Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mistrzowie parkowania?

Mieszkańcy naszego miasta czuwają i wyłapują źle parkujących kierowców. Jak widać na załączonych fotografiach "mistrzów parkowania" w Luboniu cały czas nie brakuje.

Cały czas przypominamy, że jeśli ktoś posiada zdjęcie "mistrza parkowania" może wysłać je do nas na adres redakcjaate-lubon [dot] pl. Warto widząc źle zaparkowany samochód zawiadomić także odpowiednie służby.

ike

Odpowiedzi

Wczoraj przy City Pizza popis dała psiarnia. Jeden radiowóz zastawił pół chodnika przy pizzerii a drugi cały chodnik po przeciwnej stronie. Nie miałem telefonu żeby fotke zrobić i kontrolnie na SM zadzwonić :)

Zrobić zdjęcie żeby się pośmiać nad pomysłowością kierowców to jeszcze rozumiem ale donosić na policję lub straż miejską to świństwo moim skromnym zdaniem!To zły początek do lansowania "społeczeństwa donosicieli"!

No tak lepiej być społeczeństwem niekulturalnym i utrudniającym życie pieszym....moim skromnym zdaniem takiego "kierowcę" powinny od czasu do czasu pouczać odpowiednie służby i to odpowiednimi środkami - może wtedy zrozumie, że nie jest świętą krową, która jest ponad prawem tylko dlatego, że musi podjechać pod same "drzwi".

Ty tak poważnie? To właśnie oni powinni świecić przykładem.

To już lepiej pokaż że jesteś kulturalna w inny sposób-np. kup płatki owsiane i codziennie dokarmiaj biedne zziębnięte ptaszki!Ja tak robię i widok tych zadowolonych malców ponad wszystko!

Tez tak uwazam , niby w dobrej sprawie ale to zawsze donos.

No a jak inaczej nauczyć kierowców by nie parkowali na chodnikach? Kary są i tak śmiesznie małe i nieproporcjonalne do zagrożenia jakie stanowią nielegalnie zaparkowane pojazdy.

xx

wszystko jedno jak to się nazywa - donos czy nie donos. Jeśli przez tak zaparkowany samochód muszę z moimi dziećmi wchodzić na ulicę, żeby przejść to wolę "donieść" niż kolejny raz ryzykować, że zostaniemy rozjechani. Kiedy raz powiedziałam pani, że zaparkowała centralnie na prezjciu dla pieszych to usłyszałam: nie zauważyłam, a ja tylko na chwilę z dziećmi do cukierni...

Chcę zauważyć, że przy ul. gen. Sikorskiego na odcinku od ul. Kościuszki do Sikorskiego 48 po prawej stronie obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju a SM ani policja na to nie reaguje.

I dobrze, że nie reaguje, gdzieś ci ludzie parkować muszą!

Prawo, w tym prawo drogowe należy przestrzegać a nie robić sobie z niego kpin. Prowadzi to do demoralizacji. Jeśli ma być tak dalej, to należy zmienić organizację ruchu i zdemontować znaki drogowe. Inaczej to demoralizacja.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie