjęciu fatalnie zaparkowane pojazdy na Pl. Bojanowskiego. Kolejny Czytelnik przysłał do naszej redakcji pojazd zaparkowany przez kierowcę z fantazją.  czytaj dalej na temat Mistrzowie parkowania?

Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Mosina Wodziczko English Competition

16 marca br. uczniowie Nina Zazemblowska z klasy III c, Tomek Brauza z klasy VII c oraz Wojtek Waliczak reprezentowali nasza szkole na Miedzyszkolnym Konkursie Mosina Wodziczko English Competition. Tomek zdobył II miejsce a Nina i Wojtek osiągnęli wyniki 34 oraz 35 na 36 punktów możliwych do zdobycia. Konkurs w Mosinie jest konkursem sprawdzającym umiejętności komunikacji w języku angielskim, a uczniowie byli oceniani zgodnie z kryteriami oceny ustnego egzaminu maturalnego. Gratulujemy sukcesu!

SP3 czytaj dalej na temat Sukces w Międzyszkolnym Konkursie Mosina Wodziczko English Competition

Wielkopolskie Mistrzostwa LZS 2018

Dużym sukcesem zakończyły się Wielkopolskie Mistrzostwa LZS, które odbyły się w Koźminie Wielkopolskim. Zawody wygrał powiat poznański, który w większości reprezentowali zawodnicy LKTS! W zawodach startowali przedstawiciele najlepszych klubów Wielkopolski. Była to prestiżowa impreza tenisowa, w której startowała rekordowa liczba 160 zawodników z osiemnastu powiatów, w ośmiu kategoriach wiekowych. czytaj dalej na temat Wielkopolskie Mistrzostwa LZS 2018

Uderzył w latarnię

Kilka minut po godzinie 5.00 na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i 11 Listopada samochód osobowy uderzył w latarnię i uszkodził ogrodzenie posesji. Na miejsce został zadysponowany zastęp straży pożarnej oraz policja. Przyczyną kolizji była najprawdopodobniej śliska nawierzchnia.

mm czytaj dalej na temat Uderzył w latarnię

Na Dębcu zawaliła się 4-kondygnacyjna kamienic. Potrzebna pomoc! [AKTUALIZACJA]

Około godziny 8.00 doszło do wybuchu w 4-kondygnacyjnej kamienicy na poznańskim Dębcu. Zdarzenie miało miejsce w budynku przy ulicy 28 Czerwca 1956. Runęły trzy z czterech kondygnacji budynku. Co najmniej jedna osoba nie żyje. Rannych zostało czternaście osób, w tym dziecko. Bilans może być jednak większy, bo akcja ratunkowa trwa cały czas. Do tej pory spod gruzów udało się wyciagnąć przytomnego mężczyznę. Ratownicy cały czas sprawdzają czy pod gruzami nie ma jeszcze innych ofiar. Stan czterech osób określany jest jako ciężki. Na miejsce zostało wezwane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. czytaj dalej na temat Na Dębcu zawaliła się 4-kondygnacyjna kamienic. Potrzebna pomoc! [AKTUALIZACJA]

Informacje z LKTS Luvena Luboń

Rozpoczęła się runda rewanżowa o Mistrzostwo III ligi w tenisie stołowym. Trzecioligowa drużyna LKTS Luvena Luboń w dobrym stylu rozpoczęła rozgrywki wygrywając u siebie po zaciętym meczu z wiceliderem WLKS Łobzonka Wyrzysk 7 do 3. Zespół wykonał kolejny krok w kierunku awansu do 2 ligi. Wysoką formę potwierdzili liderzy drużyny grający na pierwszym stole Maciej i Daniel zdobywając kolejny raz komplet punktów walnie przyczyniając się do ostatecznego zwycięstwa. Tenisiści stołowi LKTS Luvena Luboń są coraz bliżej realizacji celu na ten sezon awansu do 2 ligi. czytaj dalej na temat Informacje z LKTS Luvena Luboń

Mistrzowie parkowania?

Mieszkańcy naszego miasta czuwają i wyłapują źle parkujących kierowców. Zdjęcie kolejnych "mistrzów parkowania" przesłano do naszej redakcji kilka dni. Fatalnie zaparkowane pojazdy zostały uwiecznione na zdjęciach między innymi przy ulicy Ziemniaczanej, Pułaskiego oraz na osiedlu NCL.

Tak parkując niszczą w ten sposób chodniki, po których później nie można jechać np. wózkiem. Blokują całkowicie przejazd a taki krawężnik jest nie do pokonania dla wózkowiczów - pisze Czytelnik. czytaj dalej na temat Mistrzowie parkowania?

Inwestycja na ulicy Kasprzaka - list do redakcji [odpowiedź z BMK]

Kilka dni temu do naszej redakcji napisał pan Darek, który zwrócił uwagę na nadzór nad inwestycją jaka ma miejsce przy ulicy Kasprzaka. czytaj dalej na temat Inwestycja na ulicy Kasprzaka - list do redakcji [odpowiedź z BMK]

Znaleziono psa! [AKTUALIZACJA]

Wczoraj wieczorem na skrzyżowaniuulic Azaliowej i Nagietkowej (Lasek) znaleziono psa, który prawdopodobnie komuś uciekł. Osoby, które psa znalazły zabrały go do domu gdyż, przy tych mrozach nie wiadomo co by się z nim stało. Jest to dorosły Seter Irlandzki. Jeśli ktoś rozpoznaje "zbiega" proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 605 100 838.

izi

Od redakcji: Piesek trafił do domu :) czytaj dalej na temat Znaleziono psa! [AKTUALIZACJA]

Strony

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  SKŁADANIE ROLET - Praca w Poznaniu pon.-pt.
 • Dam pracę
  Grupa tynkarzy Belgia
 • Dam pracę
  Operator suwnicy Belgia - umowa o pracę
 • Dam pracę
  Kierownik robót / Brygadzista Belgia
 • Dam pracę
  Operator prasy krawędziowej i nożyc gilotynowych CNC Belgia
 • Dam pracę
  Brygady murarzy Belgia
 • Inne
  IRENEUSZ TEL.698312187
 • Dam pracę
  Poszukujemy Niani