Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Wzgórze Papieskie - list do redakcji [odpowiedź z UML]

Do naszej redakcji napisał pan Tomasz, który zastanawia się jak ma w tej chwili odłożyć dziecka rower skoro stojak wygląda jak na załączonym zdjęciu.

Na placyk dla dzieci na górce papieskiej chodzimy często. Córka jeździ rowerem i zadała pytanie, gdzie ma postawić rower skoro stojak został obsadzony krzakami - pisze pan Tomasz.

Sprawę przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń i od razu otrzymaliśmy poniższą odpowiedź.

W odpowiedzi na pytanie dotyczące stojaka na rowery przed placem zabaw w Parku Papieskim uprzejmie informujemy, że przewidziano w pracach przeniesienie tego elementu. Stojak na rowery zostanie zamontowany przed rabatą z nowymi nasadzeniami. Przeniesienie tego elementu wcześniej, związane było z problemami technicznymi (brak w tym dniu agregatu prądotwórczego potrzebnego do skucia fundamentu betonowego stojaka), jednakże nie koliduje z sadzeniem roślin. W miejsce stojaka posadzone zostaną trawy, a przeniesienie go w trakcie tych prac nie zniszczy nasadzeń. Prace nie zostały zakończone, a rabaty nie zostały wyściółkowane. Brak dostępu do stojaka to maksymalnie dwa dni. Wszystkich Mieszkańców którym brak stojaka utrudnił korzystanie z terenu Parku Papieskiego, serdecznie przepraszamy. 

UML

Izabella Chodorowska

Odpowiedzi

"rynce opadają" gdy widzie się takie pomysły ...

Był projekt obsadzenia roślinkami to wykonali zgodnie z projektem, a że sam projektant zapomniał, że w tym miejscu jest stojak dla rowerów to już nie ważne. Najważniejsze, że praca została wykonana :-/

Lepiej kolego pomyśl o negatywnym wpływie hałasu (przekraczającego o 100% dopuszczalne normy) na słuch i zdrowie Twojego dziecka a pochodzącego od codziennych startów i lądowań naszych myśliwców akurat nad Luboniem!To większy problem!

Zyga wyprowadź się

Stas ty tez...

Mi tam "efki" nie przeszkadzają

hahahahahhahahahaah

Najprawdopodobniej nie było sprzętu żeby przestawić to bo ten stojak kilkanaście kilo waży

Jak zatrudnią jeszcze jedną znajomą panią ogrodnik to krzaki posadzą w piaskownicy

Teraz Pani ogrodnik z własnej pensji powinna ponieść koszty przeniesienia stojaka dla rowerów, może na przyszłość by zapamiętała Swoje błedy

O matko!!!!! jaka tragedia!! gdzie postawić rower, boszeeee. Może premier coś zaradzi. To taki istotny temat....

Może ktoś w końcu będzie odpowiadał za swoje decyzje.
Domniemam, że przeniesienie stojaka kosztuje. Jeżeli tak kto pokrywa koszty - urząd miasta z pieniędzy podatników czy projektant, który zapomniał, że tam znajduje się stojak?
Jeżeli idzie to z pieniędzy podatników , to dlaczego mamy ponosić dodatkowe koszty?
Pozdrwaiam

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Bezpłatna usługa koloryzacji.
 • Dam pracę
  Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
 • Inne
  Czasowa opieka nad pieskiem
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Inne
  Znaleziono iPhone
 • Inne
  Skradziono rower
 • Inne
  Ukradziono rower