Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

NOWE PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W LUBONIU [reklama]

Informujemy o otwarciu nowego Publicznego Przedszkola przy ul. Chudzickiego w Luboniu, które będzie się mieściło w nowo wybudowanym budynku z przestronnymi salami, dostosowanymi do wieku i potrzeb dzieci oraz dużym placem zabaw.

Nowa placówka będzie działać wg takich samych standardów, jak inne przedszkola publiczne ( takie same zasady naliczania opłat: bezpłatna realizacja podstawy programowej i bezpłatne zajęcia dodatkowe). Przyjmowane będą dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Fantazja będzie przedszkolem o profilu artystyczno-sportowym. Różnorodna oferta zajęć sprawi, że dzieci nie będą się u nas nudziły, pozwoli rozwijać umiejętności intelektualne, muzyczno-taneczne, sportowe, plastyczne, a indywidualne podejście umożliwi na odkrywanie i rozwijanie talentów.

Osobą tworzącą nową placówkę jest Izabela Wasiela, która ma kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu przedszkoli. Obecnie prowadzi dwa Publiczne Przedszkola „Małe Talenty” w Luboniu i Plewiskach oraz Niepubliczne Przedszkole „Domisie” w Luboniu.

Otwarcie przedszkola planowane jest na 1 października 2019 roku. Placówka będzie przygotowana na przyjęcie 150 dzieci.

Rekrutacja do nowej placówki odbywać się będzie w marcu 2019r. drogą elektroniczną oraz w formie papierowej. Wszystkie szczegóły dotyczące zasad przyjęcia do przedszkola oraz więcej informacji w najbliższym czasie na stronie www.fantazja-przedszkole.pl

 

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk