Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Historyczne rozpoczęcie roku w Zespole Szkół w Luboniu

Jak to zwykle bywa, wakacje znów okazały się za krótkie. Po dwóch miesiącach laby pierwszy dzwonek w lubońskich szkołach oznajmił rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019. Czyste zeszyty, piórniki, plecaki już przygotowane, pozostały zatem tylko wakacyjne wspomnienia. Czas znów zasiąść w ławkach szkolnych. Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu zmieniła nazwę, ale także zmieniła dyrektorów. W Zespole Szkół w Luboniu, w którego skład wchodzą Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące uczniów powitali nowa dyrektor Anita Plumińska-Mieloch oraz jej z-cy Hanna Marcinkowska i Monika Matczak. Po raz pierwszy odbyła się także inauguracja w Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym w Luboniu! Na rozpoczęciu roku pojawili się goście: starosta powiatu poznańskiemu Jan Grabkowski, burmistrz Miasta Luboń Małgorzata Machalska, radni powiatowi - Dariusz Szmyt i Zbigniew Jankowski, radny Miasta Luboń Paweł Wolniewicz oraz wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Izabella Chodorowska.

Wszystkim Uczniom składamy życzenia sukcesów i wytrwałości w nauce, a ich Nauczycielom życzymy cierpliwości!

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

Czy ja wiem historyczne hmmm.Ta szkola przypomina juz jakies zamkniete wiezienie tak naprawde.

Popieram emigrant więzienie,szpital...a zresztą zdjęcia mówią same za siebie... Jedno wielkie kolesiostwo...

Ulubione miejsce Dyrektor szkoły....... spotkania podczas, których załatwia swoje interesy.....

Ta szkoła już lepsza! Wreszcie jasne kolory na korytarzach, przyjemnie się wchodzi do środka. Miła atmosfera, uśmiechnięci nauczyciele. Super, oby tak dalej!

Potrzebny jest audyt w szkole, która znajoma firma wykonała remonty???

Przeczytałam w Wieściach Lubońskich info, że w jedynej klasie w LO, na 27 uczniów w sumie, tylko 7 jest z Lubonia. Takie były głosy, kiedy pojawił się pomysł, ze Luboń musi mieć liceum, że będzie alternatywa dla Poznania, wspaniale itp. Ja sama uważałam, że co to za liceum, które ma tylko 1 klasę. Ale patrząc z perspektywy, czy był sens tworzyć taką klasę? Poznań okazał się jednak wygranym w wyścigu po absolwentów... Młodzi lubonianie i tak wybierają Poznań, mimo że podwaliny liceum, dawne Gimnazjum 1, były według mnie przekonujące.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Opiekun osoby starszej
 • Sprzedam
  Dom z potencjałem w świetnej lokalizacji na sprzedaż
 • Wynajem - oferuję
  miejsca postojowe do wynajęcia w NCL
 • Inne
  Zaginął rudy kotek
 • Dam pracę
  DHL Robakowo k/Poznania: PRACOWNIK MAGAZYNOWY
 • Dam pracę
  Praca w przedszkolu w Luboniu