Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Na pętli przy ulicy Poniatowskiego lądował helikopter

Kilka minut przed godziną 15.00 na pętli autobusowej przy ulicy Poniatowskiego lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić najprawdopodobniej przyczną lądowania w tak nietypowym miejscu była potrzeba udzielenia pomocy kobiecie przy ulicy Klonowej. Ostatecznie nie było potrzeby hospitalizacji.

izi

Odpowiedzi

Witam,

Witam, chciałbym doprecyzować, gdy wychodziłem ze szkoły po 15:20 helikopter właśnie nade mną leciał, więc trochę dużo po 15, druga sprawa, nie mogłaby to być potrzeba pomocy kobiecie, na miejsce przyjechały 3 wozy strażackie, a ulicę 11 Listopada na odcinku przy pętli zamknięto, lecz ani śladów po akcji gaśniczej, ani po wypadku nie było, nie było tam także policji. Zapraszam pod ten link https://www.youtube.com/watch?v=I7cKtdC_7aY&t to mój film, na którym dokładnie (mam nadzieję) widać to, co opisałem.

A ja Ci polecam obejrzenie filmu, być może też na portalu, który tu wymieniasz, w którym może uczniowie, może niewiele starsi od Ciebie ludzie, oglądają i nagrywają przebieg akcji ratunkowej, po czym okazuje się, że była to akcja ratunkowa mamy jednego z nich. Może na drugi raz zamiast nagrywać i szukać sensacji, zajmiesz się swoimi sprawami.

Każde lądowanie śmigłowca LPR zabezpiecza straż pożarna. Nie musi być pożaru czy wypadku aby straż pożarna była na miejscu lądowania śmigłowca.

Pierw trzeba dowiedzieć się co stało a zaś pisać.... Akcje to w tv sobie proszę obejrzeć żenada

Miejcie litość dla gimbusa:) Obcykany w necie, szkoda tylko że nie w ortografii. żałośnie przewidywalny:)) 3m się gimb

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone
 • Inne
  Skradziono rower
 • Inne
  Ukradziono rower