Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Anita Plumińska-Mieloch nominowana do tytułu Nauczyciela Roku 2018

Jury Konkursu Nauczyciel Roku 2018 na posiedzeniu 22 września 2018 r. nominowało do tytułu Nauczyciela Roku 2018 dyrektora naszej szkoły Anitę Plumińską-Mieloch. Jest jednym z 13 kandydatów do nagrody

Gala Finałowa Konkursu odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie 9 października. Wówczas dowiemy się, kto zostanie Nauczycielem Roku 2018, kto dostanie równorzędne wyróżnienia, a kto będzie uhonorowany tytułem Nominowany w Konkursie. Placówki wszystkich finalistów otrzymają certyfikaty "Szkoła na medal".

ZSL

Odpowiedzi

Nn

Ciekawe za co??? Inni nauczyciele z Lubonia, też ciężko i efektywnie pracują. Czas na zmiany. Czym konkretnym ta osoba się wyróżnia????? Ma układy i tyle; może mąż polityk, tak pcha żonę???!!!

Czy w Luboniu nie ma innych nauczycieli????? Kto ja wszędzie tak pcha???? Układy ???? Czas na zmiany. Są inni bardzo dobrzy nauczyciele??????

Są tylko się nie pchają

Czyżby zazdrość przemawiała? Kompleksy? Ktoś wyraźnie ma alergię na dyrektora, który odnosi sukcesy i jest szanowany przez nauczycieli.

Umiar i skromność to zalety WIELKICH ludzi.

I dlatego nie mogą oni być nagradzani i nie wolno ich wskazywać jako osób, ktore zasługują na wyróżnienie? Idąc takim tokiem myślenia to nie powinno być konkursów, bo ktoś zawsze jest najlepszy :)

Kłótliwość,złośliwość i samouwielbienie to cecha malutkich ludzi.

Bardzo dobry nauczyciel ! Bardzo dobry człowiek ! Życzę wieeelu sukcesów ! Brakuje takich nauczycieli w szkołach średnich...Pani Anita P.-M. wysoko podniosła poprzeczkę.

Ceniłam ją jako dyrektora gimnazjum. Ambitna, kreatywna, wprowadzająca nowości, przedsiębiorcza. Jednak Pani dyrektor chyba się trochę pogubiła, pęd do sukcesu kosztem ludzi. Bo mam jednak nadzieję, że to nie woda sodowa. Ludzie w szkole zaczynają mieć jej dość. Pani Anito proszę pamiętać, że prawdziwy sukces to nie kolejny tytuł ale zadowoleni ludzie. Dzieci, rodzice i pracownicy szkoły. Może warto wziąć kilka dni urlopu i trochę odpocząć?

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Oddam ziemię z wykopu
 • Dam pracę
  Praca na stacji Paliw Lotos , ul. Armii Poznań
 • Sprzedam
  Sprzedam stanowisko postojowe w garażu Wschodnia
 • Dam pracę
  KIEROWCA C+E - Komorniki