Teraz jest 2 września 2014, 23:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dobry fryzjer w Luboniu
PostNapisane: 13 maja 2010, 13:26 

Spróbuj obsługiwać solarium w momencie gdy na fotelu fryzjerskim siedzi ktoś i się spieszy. Albo opowiadać grzecznie i miło przez telefon o zakresie działalności salonu kosmetycznego i jego cenniku gdy kobieta z farbą na włosach drze się, że jej coś włosy grzeje albo ścieka.

A za 600zł żadna fryzjerka nie ma ochoty zamiatać, myć podłóg w całej firmie i wycierać solarium po kimś kto właśnie na nim się spocił...

Ale jak sam celnie zauważyłeś punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 maja 2010, 14:08 
No mniejsza z tym. Tak naprawdę, to mało jest fryzjerów/ek z prawdziwego zdarzenia. Wciąż trzeba im wszystko po 3 razy tłumaczyć, wyjaśniać....Czasem mam chęć wyrwać nożyczki z ręki i sam zrobić to jak należy :lol: A teraz mam anegdotę: Kilka lat temu w Warszawie dwóch kolegów postanowiło otworzyć zakład fryzjerski. Fundusze mieli skromne, więc zamiast ładować ostatnią kasę w typową reklamę, wymyślili sobie coś takiego: Rozpowiadali po stolicy, że jest pewien salon, do którego chodzi cała polska, aktorska elita. I że bardzo trudno jest się tam dostać. W zaufaniu dawali wszystkim "cudem zdobyty" nr telefonu...Chłopaki przez dwa miechy siedzieli sobie z nogami do góry i każdemu dzwonoiącemu mówili: W tym miesiącu ? Nie ma mowy...Najbliższy wolny termin...- i tu padała odległa data :lol: Teraz mają ponoć całą sieć salonów :D

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2010, 19:04 

Zgadzam się w 100 % z postem dory 2 na temat salonu "ewa" nad sklepem mateo. Sama byłam klientką i jest to denerwujące jak fryzjerka, która nakłada mi farbę co jakiś czas musi !!! odrywać się od pracy by obsłużyć solarium lub recepcję !!!! w dobrym salonie to niedopuszczalne.
Fryzjerka bardzo miła i moim zdaniem zna się na rzeczy( świetnie robi pasemka ), ale już tam nie pracuje.

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2010, 19:57 
Hi hi hi....to może powinna sobie sprawić taki intercom czy jak to się nazywa....no,to co mają w Macu :lol:

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 maja 2010, 08:25 

piaskunki napisał(a):
a ja polecam Brigitte na wschodniej...

Ja także.

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 maja 2010, 16:46 

dorota_d napisał(a):
piaskunki napisał(a):
a ja polecam Brigitte na wschodniej...

Ja także.

Mam pytanie Czy w Brigitte jest jedna fryzjerka czy więcej ? i jakie są terminy oczekiwania ?

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 maja 2010, 11:47 

Witam,

W grudniu 2005r w Salonie Manuela jak jeszcze mieścił się przy ul Armii Poznań, zrobili z moich gęstych mocnych włosów "MOPA" mam grube, ciężkie proste włosy, postanowiłam zrobić sobie lekka trwałą żeby je trochę unieść a miałam je do pasa!!!
I tak spalili mi je kompletnie i w styczniu 2006 musiałam ściąć włosy dosłownie na krótko:(
największa porażka jaka mogła mnie spotkac i wyobraźcie sobir nir byłam u nich nawet z reklamacją, pomyślałam co mi pomogą, perukę kupią, czy sztuczne doczepią, dziś wiem że źle zrobiłam nie idąc, ale było minęło, dziś mam prawie do pasa zdrowe piękne włosy i trzymam je z dala od SALONU MANUELA

Dziś szczerze Polecam salon ALICJA na ulicy Walki Młodych. Korzystam z usług pani Ali od ok 2,5roku
na prawdę jest fachowcem w swojej dziedzinie(strzyżenie, dobranie farby, ułożenie )

POLECAM!!!

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 maja 2010, 22:00 

marlena2409 napisał(a):
Witam,

Dziś szczerze Polecam salon ALICJA na ulicy Walki Młodych. Korzystam z usług pani Ali od ok 2,5roku
na prawdę jest fachowcem w swojej dziedzinie(strzyżenie, dobranie farby, ułożenie )

POLECAM!!!

:D

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 13:02 

drodzy czytelnicy!!! przez przypadek wyladowalam w luboniu czekajac na kogos w super zakladzie fryzjerskim.zaklad znajduje sie na ul 11 listopada w luboniu byly dwie panie,P.Natalia kosmetyczka i jednoczesnie pedykurzystka , no i P. Paulina fryjerka,z uwagi na to ze musialam czekac na auto okolo 3 godzin podeszlam do zakladu ,wlasnie mialam szczescie za panie byly pokonczone,a ja postanowilam pasemka tylko zrobic,no ale jak to ochota przyszla i czas zrobiono mnie takze nozki,wiec powiem wam cos !!tak dokladnie jak P.natalia pracuje to jeszcze nie mialam tak nog zrobionych,kompetencja 1A a powracajac do wlosow,bylam super zadowolona pasma na wlosach ktore byly juz wczesciej farbowane ,zrobila Paulina wysmienicie .z calego serca polecam ten zaklad ,przemila atmosfera ,kawa itd itd,bede ponownie w poznaniu w pazdzierniku i pierwsze co zrobie to spedze polowe dnia w salonie ,extra do lubonia na ul 11 listopada 160 polecam ... dziewczyny sa suppper :clap: :clap: :clap: elisabeth z wiednia , pozdrawiam wszystkich :thumbup:

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 13:29 
Oooo...Rekomendacja prosto z Wiednia, jest jakieś czterdzieści sześć razy lepsza od tej lubońskiej :P I jakaż to nobilitacja dla rekomendowanego :roll: Nooo, szacun przez duże SZY.

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 15:11 

raptor napisał(a):
Oooo...Rekomendacja prosto z Wiednia, jest jakieś czterdzieści sześć razy lepsza od tej lubońskiej :P I jakaż to nobilitacja dla rekomendowanego :roll: Nooo, szacun przez duże SZY.

hej hallo GOSCIU!!!! dokladniej jest ,okolo40 razy,a jak przeliczymy wszystko inne to moze ci broda troche opadnie ,jesli sie troszke orientujemy w sprawach wewnetrznych ,zyje ponad 30 lat w wiedniu i sie tez bardzo zmienilo ,jesli sie ktos tym troche interesuje to wie o tym, a nie tylko uslugi a tez inne , czy sprzed gospodarski,czy inne uslugi tez tyle samo kosztuja jaki w polsce.dla porownania gosciu, ja place za mieszkanie 2100 zl to jest520 euro i a zarabiam tylko 1000 co ty na to?prad 56 euro co miesiac !! co ty na to?mam tylko nadzieje ze troszke przemyslisz w przyszlosci twoje jakies tam ......komentarze .pojecia to nie masz gosciu!!pozdrawiam ps...mam nadzieje ze twoj irokeze schnit ktos wreszcie dogodzil!!

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 16:23 
Pomógł forum

Elisabrth mam nadzieję, że dobrze się Tobie żyje w Wiedniu :)

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 17:12 
elisabrth napisał(a):
raptor napisał(a):

hej hallo GOSCIU!!!! dokladniej jest ,okolo40 razy,a jak przeliczymy wszystko inne to moze ci broda troche opadnie ,jesli sie troszke orientujemy w sprawach wewnetrznych ,zyje ponad 30 lat w wiedniu i sie tez bardzo zmienilo ,jesli sie ktos tym troche interesuje to wie o tym, a nie tylko uslugi a tez inne , czy sprzed gospodarski,czy inne uslugi tez tyle samo kosztuja jaki w polsce.dla porownania gosciu, ja place za mieszkanie 2100 zl to jest520 euro i a zarabiam tylko 1000 co ty na to?prad 56 euro co miesiac !! co ty na to?mam tylko nadzieje ze troszke przemyslisz w przyszlosci twoje jakies tam ......komentarze .pojecia to nie masz gosciu!!pozdrawiam ps...mam nadzieje ze twoj irokeze schnit ktos wreszcie dogodzil!!

Halo, jest tu jakiś tłumacz :lol: :?:
Moja irokez ist okej, super gut więc kain problem also. To Ty tam zarabiasz tauzent ojro tylko ?? Skandal :thumbdown: Und ich habe immer gedacht, das ein tałzent to jest sociale geld many...Słuchaj, lessyn bo w takim razie sprawę mam do Ciebie, fur dich...U mienia jest eine kleine restaurantos, und ich brauche, habe nutich leote pipol for cum arbeit. Krótko mówiąc: mam dla Ciebie ein dżop na zmywaku. Polskim zmywaku za polskie many geld. Jak się mocno postarasz, dam tyle samo i jeszcze nakarmię essen fut ju noł dat ? Pozdrawiam cius :D

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 18:46 

super!!podaj adress......

Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sierpnia 2010, 19:34 

izabell napisał(a):
Elisabrth mam nadzieję, że dobrze się Tobie żyje w Wiedniu :)

jeszcze na szczescie istnieja mile osoby.pozdrawiam

Odpowiedz z cytatem  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]