Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Pytania do kandydatki na burmistrza Moniki Nawrot - list do redakcji [odpowiedź kandydatki]

Do naszej redakcji wpłynęło pytanie od Czytelnika, które zostało skierowane do kandydatki na burmistrza pani Moniki Nawrot.

Proszę o zadanie pytania pani kandydat Nawrot. Chce Pani zostać burmistrzem, w Luboniu mamy duży problem z autami parkującymi gdzie popadnie, dlaczego daje Pani zły przykład i sama łamie przepisy ruchu drogowego parkując na przystanku autobusowym. Czekanie na przystanku aż ludzie wyjdą z kościoła jest trochę słabe. Ponadto czy niedziela gdy ludzie oczekują spokoju jest dobrym dniem na kampanie i puszczanie z głosników pod kościołem swoich nagranych wypowiedzi? - pyta Czytelnik (pis.oryg.).

Pytanie zostało przekazane do kandydatki. Poniżej publkikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy.

Dziękuję za informację. Napisałam już do firmy, do której należał ten samochód, o niewłaściwym zachowaniu kierowcy.
Monika Nawrot

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

Kampania w niedzielę pod kościołem, mega słabe!

To nie Pani Nawrot parkowała i nie na przystanku ale po drugiej stronie przed sklepem Społem na Poniatowskiego, parkował jakiś burak w WV o numerach PSZ.... z przyczepą reklamową o włączonym megafonem. Zapłacone miał za jazdę po ulicach ale szkoda paliwa i przez godzinę stał w miejscu, i nadawał, fakt. Może był z konkurencji, nie płacić.

Nie zamieściliśmy filmiku jaki do naszej redakcji przysłał Czytelnik, bo jest słabej jakości, ale widać, że samochód z przyczepą stał na przystanku autobusowym przy kościele.

No cóż można śmiało powiedzieć że jaka kandydatka taka kampania.

Jazda pod prąd też się zdarzała. Kierowca chyba słabo zna przepisy ruchu drogowego...

Po mszy dziecięcej o g. 12.00 ludzie wychodzący z kościoła musieli słuchać wrzasku szczekaczki. Fatalny brak taktu i wyczucia sytuacji. Ewidentne celowe działanie. Oczywiście potwierdzam fakt, że pojazd z reklamą parkował na przystanku.

Dzięki spostrzegawczości mieszkańców, Pani Monika Nawrot może złożyć reklamację nieprawidłowo wykonanej usługi. Pozdrawiam Kandydatkę na Burmistrza :)

Nie wiem co Ciebie tak bawi? Bo ja mieszkam niedaleko i przy obiedzie musiałem słuchać odtwarzanej wciąż i wciąż mowy kandydatki. I dlatego niby mamy na nią głosować? Mnie zniechęciła. W niedzielę też kierowca jeździł samodzielnie? Bez przykazu? Dziwy same dziwy.

Straszne, Ludzie Lubonscy macie problemy koszmarne. Jednemu zakłocona zostala cisza jak wychodził z kościoła, druga nie najadla sie obiadu. Napiszcie do p. Dudy i p. Franczesko.

Wcale nie komiczne . Nic takiego w komentarzach nie napisano . Trzeba czytać ze zrozumieniem. Też drażnią mnie te hałasy z głośników na samochodzie,tym bardziej ze g... z tego idzie zrozumieć!

Dziś jeździ z czarnymi tablicami, widać, że nie ma Nawrot własnych pomysłów tylko krytykuje

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Znalezion suczke West highland White terier
 • Dam pracę
  Praca
 • Inne
  Znaleziono klucze od samochodu
 • Inne
  Zgubiłam złoty kolczyk