Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Dariusz Szmyt i Zbigniew Jankowski w Radzie Powiatu Poznańskiego

Możemy już oficjalnie ogłosić, że w Radzie Powiatu Poznańskiego z Lubonia będzie nas reprezentował Dariusz Szmyt (Bezpartyjni Samorządowcy 1725 głosów) oraz Zbigniew Jankowski (Koalicja Platforma i Nowoczesna 1851 głosów). Ponadto do rady weszli Mirosław Wieloch z Komornik (Koalicja Platforma i Nowoczesna), Marzena Fiedler z Puszczykowa (Koalicja Platforma i Nowoczesna) oraz Arleta Szymkowiak z Rosnówka (Prawo i Sprawiedliwość). 

Serdecznie dziękuję Państwu za oddane na mnie głosy. Nie spodziewałam się, że osiągnę taki dobry wynik (1244 głosy), który dał mi drugą pozycję na liście. Dziękuję za wsparcie, ciepłe słowa i zaufanie.

Gratulacje dla wygranych.

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

Nic się w takim razie nie zmieni, gdyż panowie i panie z PO nadal będą robić to samo, co w poprzedniej kadencji, czyli... nic. No, ale jest ciepła posadka na najbliższe lata, więc można teraz spokojnie olać wyborców do czasu kolejnych wyborów, później obiecać tym baranom złote góry i ponownie cieszyć się z naiwności wyborców. I tak w kółko, bez jakichkolwiek zmian w Luboniu i wiejskim kółku wzajemnej adoracji zwanym dla niepoznaki Radą Powiatu...

Kadencja teraz trwa 5 lat. Cóż, zrobiłam co mogłam :) Widocznie zmiany nie są potrzebne :)

To nie do końca prawda, że "panowie i panie z PO nadal będą robić to samo, co w poprzedniej kadencji, czyli... nic"
Powiat robi wiele złego, może Luboń tego nie odczuwa, stąd takie zdanie, ale już Puszczykowo i Mosina tak.

Szanowna Pani Izabello. Serdecznie gratuluję osiągniętego wyniku. Ponad 1200 głosów to nie w kij dmuchał. Swoją osobą przepchnęła Pani nieudacznika Dariusza S,, dużo nie brakło. Pani sukces jest tym bardziej prestiżowy, ponieważ nadredaktor "poczytnej" gazety uzyskał tyko nieco ponad 800 głosów. GRATULACJE !!!

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Zdaję sobie sprawę, że przyczyniłam się do sukcesu tego pana...

Przyłączam się mimo porażki (przewidywałem ją i jak wiesz Isabell byłem przeciwny) do gratulacji! W wyborach nie brałem udziału, ale należy docenić ponad 1200 głosów.

Dziękuję bardzo. Naprawdę jest mi bardzo smutno, bo widzę, że mamy to samo co mieliśmy przez ostatnie 4 lata :( Nic zrobić nie można to ludzie zadecydowali, że chcą, aby nic się nie zmieniało :( A być może jednak będziemy mieli korzyści z tych wyborów...

I może jeszcze kilka słów. Wkurza mnie już ta wojna polsko-polska. Ludzie nie głosowali za kimś tylko przeciwko komuś :( Wojna PO-N z PiS odbiła się także na nas. Szkoda, że takie działanie dotyczy też tych z najniższych szczebli :( Widzę, jak wiele osób, które naprawdę są zaangażowane, działają dla dobra swoich lokalnych społeczności nie zostało wybranych. Można tutaj wymieniać chociażby osoby z Wir, Puszczykowa... po prostu żal. Nie będę ukrywała, że również mi jest smutno, że nie będę mogła działać, bo chęci do pracy były i to naprawdę bardzo duże. Jeszcze raz bardzo dziękuję tym, którzy w tych wyborach postawili na człowieka a nie na znaczek partyjny :)

Znowu te same lody będą kręcone. Grabkowski oraz team z Dopiewa Strażyński, Łubiński i prezes tamtejszego ZUK.
Tam w każdej wsi droga powiatowa, a w Luboniu jedna.

W Luboniu nie ma ŻADNEJ drogi powiatowej !!!

Podam przykład ze swojego podwórka. Swego czasu jak Grabkowski wydawał pozwolenie na budowę mojej działce
infrastruktury dla Strażyńskiego to zdjął ochronę konserwatorską i pominął stanowiska archeologiczne.
Jak te dziki już zryły teren, to ludzie Strażyńskiego wykombinowały dla mnie mpzp z zakazem zabudowy i nakazem przeprowadzenia prac archeologicznych. Co tam ja,znam wiele bardziej drastycznych przykładów. Wyborca ma tendencję do głosoiwania na mocno skryminalizowanych debili, bo... to znane debile.
Dariuszu Szmyt z Lasku,co tam k... robisz z tymi baranami i dlaczego Luboń nie ma drogi powiatowej?

Armii Poznań to wojewódzka :)

Wyborca nie przepędził baranów, to będę musiał sobie radzic sam. Uwaga barany, będziecie mieli ze mną kłopot.
Proszę mnie nie korygowac, bo pisząc barany ja wiem co piszę i nie ma szans bym swym wpisem dotknął niebarana.

Za malo wam drog????za mało samochodow????wszystkiego za malo???? Rozumu też za mało....niestety.....
Każdy miał prawo startować....kazdy miał prawo glosować......wyniki wyborow nalezy szanować a obelgi i rozczarowanie schować do kieszeni.
Polacy.......

Niech ofiara systemu edukacji spróbuje czytac ze zrozumieniem. Nie ma żadnego powodu, by Luboń nie miał drogi powiatowej. To odciążyłoby budżet miasta.Szkoda, że nie można wystąpic jak z Selektu.

Tylko obrazac potrafisz....trzeba bylo startowac w Luboniu i miec poparcie....

Zwaliłem przecież na system edukacji. Nie twoja wina , pani od polskiego nie przykładała się do pracy.
Matematyk też nie wytłumaczył, że zero to niedużo.

Mój głos też Pani dostała. Myślę, że jeśli za 5 lat również będzie chciała Pani kandydować a portal się utrzyma (czego życzę) to poparcie będzie dużo większe.
System de facto dwu partyjny mamy w Polsce już od dawna i dopóki dla liberalnej części społeczeństwa zagrożenie ze strony PIS będzie odczuwalne, dopóty platforma jako największa partia po "naszej" stronie będzie zgarniała głosy oddawane nie z powodu poparcia PO tylko przeciw PIS. Tak głosowało wiele osób na poziomie sejmiku, również ja. Powiat i gmina to już głosowanie na człowieka a nie partię, większość z nas zna pewnie osobiście co najmniej kilku radnych miejskich i być może powiatowych. Zatem Pani Izabelo, jeśli nie zabraknie Pani chęci i determinacji, uważam, że jeszcze będzie miała Pani szanse zrobić wiele dobrego dla Lubonia.

Dziękuję bardzo :) Nie mówię tak, nie mówię nie :)

Przyszłość jest w powietrzu
Mogę poczuć ją wszędzie
Wiejącą z wiatrem zmiany

Scorpions — Wind Of Change

Byłego Burmistrza Szmyta osobiście szanuję i uważam, że nie jest to człowiek tego pokroju, co ten kryminał który wymieniłem. Następnym razem jak go spotkam to zadam jednak pytanie czy nie dosyc pierdzenia w stołek?
Czy ma nadal z tym drugim panem mają zamiar zajmowac się tym by patologia powiatowa miała Luboń w nosie?
Grabkowski, Łubiński, Strażyński, nu pagadi!

Pani Izabello, serdecznie gratuluję świetnego wyniku, też żałuję, że się nie udało.
Przyłączam się również do tych, których irytuje status quo. Ale może Pani wie, dlaczego kandydaci nie związani z żadną partią podzielili się na dwa ugrupowania: Bezpartyjni i Niezależni. Pan Dariusz Szmit cztery lata temu startował z Niezależnych, teraz z Bezpartyjnych. Skąd i po co te podziały?
Już drugi raz z rzędu do przejęcia władzy i zmiany koalicji brakuje jeden mandat. Czy tam u władz owych stowarzyszeń nikt nie kieruje się pragmatyzmem?
I teraz kolejne 5 lat marazmu :(

Dziękuję bardzo. Bezpartyjni Samorządowcy z tego co wiem nie chcieli iść z list Niezależnych, bo ci byli już w ostatniej kadencji związani z PO (w zarządzie pan Zalewski), a bezpartyjni chcieli być właśnie bezpartyjni. Jak wszyscy widzieli Dariusz Szmyt w Bezpartyjnych dostał dobrą pozycję na liście... czy były rozmowy w Niezależnych...

Co za smutne historie, wzruszyłem się.

x

czy ktoś może powiedzieć co Dariusz Szmyt zrobił dla Lubonia w ciągu ostatnich 4 lat? Bedę wdzieczny

Zapytaj jego

Gratulacje

Jak zwykle przegrani w wyborach widza wszędzie winę tylko nie u siebie. Tacy byli aktywni, tyle zrobili, tyle chcieli zrobić A wyborcy ich nie wybrali. Jakie to smutne.. biedni przegrani, tylko ich można żałować. Tylko dlaczego innym zazdroszczą zwycięstwo ?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Oddam ziemię z wykopu
 • Dam pracę
  Praca na stacji Paliw Lotos , ul. Armii Poznań
 • Sprzedam
  Sprzedam stanowisko postojowe w garażu Wschodnia
 • Dam pracę
  KIEROWCA C+E - Komorniki