Pogrom przegrywa kolejne spotkanie

Pogrom Luboń do spotkania z Sokołem Mieścisko przystępował w bardzo okrojonym składzie. Ze względu na prace, kontuzje i inne losowe czynniki trener dysponował tylko jednym zawodnikiem na zmianę. W pierwszej połowie piłkarze Pogromu popełniali mnóstwo prostych błędów własnych, można powiedzieć, że sami tworzyli rywalowi sytuacje. Niespodziewanie w 18 minucie to jednak zespół z Lubonia objął prowadzenie po indywidualnej akcji Dawida Kubiaka, tego dnia chyba najlepszego zawodnika w szeregach Pogromu. Niestety, radość nie trwała długo, gdyż rywal szybko odpowiedział dwoma golami na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 2:1. Choć w drugiej połowie zespół prowadzony przez trenera Rajmunda Sobkowiaka miał optyczną przewagę to nie udało mu się jednak wykorzystać dogodnych sytuacji.

Szymon Owsianny

Skład: Broda- Lulka, Powierża, Garczyński, Michałek - Dmitriiev (46'Wiśniewski), Latosi, Lange - Machura, Kuzyka, D.Kubiak

Bramka: Dawid Kubiak

zdjęcie archiwalne

Odpowiedzi

Piast Iłowa miałaby z waszym "Pogromkiem" dwucyfrowy wynik. Co mecz to przegrana, lub wyszarpane zwycięstwo. Leszcze.