Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Spotkania informacyjne dotyczące budowy ulicy Tuwima i Cichej

14 listopada burmistrz Miasta Luboń zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące budowy ulicy Tuwima i ulicy Cichej. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00 w budynku Zespołu Szkół w Luboniu przy ulicy Armii Poznań 27. 

UML

Odpowiedzi

Oj to skończy się błogi spokój mieszkańcom tych ulic!Objeżdżacze zakorkowanej Armi Poznań typu motocykle bez tłumików, Fordy Mustangi, nawet Maserati (też bez tłumików), ciężarówki i tiry! już na to czekają! A co z opłatą za zajęcie pasa drogowego na przyłącza kanalizacyjne i wodne oraz gazowe-będzie wprowadzona? Pamiętajcie o
s k u t e c z n y c h progach zwalniających!

Typowe podejście marudy. Jak nie budują dróg źle bo są dziury i nie ma jak dojechać do posesji jak budują też źle no bo będzie większy ruch samochodowy. A już w ogóle pomysł że tiry czekają tylko na objazd Armii Poznań tymi dwiema drogami mogąc wybrać już istniejącą w tym rejonie 3 maja jest już z gatunku fantastyki.

Bzdura. Proponuję uważną lekturę planu miasta. Co można "objechać" Cichą i Tuwima w Luboniu? Skrzyżowanie Dąbrowskiego z 3 Maja? Jakoś korków tam nie widać.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Oddam ziemię z wykopu
 • Dam pracę
  Praca na stacji Paliw Lotos , ul. Armii Poznań
 • Sprzedam
  Sprzedam stanowisko postojowe w garażu Wschodnia
 • Dam pracę
  KIEROWCA C+E - Komorniki
 • Sprzedam
  Sprzedam mieszkanie