Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych Urząd Miasta Luboń informuje o zmianach w organizacji ruchu w rejonie cmentarza parafialnego przy ulicy Cmentarnej i ulicy Traugutta. Tak jak w poprzednich latach na czas zmiany organizacji ruchu ulica Cmentarna, ulica Traugutta oraz ulica Boczna staną się ulicami jednokierunkowymi. Na ulicy Cmentarnej od strony ulicy Poniatowskiego obowiązywać będzie jeden kierunek w stronę ulicy Opłotki - wylot na Poznań. Na ulicy Traugutta od strony wjazdu z Poznania jeden kierunek w stronę skrzyżowania z ulicą 11 Listopada. Zmiany zostaną wprowadzone w dniach od 31 października do 2 listopada 2018 roku. Poniżej zamieszczamy mapkę oraz informacje o przebiegu linii autobusowych jaką otrzymaliśmy z UML. 

izi

Odpowiedzi

Nigdy nie mogę zrozumieć dlaczego na ul. Traugutta odwracany jest ruch, przez co na końcu ulicy mamy cudowne pięcioramienne skrzyżowanie, doskonale utrudniające wyjazd i powodujące korki.

Nie byłoby sensowniej zostawić "normalny" kierunek ul Traugutta a tylko Cmentarną tymczasowo zrobić jednokierunkową w stronę ul. Poniatowskiego???

Mogłaby szanowna redakcja zapytać SM dlaczego stosują taki nielogiczne w m

Już kiedyś p. Jurga odpowiadał - "ogrodnicy tak chcą"

Ta bezsensowna organizacja powstała za czasów Walnego i debilizm trwa nadal. Dzisiaj po 15-tej Traugutta z korkiem na całej długości, już widzę co będzie jutro i pojutrze.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk
 • Dam pracę
  Оператор продукції
 • Dam pracę
  Operator wózka widłowego