Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Ulica Dworcowa - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Do naszej redackji napisała Czytelniczka, która zwróciła uwagę na studzienke kanalizacyjną znajdującą się na ulicy Dworcowej.

Od pewnego czasu w Luboniu na ulicy Dworcowej na skręcie do przejazdu przez tory kolejowe i dojeździe do drogi nr 430 (pomiędzy ulicami Fabryczna i Reymonta) "straszy" źle naprawiony fragment jezdni, gdzie kilka miesięcy wcześniej były prowadzone prace przez Aquanet. Czy Miasto Luboń zna sprawę i czy zamierza w tej sprawie podjąć kroki, w celu należytego zakończenia remontu studzienki kanalizacyjnej na środku skrzyżowania? W tej chwili Aquanet położył na jezdni prowizoryczne płyty chodnikowe . Stan sprzed remontu był zupełnie inny.... Bardzo proszę o interwencję - pisze mieszkanka.

Sprawę przekazaliśmy do Urzedu Miasta Luboń. Ponizej publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy.

Odpowiadając na zadane pytanie informuję, że na ul. Dworcowej w Luboniu w rejonie przejazdu kolejowego wykonywana była kanalizacja tłoczna. W powyższej lokalizacji zostało wykonane tymczasowe utwardzenie ulicy w celu dokonania stosownych odbiorów. Miasto Luboń pozostaje w stałym kontakcie z wykonawcą prac. Docelowe utwardzenie zostanie wykonane w terminie do 30.09.2020 r.

UML

izi

Odpowiedzi

Z tydzień temu tam leżał taki dość duży kamień, w który prawie wjechałem autem... Serio nie mogą tego naprawić szybciej? Parodia

Mieszkaniec z d... Tak z ciekawości spytam? Zabezpieczyłeś jakoś by nikt przypadkiem nie wjechał? Kamlota na pobocze wywalić. A ty tydzień potrzebowałeś na strzelenie focha z kompa, czy czekałeś aż kto inny wpalantuje się?
A co ja kamlota mam przestawiać? Podpowiadam odpowiedź. xg

Ooo bohater się znalazł... Problem jest, tym bardziej że tworzą tam się korki, gdy zamykają przejazd na 20 minut po godzinie 15... Jeszcze ktoś stanie autem tak że blokuje pół drogi, do tego dochodzi pachołek na środku skrzyżowania i wtedy wszyscy biją brawa.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Kupię
  Kupię auto do 3000zł zarejestrowane
 • Inne
  Znaleziono klucze
 • Dam pracę
  Przedszkole poszukuje pomocy
 • Inne
  Zaginął szczeniak
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do żłobka
 • Inne
  Znaleziony York
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  Sprzedam komodę