Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Byłeś świadkiem tego zdarzenia - zadzwoń

Policjanci z Komisariatu Policji w Luboniu prowadzą czynności w związku ze zdarzeniem drogowym, które miało miejsce w Luboniu, 13 lutego 2019 na ul. Dębiecka 1 - teren parkingu CH Factory (od strony restauracji Sphinks), w godzinach 16:45-18:20. W związku z powyższym poszukiwani są świadkowie, którzy w tym czasie przebywali w rejonie tej ulicy i widzieli to zdarzenie. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat, proszone są o kontakt z Policją.
Lubońscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego. Miało one miejsce na ul. Dębiecka 1 - teren parkingu CH Factory (od strony restauracji Sphinks) w Luboniu, godzinach 16:45-18:20. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów: uszkodzony pojazd marki Mercedes Benz, sprawca n/n. Świadków prosimy o kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Komisariatu Policji w Luboniu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 42, pokój 118 osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61-841-49-23 w godzinach 8-16 lub czynny całą dobę pod numerem telefonu 61-841-49-00.

KP Luboń

Odpowiedzi

strach tam podjeżdżać bo albo parkują w poprzek albo obtłukują fury

Nasuwa się prosty wniosek z tych zdarzeń na placach postojowych przy Factory i Pajo. Zarządcy tych nieruchomości powinni zamontować tam monitoring, w trosce o dobro klientów. Kiedy czytam o tak częstych zdarzeniach w tych miejscach, to aż strach tam przyjeżdżać na zakupy.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk