Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wiceburmistrz Lubonia Dorota Franek zarażona koronawirusem

Drodzy Mieszkańcy, z przykrością informuję, że u drugiej Wiceburmistrz Lubonia Doroty Franek potwierdzono dzisiaj zakażenie koronawirusem.
Po otrzymaniu wyniku testu, pracownicy, którzy mieli z Wiceburmistrz bezpośredni kontakt zostali natychmiast odesłani do domu i pełnią pracę zdalnie oraz czekają na badanie na obecność koronawirusa. Część pracowników została już dzisiaj przebadana. Chciałbym, aby Państwo wiedzieli, że zgodnie z aktualnymi wytycznymi Wiceburmistrz Dorota Franek poda Sanepidowi listę osób, z którymi przez ostatnie dwa tygodnie miała dłuższy kontakt. Z tymi osobami Sanepid będzie się kontaktował telefonicznie.
Po uzyskaniu wyników testów pracowników, podejmiemy decyzję o dalszych krokach. Zgodnie z „Ustawą o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i
zwalczaniem COVID-19 oraz innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych" z dn. 2 marca 2020 roku: „w przypadku, gdy w okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii, urząd administracji publicznej lub inny podmiot wykonujący zadania publiczne stanie się niezdolny do wykonywania zadań w całości albo w części, Wojewoda może w drodze zarządzenia powierzyć wykonanie zadań tego Urzędu lub podmiotu w całości albo części, w określonym terminie innemu urzędowi administracji publicznej lub podmiotowi wykonującemu zadania publiczne".
Urząd Miasta wciąż pozostaje zamknięty dla interesantów, a pilne sprawy prosimy załatwiać telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem platformy ePUAP.
Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji. Mamy nadzieję na szybki powrót do zdrowia zarówno Burmistrz Małgorzaty Machalskiej jak i Wiceburmistrz Doroty Franek.

Z wyrazami szacunku
Michał Popławski
Pierwszy Zastępca Burmistrz Miasta Luboń

 

Od redakcji: Wiceburmistrz prosiła o niepublikowanie wizerunku. 

Odpowiedzi

Robi się coraz ciekawiej..A od września dzieci do szkoły

Kto podpadł urzędnikom - zostanie przez nich pomówiony o "utrzymywanie dłuższego kontkatu". Ech... zabawa jak w berka

PANI DOROTA W NIEDZIELE BYŁA NA 20 W KOŚCIELE JA TEŻ I CO TERAZ

I po co było chodzić do kościoła!!!;

No i kto nas załatwił ?????? Sam szef . Żartuje :) tego nie da się uniknąć tylko pytanie KTO WYGRA Z TYM CHOLERSTWEM

kaplica

Sadze ze gdyby wiedziała o zakażeniu to by nie poszła. Raczej logiczne

Przyjacielu kreujesz czarny pijar.

A w statystykach na stronie urzędu wciąż 0 aktywnych przypadków!!!!

Wiceburmistrz prosiła o niepublikowanie jej wizerunku. A jaki ona ma wizerunek? Czy Pani w domu nie ma lustra? Chyba nie chodzi o wizerunek intelektualny bo to już totalna porażka.

Odp

A może niech każdy patrzy na siebie - Ty nie masz sobie nic do zarzucenia....?

...każdy odróżni sałatę od mlecza...

Myślę, że obecnie nam panujący może liczyć na pomoc egzaltowanej radnej, która podaje mu piłkę na sesjach i
przypomina nastoletnią fankę Zenka Martyniuka. W przypadku popełnienia błędów razem zgodnie wskażą wroga zewnętrznego, który popełnił błędy w uchwałach. W Rosji taki przekaz się sprawdza i lubońscy deputowani do Dumy też chętnie łykają to jak młode pelikany.

cha cha cha cha cha! Genialny ten opis! po prostu strzał w dziesiątkę! Jakbym przed oczami tę postać miała! cha cha cha cha!

Po co ta ironia i głupie komentarze. Niech każdy pilnuje swojego poziomu intelektualnego i swoich spraw. Mogło paść na każdego, wszyscy są mądrzy, dopóki sami nie odbiorą pozytywnych wyników i wówczas jakoś tak bardziej cicho i strachliwe się robi. Miejmy nadzieję, że obie Pani przejdą chorobę łagodnie i niebawem wrócą do pracy, dając nadzieję innym, że jednak da się pokonać sprawnie ten wirus.

Droga Pani wirus nie trafia na chybił trafił!! Zakażają się osoby, które nie przestrzegają dystansu społecznego, nie noszą maseczki, zapominają o myciu rąk. Same przez swoją głupotę zapraszają Covida

Żeby zrozumieć po co ironia, musisz obejrzeć jedną z sesji np. ostatnią.Zobaczysz jak radnym serwowana jest ściema, że przy trefnej uchwale zawiniły służby Wojewody. Kazały skoczyć na główkę do pustego basenu, no i w Luboniu ktoś skoczył. Zobaczysz jak jedna z radnych produkuje się i pomaga zastępcy udowodnić, że jest nieomylny i za nic nie odpowiada. Ten chętnie podejmuje pałeczkę i udowadnia, że zastępca wie wszystko, tylko Wojewoda niekumaty. Jak tak patrzę na tych przedstawicieli narodu, którzy organizują lub biernie uczestniczą w takich żenujących ustawkach, to do głowy przychodzi pytanie:kto wybrał tych ludzi i po co. Chyba tylko po to by im diety wypłacać.

Jak tak dalej pójdzie to zostaniemy czerwoną gminą. Dziękujemy paniom burmistrz

No debil

Nie musisz się wszystkim przedstawiać

Problem polega na tym, że osoby pracujące w niektórych zawodach, muszą się spotykać z ludźmi. Sprzedawcy, kierowcy, policjanci, urzędnicy i wielu innych. Więc Panie Burmistrz też muszą spotykać się z mieszkańcami czy urzędnikami z innych urzędow aby załatwić sprawy Lubonia. Nie miały więc wyboru. Dobrze, że są zdiagnozowane a osoby z którymi miały kontakt w kwarantannie.

Regularnie muszą się stykać konta podatnika z kontami urzędu. Już od prawie pół roku urząd działał w reżimie bardzo ograniczonego dostępu mieszkańców. Teraz wystarczy przelewać raty podatków, a urzędnicy przeksięgują to na konta wynagrodzeń z tytułu siedzenia w domu i nieobsługiwania interesantów.

Jak jesteś taki mądry to idź sam do Urzędu i domagaj się bezpośredniej obsługi w końcu to taki wyimaginowany wirus a urzędasy przesadzają. Powodzenia

Panie Burmistrz to akurat wsławiają się w nadgorliwym uczestnictwie w zbiorowych wieloosobowych praktykach religijnych obrządku rzymsko-katolickiego

p.viceburmistrz Franek podobnie jak p.burmistrz Machalskiej życzę zdrowia. Jak już tu ktoś napisał krytyka władzy, w czym jak wiecie Państwo celuję to zupełnie coś innego jak zdrowie, którego się nie kupi.

Nawiasem mówiąc, to zaraz się okaże, że bez tych 2 pań pl.Bojanowskiego 2 się nie zawali i pozostanie sobie nam zadać pytanie po co on tam nam w ogóle jest potrzebny, bo pozostały u władzy Wiktor z Plewisk z jego czynnikiem chińskim przerywanym co chwile "Szanowni Państwo" to jest kompletna pomyłka.

Burmistrz czy też wiceburmistrz i wszyscy pracownicy urzędu ich rodziny kwarantanną powinni być objęci. ...! Natychmiast!
A nie jakieś tam czekanie na wyniki.....

Spokojnie, wszyscy są już na kwarantannie i czekają na wyniki. Urząd jest zamknięty

Pani burmistrz była w poniedziałek na zakupach w sklepie Społem na Poniatowskiego na zakupach A pani wice była w czwartek. To co teraz z tymi pracownikami i z ich rodzinami? Wszyscy też kwarantanna no i trzeba też powiedzieć o klientach takich jak ja którzy tam robią zakupy.

Szanowni Panstwo proszę się nie obawiać bo jeżeli zachowaliscie wszyscy obowiązujący reżim sanitarny odstępy, maseczki, odkazanie to nikt nie powinien się zarazić w sklepie. Nie wierzę, że pracownicy urzędu i pracownicy społem nie byli tak naiwni i głupi żeby tego nie przestrzegać. Jeżeli jest obawa o zakażenie to znaczy , że któraś ze stron lub obie strony nie przestrzegały obowiązujących przepisów w sprawie Covid.

Co za durna wypowiedź. Kto w Luboniu widział w sklepie, żeby ludzie przestrzegali zasad?! Odległość ? jaka odległość.?! Łażą jak chcą, maseczki na brodzie, a zwrócić uwagę to usłyszysz, że mogłeś z domu nie wychodzić jak ci luzik antycovidovca wadzi.

czyli na 100% zasady nie były zachowane. teraz czekać na rozwój lubońskiego Bergamo.

Dokładnie zagłupptę muszą zapłacić,do zobaczenia na SORze,

W całym kraju urzędy chronią się przed zainfekowanym społeczeństwem i pospólstwa tam nie wpuszczają.
Przypominają załogi oblężonych twierdz, ale nawet te dobrze zaopatrzone kiedyś zawsze padały.
Załogi chodzą do Społem w celu zaopatrzenia w żywność. Nie zostają w twierdzach na noc, ale po odsiedzeniu swojego wychodzą poza cytadele i tak dopada ich społeczeństwo w postaci żon, mężów, kochanków, dzieci i dochodzi nawet do wymian płynów ustrojowych. Dlatego plan ochrony władzy i urzędników przed narodem
się nie może powieść. Ci którzy nakładają ograniczenia, później sami je łamią i w rezultacie każdy ma to w pompie.

Oczywiście nikt, ale to absolutnie nikt w Luboniu nie wie jak wygląda pani Franek. Jeżeli wiceburmistrzyni faktycznie tak myśli to biada nam, oj biada.

Zrobiła sobie test i polazła do kościoła bez wiedzy o wyniku testu, za to z wiedzą, że jej szefowa jest zakażona .... brawo !!!

W kościele jeden ksiądz głosił, że ten wirus to kara za życie w grzechu i takie tam inne dewiacje...

Jeden ksiądz, uczony w piśmie, mówił, że takich jak on dosięgnie kara za grzech ekologizmu

Muszę przyznać etatowym lizusom z fejsbuka, że po raz pierwszy potrafili się zachować i nie dziękowali, ani nie gratulowali pani burmistrz. Dobre i to.

Bo lata po mieście i nie chce by ktoś kto jej nie zna ją rozpoznał

Żal czytać komentarze. Jacy ludzie są paskudni. Znam bardzo dobrze Panią Dorote i nigdy bym nie miała jej cokolwiek do zarzucenia. Człowiek o złotym sercu. Tak naprawdę każdego z nas może to spotkać i wątpię żeby wszyscy komentujący filozofowie przestrzegali idealnie zaleceń obrony przed wirusem. Jak już ktoś zachorował to najgorszy tak? Człowiek człowiekowi wilkiem niestety

Złote serce nie oznacza pełnej głowy. Latać po kościele, ze świadomością, że szefowa zakażona... co najmniej słabe

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Kupię
  Kupię auto do 3000zł zarejestrowane
 • Inne
  Znaleziono klucze
 • Dam pracę
  Przedszkole poszukuje pomocy
 • Inne
  Zaginął szczeniak
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do żłobka
 • Inne
  Znaleziony York
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  Sprzedam komodę