Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Burmistrz Miasta Luboń zakażona koronawirusem

Z przykrością informuję, że potwierdzono u mnie obecność koronawirusa. W trakcie mojej kwarantanny obowiązki Burmistrza przejmuje pierwszy Zastępca pan Michał Popławski. Od jutra tj. od dn. 6 sierpnia do dnia ustalanego w uzgodnieniu z sanepidem Urząd Miasta pozostanie zamknięty dla interesantów. Pracownicy Urzędu, którzy mieli ze mną bezpośredni kontakt będą poddawani testom i wysyłani na kwarantannę. Pozostaję w izolacji domowej. Czuję się dobrze.

Małgorzata Machalska
Burmistrz Miasta Luboń

Odpowiedzi

zYCZĘ ZDROWIA!

Życzę powodzenia w walce z chorobą. Głowa do góry i myśleć tylko pozytywnie a wszystko będzie dobrze.

Z jaką chorobą?
Pani burmistrz ma tylko pozytywny test co nie ma nic wspólnego z chorobą.

Pozytywny test na AIDS oznacza końskie zdrowie?Pozytywny test w tym przypadku oznacza zarażenie sars-cov2.
Pani burmistrz sama napisała, że nie przechodzi choroby bezobjawowo. Wydaje się, że rzeźbisz.
Zauważ różnicę między kwarantanną a izolacją domową.

Pozytywny test na AIDS oznacza końskie zdrowie?Pozytywny test w tym przypadku oznacza zarażenie sars-cov2.
Pani burmistrz sama napisała, że nie przechodzi choroby bezobjawowo. Wydaje się, że rzeźbisz.
Zauważ różnicę między kwarantanną a izolacją domową.

Pani Machalskiej życzę szczerze dużo zdrowia.
Tak samo jednak mocno życzę zdrowia Luboniowi - z wielu względów, i zdrowotnych i politycznych.

Nie ma to jak bezobjawowa ściema,
Ale zawsze to jakiś urlopik,
Miłego wypoczynku. Głowa do góry wirus nie istnieje

Przy spadku notowań można wyborców wziąć na litość i zamknąć usta krytykom na kilka tygodni. Źle że zastępca to człowiek, którego u siebie nie zatrudnilbym do rzeczy wznioślejszych niż rozładowanie dostaw.

Ja myślę, że w Luboniu przydałby się kiedyś jakiś protest mieszkańców. Jest dużo tematów do poruszenia! Kwestia zebrać się na Facebooku i ustalić jak już warunki będą sprzyjające i miną obostrzenia...

To jest utopia. Zaprotestujemy, spowodujemy dajmy na to ustąpienie ze stanowisk osób kompletnie nie nadających do rządzenia Luboniem i co dalej? Widzi tu ktoś jakiegoś mądrego managera, który jest temu pseudomiastu potrzebny jak woda na pustyni? Próżno go szukać na pl.Bojanowskiego 2, a rozwrzeszczana kobieta z Lasku i fircyk mający przebłyski logiki ze Swarzędza (exkonkurenci w wyborach samorządowych na stanowisko burmistrza) to umówmy się kompletna porażka. Ludzie mądrzy mają mądrzejsze zajęcia niż brnięcie w bagno lubońskiej politykierki. Dlatego Luboń będzie dryfował w objęciach nieudaczników do następnych wyborów.

Niemniej zdrowia życzę p.burmistrz i może refleksji, że się pani na to stanowisko nie nadaje, bo odbijanie się od dotacji na np. górkę JP2 po dotację na np.myjnię autobusową czyli rzeczy mało pilne dla Lubonia to trochę mało jak na planowanie i mądre zarządzanie kilkudziesięciotysięczną miejscowością.

Aby pod postem o chorobie pisać o proteście? Jak chcesz to go organizuj, ale miej choć jakieś wyczucie kobieto. Bo uczuć żadnych to raczej nie posiadasz...

Pod agresywnymi odpowiedziami na uwagi do pracy Machalskiej proszę koniecznie dopisywać obok nicka wydział UM z którego ów piskliwy i obraźliwy post wychodzi

Pod agresywnymi odpowiedziami na uwagi do pracy Machalskiej proszę koniecznie dopisywać obok nicka wydział UM z którego ów piskliwy i obraźliwy post wychodzi

Jeśli w ten sposób chcecie pokazać normalnym mieszkańcom, że jesteście alternatywą dla Machalskiej to jesteście żałośni. Zero wyczucia sytuacji. Jak PiS w paskach w TVP 3. W ten sposób budujecie tylko solidarność normalnych mieszkańców wokół Machalskiej. Trzeba wiedzieć kiedy i za co krytykować, smutne to, że kultura polityki w Polsce upada...

Zgadzam się w 100% z tym co pisze "Miejscowy" opozycja Machalskiej albo jest taka głupia albo naprawdę jest bardzo żałosna że chce wykorzystać jej chorobę do swoich celów. Efekt będzie w 100% odwrotny róbcie tak dalej a zapewnicie jej kolejną kadencje.

A ja z kolei w tej żałosnej dyspucie chciałem zauważyć, że to obrońca Machalskiej pierwszy nazwał niejaką Ewelinę "idiotką". Myślę, że przy takim poziomie dyskusji dalej może być już tylko ściek i szambo i trudno się temu dziwić.

De..il

To, że się z nim nie zetknąłeś to nie znaczy, że nie istnieje. Może wirusy, bakterie, witaminy, krwinki czerwone, roztocza, milość, nadzieja też nie istnieją, bo nikt ich nie widuje na co dzień na ulicy? Nie napadają na nas niepostrzeżenie, wiec pewnie wcale ich nie ma. Szaleńcy je wymyślili i większość ludzkości w nie uwierzyła. GRATULUJĘ takiej LOGIKI.

Może istnieje ten śmieszny wirus, ale jest tak groźny jak czerwone krwinki, witaminy, czy roztocza,
W przeciwnym razie pani burmistrz leżała by teraz pod respiratotorem i walczyła o życie, a nie siedziała w domu, ale wy tego nie zrozumiecie.

Oczywiście,że ten wirus nie istnieje.Przeszla pani
burmistrz jakieś przeziębienie.Na pewno teraz wymazano dodatnio,bezobjawowo.Ludzie otrząśnięcie się.A w Ufo też wierzycie??!!

Taak bo w Polsce grypy szaleją właśnie w wakacje.

Myślenie to nie jest skomplikowany proces, jednak u niektórych nie występuje

Jest wirus polityczny... i ktoś się na tym nie źle dorobił

Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia :)

Jako osoba okrzyknięta pierwszym krytykiem Pani poczynań w roli burmisterki na forum e-Luboń śpieszę z życzeniami zdrowia!

Zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Zdrowia, Zdrowia nigdy nie za wiele dla nas wszystkich. Tymbardziej, że nie da się go kupić...

Krytyka krytyką, a zdrowie pani burmistrz to zupełnie inny temat. Szybkiego powrotu do zdrowia.

Ale gdzie i od kogo ten wirus się przytrafił burmistrz?

Zalecenie z ministerstwa zdrowia

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Burmistrz Lubonia koronowana! Czego to człowiek nie doczeka. A tak zupełnie poważnie powiem, że choć na Panią nie głosowałem życzę zdrowia. Od tak Polak dla Polaka.

Zdrowia życzę

Oj, chyba zaraz się rozpocznie wycinka drzew pod lidla, że pani burmistrz się schowała.

Mieszkanko Puszkina jak nisko upadłaś że piszesz te marne wypociny pod postem, który dotyczy choroby burmistrz. Idź i posłuchaj swojej rady i się schowaj i nie kompromituj się do końca.

Życząc pani burmistrz Lubonia szybkiego powrotu do zdrowia. Nie chciałbym być złośliwym, ale w tym tekście jest zbyt dużo błędów. Wiadomym jest, że Luboń ma prawa miejskie, dlatego poprawna nazwa organu wykonawczego powinna brzmieć: Burmistrz Lubonia, aparat pomocniczy Urząd Miejski, a organ stanowiący Rada Miejska Lubonia. Jest pani w trakcie izolacji domowej a nie kwarantanny, dlatego obowiązki burmistrza przejmuje pierwszy zastępca Michał Popławski. W takich tekstach nie stosuje formuły grzecznościowej pan/pani.

To będzie ciekawie w Luboniu. Urząd Miejski lubański Bergamo. Ciekawe ilu się już od nich zaraziło jak łazili po sklepach w Luboniu. A Radni mieli kontakt?

To będzie ciekawie w Luboniu. Urząd Miejski lubański Bergamo. Ciekawe ilu się już od nich zaraziło jak łazili po sklepach w Luboniu. A Radni mieli kontakt?

Widzę potrzebę pobrania wymazu od czołówki lizusostwa lubońskiego, zwłaszcza od liderów wśród fanów z fejsbuka.

Hawku ja widzę potrzebę pobrania wymazu od wiejskich głupków którzy piszą takie posty jak twój. Życzenie komuś choremu zdrowia nie jest objawem lizusostwa ale normalności która powinna cechować każdego człowieka.

I znowu wyzywanie ludzi od głupków. Po co? Na co to?

A nazywanie mieszkańców "lizusami" tylko dlatego że życzyli burmistrz zdrowia czyli wykazali ludzkie cechy uważasz za normalne? Można śmiało powtórzyć za Tobą. Po co ? Na co to ?

Nawet I Zastępcy życzę zdrowia. Zauważam tylko, że musi być niełatwo naszej pani burmistrz w takim bezpośrednim otoczeniu, które bezustannie pakuje ją na miny . Ja nie nazywam lizusem kogoś kto innemu życzy zdrowia.
Mierzą mnie osoby, które bezustannie cieszą się z czegoś na fejsie i gratulują bez umiaru. Niech idą i pogratulują paniom które też ciężko pracują na kasie w Biedrze.Jeśli radni dworzanie chcą pani burmistrz pomóc, to niech przed sesją ją ostrzegą, że projekt uchwały np. lutowy w sprawie odpadów nie ma rąk ani nóg. Tymczasem to działa tak, że czasami sesje są zwoływane kiedy projekty uchwał są w powijakach, a komisje pozytywnie opiniują projekty, a na sesjach rozpatrywane są inne. Zmierzam do tego, że współczuję pani burmistrz zarówno z powodu covid-19 jak przebywania w nie najmądrzejszym otoczeniu i nie mam wcale na myśli pracowników UM, tylko dworaków.

Anonimowy lizus z bezsilności obraża inteligentnego Hawka, który życzy zdrowia p.burmistrz. Eh...

Zdrowia Pani Burmistrz

Ludzie, czy Wy jesteście poważni? To naprawdę jest moment, aby się "naparzać"? Życzmy zdrowia pani Burmistrz !!! To nie czas i miejsce, aby wywlekać swoje żale !!!

"Obecność koronawirusa" oznacza dokładnie tyle i nic więcej. Test wyszedł pozytywnie. Test jest wadliwy, nie ma co o tym rozprawiać. Najważniejsze, że Pani Burmistrz jest i będzie zdrowa. A z racji, że siedzi na państwowej posadzie, to musi grać w państwową gierkę zwaną koronawirus.

Smutne czasy globalnego fałszu nastały

Nie wierzę w to co czytam :( Ręce opadają :( Proszę powiedzieć to tym, których bliscy stracili życie przez koronawirusa prosto w twarz. Pisać w internecie jest bardzo prosto. Zachęcam też do wizyty bez maseczki na oddziale zakaźnym na Szwajcarskiej skoro wirus nie istnieje.

W każdej chwili mogę jechać na szwajcarską, jeszcze mogę każdego chorego pocałować w czoło, wirus TO ŚCIEMA!!!!!!!!!

Pani Izabelo, jest pani częścią problemu, częścią zjawiska, które wytworzyło tę paranoiczną sytuację. Jest pani reprezentantką mediów. Może to nie siła rażenia propagandy typu TVP, TVN czy Onet, ale zapewniam Panią, że jakichś tam odbiorców Pani ma.

Nie dziwię się zupełnie, że przyjmuje Pani konformistyczną postawę powtarzania oficjalnej narracji strachu. Nie ma Pani wyjścia.

Jednocześnie doceniam, że nie usuwała pani moich wpisów w sprawie tego edemicznego cyrku. Co do powiedzenia "w twarz" - robiłem to wobec kilku osób, siewców strachu. To nie takie trudne. Prawda pozostaje nią nawet gdy jest niewygodna, wywołuje negatywne emocje, albo kogoś zaboli.

Jeszcze raz dzięki za brak koronacenzury tutaj :)

Proszę odwiedzić kolejną osobę z UML zarażaną koronawirusem. Rozumiem, że maseczki Pan nie nosi i ma w czterech literach zdrowie innych? Jeśli Pan się nie boi i jest taki odważny to proszę uszanować innych, którzy mają odmienne zdanie na temat pandemii.

Szanuję, choć ubolewam. Ale rozumiem - boją się. Niestety - zamaskowani nie szanują postaw takich jak moja, bo czują za sobą siłę argumentu władzy w postaci sankcji, kary, "izolacji" a w przyszłości pewnie i policyjnej pałki. Oby nie.

Pozdrawiam

Już kiedyś pisałem że głupszej epidemii świat nie widział.

Te Liban czyli, a ty nie odgruzowujesz stolicy?

wyjaśnię dla elementów napływowych że na Luboń od lat mówi się Liban a dlaczego to się domyśl.

I tu twe IQ cię zawiodło. Skąd pomysł, że odpowiadasz "napływowemu"? Pierwsze słyszę, żeby ktokolwiek kiedykolwiek tak mówił o Luboniu. Wg mnie to Ty jesteś napływowy i do tego niszowy w sposobie wyciągania wniosków. Za to na pewno egocentryczny i narcystyczny.

Zbadaj je lepiej przedstawicielom na których głosowałeś, bo to oni udowadniają, że niemożliwe jest możliwe.
Okazuje się, że można być poddanym długotrwałej edukacji i ominąć cudem naukę czytania, co znacznie ułatwia im niezapoznawanie się z projektami uchwał i notoryczne nieprzygotowanie do sesji.
Brzmisz trochę, jakbyś w sierpniu nie zrzucił jeszcze kaleson i spięcie tym spowodowane sprawia, że bierzesz wszystko 1:1.

Słabo słuchałeś. A o Rumunii słyszałeś? Bo jak nie to jesteś elementem napływowym.

Czyli jesteś drugim pokoleniem w Luboniu. Gdzie ci do tych których rodziny są tu od zawsze.

to w sumie trzecim :) ;)

Czyli też napływowy. A moja rodzina jest tu od zawsze.

?

Czyli od kiedy? Średniowiecze?

Pierwszy zastępca się dowie, że mam IQ i wyśle mnie na kwarantannę. Obserwując działania lokalnego samorządu doszedłem do wniosku, że musi istnieć jakaś przyczyna, że wsród radnych jest współzawodnictwo, który głębiej ukryje IQ. Dlatego od czasu jakiś Filip wyskakuje z konopi i ogłasza smutną nowinę, że dyskusje na sesjach są niedopuszczalne. Trudno przypuszczać, że ma IQ mniejsze od 1, bo wiedza o tym, że sesje są po to by dyskutować o sprawach ważnych dla gminy to abecadło abecadła. Taki chłopek, roztropek uzyskuje od razu poklask kilkunastu współplemieńców. Rżnącym głupa więcej uchodzi, bo każda władza ich kocha i przy okazji można coś skręcić np.herb.

Jakie to żałosne. Na e lubon piorą brudy tylko radni i pracownicy Urzędu miasta Luboń. Niezły klimacik macie w tym urzędzie. Przydała by się restrukturyzacja, zwolnienia i zatrudnienie świeczej krwi.

Piękna odpowiedź. Ludzie muszą wyłączyć TV a włączyć myslenie...

Myśleć krytycznie, nie powielać propagandy i wszyscy jakoś to przejdziemy

Pozdrowienia dla pani burmistrz

Zdrowia i spokoju od tego jadu dla Pani Burmistrz.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Kupię
  Kupię auto do 3000zł zarejestrowane
 • Inne
  Znaleziono klucze
 • Dam pracę
  Przedszkole poszukuje pomocy
 • Inne
  Zaginął szczeniak
 • Dam pracę
  Zatrudnię opiekunkę do żłobka
 • Inne
  Znaleziony York
 • Inne
  Korepetycje z dojazdem do ucznia (na terenie Lubonia)
 • Sprzedam
  Sprzedam komodę