Druga porażka Pogromu

Niestety po zaciętym meczu przegrywamy z Strzyżewem. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo słaba, zrobiliśmy dużo błędów w obronie, szybko traciliśmy piłkę składne akcję można by policzyć na palcach jednej ręki. Po pierwszej połowie po dwóch strasznych błędach schodziliśmy do szatni przegrywając 2:0. W drugiej połowie zobaczyliśmy zupełnie inny Pogrom, drobne zmiany w taktyce, wysoki pressing i przede wszystkim wola walki zawodników spowodowała gonienie wyniku. Zaczęło się od indywidualnej akcji Mateusza Jóźwiaka , który po ładnym rajdzie i sytuacji sam na sam strzelił bramką kontaktową na 2:1. W 60 wyrównaliśmy na 2:2 strzelcem bramki Michał Jankowski po asyście Norberta Stangierskiego. Koło 65 minuty akcję sam na sam na bramkę zamienił kapitan zespołu Dawid Kubiak 2:3.Bez wątpienia wydawało się że uda nam sie utrzymać korzystny wynik, niestety zespół opadł z sił i rywale zaaplikowali nam dwie bramki, bardzo bolesna była przede wszystkim ta ostatnia, która padła w 90 minucie spotkania. Warto na koniec wspomnieć, że zespół Pogromu nie grał jeszcze w swoim optymalnym składzie.

Kolejne spotkanie zespół z Lubonia rozegra na boisku przy ulicy Szkolnej, gdzie o godzinie 14.00 zmierzy się z NAP Nowy Tomyśl.

Szymon Owsianny

T.Kubiak - Lulka, Garczyński, Jankowski(72'Michalak 84'Napora), Skwaryło - Powierża, Wierzbiński, Matuszalski, D.Kubiak, Jóźwiak - Kuba.L(46'Stangierski)

Bramki:
Mateusz Jóźwiak
Michał Jankowski (Norbert Stangierski)
Dawid Kubiak

Odpowiedzi

Jak maja nie tracić tylu bramek gdy srodkowy obronca nr 4 przepuszcza wszystko co leci w jego kierunku?

Byłem na dwóch meczach tego zespołu i faktycznie myśle ze ja w wieku 45lat mam większa sprawność niż ten obrońca otyły. Z reszta bramkarz zespołu tez powinien schudnąć z 20kg :).

Niestety, kontuzje nie pozwoliły, aby od początku sezonu był optymalny skład.