Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Przychodnie w Luboniu

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która ma problem z dodzwonieniem się do Przychodni Lekarza Rodzinnego mieszczącej się przy ulicy Wschodniej. Nie jest to pierwszy sygnał w tej sprawie.

Mam problem ze skontaktowaniem się z lekarzem. Podejrzewam, że mnie tylko ja. Dodzwonić się do przychodni na Wschodnią zawsze był problem a dziś kiedy nie mogę tam pójść osobiście a podejrzewam u mojego dziecka zapalenie oskrzeli co ja mam w tym momencie zrobić? Podany jest tylko jeden numer telefonu, który w normalnych warunkach nigdy nie był odbierany bo było za dużo telefonów w jednym momencie. Łatwo powiedzieć, że należy kontaktować się z lekarzem telefonicznie. W jaki sposób my jako pacjenci mamy to zrobić? Boję się o zdrowie mojego dziecka. W jaki sposób mam skontaktować się z lekarzem skoro przez telefon nie mogę? Łatwo powiedzieć o wideo konferencjach z lekarzem tylko w jaki sposób mamy je realizować? Przepraszam za tak chaotyczną wypowiedź, ale z chorym dzieckiem na ręku trudno jest mi cokolwiek napisać. Może to przez redakcję dowiem się co mam w tym momencie zrobić? Dziękuję i życzę wszystkim zdrowia - napisała mieszkanka.

Przychodnia Lekarza Rodzinnego (POZ) uruchomiła dwa dodatkowe numery telefonów do TELEPORAD 793 754 829 oraz 793 725 829.

izi

Odpowiedzi

Może Pani zgłosić się do obojętnie jakiej przychodni nie musi Pani koniecznie na ul.wschodniej

Miałem dziś ten sam problem tyle tylko, ze na rynku żabikowskim. Cały dzień telefon był zajęty...

Ja dzwoniłem 56 razy nie odebrali masakra

Jeśli nie można się tam dodzwonić, to sytuacja nie odbiega od normy, bo tam nigdy nie można się dodzwonić. Nowością jest to, że za nieodbieranie telefonów, teraz NFZ daje przychodniom dodatkową kasę.

Jakiś słoik ma problem. Nie wie, że tam od początku działalnosci przychodni jest taka niepisana zasada że telefonow sie nie odbiera.

Słoik ma problem... Niepisana zasada o nieodbieraniu telefonu- to jest dopiero wiocha! To jest mentalność lubonian uprawiających kukurydzę od pokoleń.

Parodia, nasprowadzała się wieś z wielkich miast i ciągle tylko wymagania. Skoro nie odbierają to trzeba ruszyć łaskawe miastowe tyłki i się tam przejść ale po co... łatwiej wylewać swoje żale w Internecie

Przestańcie pieprzyc glupoty, teraz do lekarza dostają się tylko osoby naprawdę chore i po wcześniejszym umówieniu.

Dodzwonienie się do tej przychodni już od ładnych paru lat jest rzeczą prawie niemożliwą. Żona gdy chce się tam zarejestrować woli udać się tam pieszo niż próbować się dodzwonić.

Telefony w przychodniach są elementem wystroju. To jednak nie powinno przeszkodzić w wykazaniu porad telefonicznych, za co od niedawna NFZ też płaci. Za to na pewno duchem są z pacjentami.

Jeszcze nie zdarzyło mi się nie dodzwonić. Od kilku dni na każdej stronie Lubonia trąbią o dodatkowych numerach... Ja wczoraj bez problemu się dodzwoniłam i zostałam przyjęta.

Tel

Też zawsze się dodzwaniam. Często za pierwszym razem.

Mik

Tam jest zawsze taki, problem nie tylko w tyn okresie, więc to jest jakaś masakra z tą przychodnia - najgorsza jaką znam.

Mi też jest ciężko jest dodzwonić się do tej przychodni na co dzień. Jak się czeka to człowiek widzi, że Panie nigdy nie odbierają telefonów. Jedna Pani tylko obsługuje pacjentów w rejestracji, druga prowadzi prywatna rozmowę a trzecią jak zwykle układa kartoteki. Nigdy nie można umówić się na wizytę tego samego dnia, już nie mówię o dorosłej osobie ale dziecku. Zawsze wszystko zajęte.

Pewnie jesteś dr Rudzińskim i masz nr komórkowy do pielęgniarki.
Napisz szczęśliwcu jak to zrobić?
Mnie też się kiedyś udało, ale byłem tak zaskoczony, że zapomniałem języka w gębie.
Nie pamiętałem już gdzie dzwonię i po co. Ta przychodnia ma na koncie wielu ozdrowieńców, którym wirus ustąpił w trakcie prób dodzwonienia.

Czy można zasugerować kierownictwu przychodni na Poniatowskiego potrzebę uruchomienia dodatkowego numeru.? Na tyłu pacjentów jeden numer to porażka.

Witam.
W przychodni na Wschodniej, żeby zamówić stałe lekarstwa trzeba iść osobiście, bo nikt nie podnosi słuchawki, a żeby odebrać kod uprawniający do zakupu tych lekarstw też trzeba osobiście , bo Panie tłumaczą się RODO. Przecież to paranoja, w dobie kryzysu wirusowego chodzić w tą i z powrotem. Może ktoś uświadomi te Panie na czym polega RODO.
Pozdrawiam

Proszę dzwonić na numer komórkowy do przychodni ,dodzwoniłam się za pierwszym razem ..

793 - 754 - 829

Pod tymi nr teznikt nie odbiera niestety

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Kupię
  Kupię auto do 3000zł zarejestrowane
 • Inne
  Znaleziono klucze
 • Dam pracę
  Przedszkole poszukuje pomocy
 • Inne
  Zaginął szczeniak
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do żłobka
 • Inne
  Znaleziony York
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  Sprzedam komodę