Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Monika Nawrot kandydatką na Burmistrza Miasta Luboń

W imieniu KWW informuję Państwa, że wczoraj zarejestrowaliśmy Kandydatkę na Burmistrza Naszego miasta i jest nią: Monika Izabela Nawrot. Od ponad 20 lat mieszka na ul. 1 Maja. 38 lat, absolwentka Budownictwa na Politechnice Poznańskiej - mgr. inż. konstruktor, doświadczony pracownik samorządowy (specjalista w Wydziale Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego w latach 2002- 2010, czynny kierownik Wydziału Inwestycji w latach 2010-09.2013), mężatka, mama dwójki dzieci. Więcej informacji o Naszej kandydatce będzie można uzyskać wkrótce na naszej stronie FB.

Mariusz Kaźmierczak
Pełnomocnik wyborczy
KWW Koalicja Mieszkańców Lubonia

Odpowiedzi

Kandydat starej władzy? Za Samulczyka i Schmidta była kierownikiem Wydziału Inwestycji. Dokonań na tym polu, mało. Ja pamiętam chaos i bajzel, niedokończoną Traugutta i Cmentarną i inne wtopy. Kolejny słaby kandydat. Będzie ktoś jeszcze?

Na pewno już nie, bo można było rejestrować kandydatów na stanowisko burmistrza tylko do wczoraj.

Szkoda, że się nie zdecydował

Słaby kierownik słaby kandydat

Muszę Michala a może PR burmistrz uspokoić bajzel to teraz mamy i to niezły na ulicach naszego miasta !!!!! zalewane ulice korki już caly dzień wieksze niż w Poznaniu !!!!!

Korki są i w Nowym Jorku i w Moskwie i w Londynie i w Komornikach i w Tarnowie Podgórnym. To specyfika świata, w którym żyjemy. Nie ma tu znaczenia taki a nie inny układ urbanistyczny miasta, czy stan dróg (korki są również na obwodnicy Poznania, gdzie mamy 2 pasy, drogi która ma dobrą nawierzchnię, gdzie nie ma świateł i skrzyżowań z innymi arteriami, co świetnie widać w kilku punktach w Luboniu). Korki mogą ograniczyć jedynie sami mieszkańcy wybierając zamiast samochodu transport publiczny (lub rower)! Takie rozwiązania promują osoby zarządzające dużymi miastami. I smog będzie mniejszy:)

Czy to prawda, że parę lat temu burmistrz Tomaszyk usunął ją ze stanowiska? Jakie były przyczyny tej decyzji?

O tym jakie inwestycje są realizowane decydują radni a nie pracownicy Urzędu. Pracownik Urzędu może odpowiadać jedynie za źle przygotowaną dokumentację dotyczącą inwestycji, albo za niezgodną z przepisami procedurę dot. wyboru wykonawcy inwestycji. Jeżeli wykonawca (firma) nie wywiąże się z umowy i nie zrealizuje zamówienia zgodnie z dokumentacją to Urząd może obciążyć go karami umownymi lub skierować sprawę na drogę sądową (a to już zadanie radcy prawnego, a nie pracownika zajmującego się inwestycjami). Jeżeli ktoś ma 11-letnie doświadczenie w pracy w charakterze pracownika samorządowego tzn. w stosowaniu ustawy o finansach publicznych, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa zamówień publicznych i wielu innych to raczej nie można powiedzieć, że to słaby kandydat. No chyba że był to oksymoron:)

Nie uważacie że to dziwne że KWW Mieszkańcy Lubonia wystawia jako kandydatkę na Burmistrza jakby nie było 35 tyś miasta, osobę która przedstawia nam tyko swój życiorys a nie potrafi nam powiedzieć co chcę zrobić w Luboniu. Wygląda na to że nie ma jeszcze programu wyborczego i dopiero go pisze a to chyba powinno być zrobione wcześniej. Wygląda to trochę tak jakby zorganizowali losowanie albo łapankę na to kto ma być ich kandydatem na Burmistrza.

Muszę zmartwić Zdzicha o przepraszam może PR burmistrz ze konkurencja profesjonalnie przygotowywuje sie do kampanii po co tyle złośliwości i nerwowości spokojnie nie ma czego sie bać

Musze zmartwić Mietka, Zenka, Basie wszyscy dobrze widzą że pisząc komentarze macie to samo IP

Jak widać na załączonym obrazku kwwmieszkańcy są jeszcze w lesie. Kandydatka z kapelusza wyciągnięta w ostatnim możliwym terminie, zero prezentacji, zero programu. Mysle że Machalska wygra w pierwszej turze i to z miażdżącą przewagą!

Ale w czystym lesie a nie w zaśmieconym zaniedbanym mieście jakim jest obecnie Luboń.
Myślę że Machalska nie ma szansę na utrzymania stołka. Przez 4 lata nie zrobiła nic szczególnego. Za to za jej kadencji mieliśmy aferę w LOSIR-ZE. Nowe centrum to za mało by mogła wygrać.

p. Machalska spokojnie wygra te wybory i utrzyma stanowisko. Chyba nawet w pierwszej turze. Kampania p. Bodlera to na razie jakiś żart, p. Nawrot wyskoczyła w ostatniej chwili, coś tam w Lasku może ugrać. Nie, nie pracuję w urzędzie, nie znam p. Machalskiej osobiście.

Wkrótce, to są wybory. FB nie wszyscy posiadają, albo tak jak dla mnie, jest to za mało poważne miejsce, żeby przekazywać takie informacje. Więcej powagi... Przykro mi tak nazywać tę kandydaturę, ale jest to tzw. zapchajdziura.

Miała być uporządkowana sprawa umieszczania plakatów wyborczych w pasie drogowym dróg publicznych. I co? Ul. gen. Sikorskiego jest drogą publiczną a na żółtych barierkach przy tej ulicy na wysokości nr 42 banery wiszą. co na to Straż Miejska?

Przydaloby sie zdjecie tej pani

Powinni od tego zacząć, co to za prezentacja kandydata?

Wszyscy publikujący swoje wypowiedzi na tym portalu jakoś boją się podawać swoje nazwiska, czy to obawa?, czy to wstyd?, czy to konspiracja?, proszę się nie bać za to nie grożą żadne sankcje, a poznając taka osobę można zyskać sympatyka lub wroga ale jedno i drugie służy na pewno twórczej polemice. pozdrawiam Adam Gabler

To ta kobieta po lewej czy prawej od mojej strony? Reszta to gabinet cieni?

To chyba ta sprzodu w kwiecistej koszuli...

Biedaczka od 20 lat mieszka na ulicy, czy może jednak przy ulicy?

Cieszę się, że odmiennie niż Pan Bodler odpowiada Pani na pytania czytelników. Pisze Pani o tym, że pracowała w Wydziale Planowania i Zagospodarowanie Przestrzennego, co należało do Pani obowiązków, nad wprowadzaniem których planów miejscowych trzymała Pani pieczę.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  mechanik 200.204
 • Inne
  Akcesoria dla kota.
 • Inne
  ZAGINĄŁ RUDY KOT
 • Dam pracę
  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
 • Dam pracę
  Dam pracę
 • Kupię
  KUPIĘ / WYNAJMĘ GARAŻ
 • Dam pracę
  Restauracja McDonald's KOMORNIKI zatrudni pracowników
 • Dam pracę
  Cieśle szalunkowi, Belgia