Stella Luboń gromi Orła Rostarzewo 8-1

Spotkanie z Orłem Rostarzewo rozpoczęliśmy rozkojarzeni. Jako lider tabeli musimy sie wystrzegac takich sytuacji. Po prostym blędzie goście niespodziewanie objęli prowadzenie. To podziałało na nas jak płachta na byka. Rzuciliśmy się na bezradnego Orła wytrącając im wszystkie argumenty z rąk. Szybkie akcje, strzały z dystansu, indywidualne popisy. To wszystko skończyło sie wynikiem 5-1 do przerwy.
Druga połowa miała mniejsze tempo, ale mimo to, udało nam sie strzelić kolejne 3 bramki. Podsumowując wykonaliśmy swój ligowy obowiązek wygrywając z Orłem Rostarzewo 8-1. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że rywal nie postawił wysoko poprzeczki, przez co pojawiło sie rozluźnienie w naszych szeregach. Mecz jednak trzeba zaliczyć do udanych. Jesteśmy liderem tabeli z kompletem punktów. Dodatkowo przedłużamy nasze serie: 11 ligowy mecz wygrany oraz 14 ligowy mecz bez porażki. Warto podkreslić fakt, ze bramkę w tym meczu zdobył Kamil Frankowski, któremu w środę urodziła się córeczka - Zuzia. Maleństwo i mama Ania są w dobrej formie. Piłkarze po jednej z bramek uczcili ten piekny moment tradycyjną kołyską.

Bramki: Dawid Jakubiak - 3, Dawid Jurga - 1, Daniel Baran - 1, Daniel Smulkowski - 1, Mateusz Gawronski - 1, Kamil Frankowski - 1 .