Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Mieszkanka ostrzega! - list do redakcji

Do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która jest zbulwersowana pomysłami jakie mogą mieć mieszkańcy Lubonia lub jego okolic.

Na osiedlu WARTA PARK, ul. Jachtowa ktoś rozkłada pułapki na psy! Pisze to aby ostrzec ludzi, którzy wzdłuż Warty spacerują z pupilami, ale tez i dziećmi, bo każdy może wdepnąć w pełna żyletek zasadzkę! Proszę o nie bagatelizowanie tej sprawy oraz chęć rozpowszechnienia informacji - apeluje Mieszkanka (pis.oryg.).

Sprawa została przez Czytelika zgłoszona na policję. 

izi

Odpowiedzi

Nie ma dnia żeby pies komuś nie nawiał, foki zarzynają nad morzem, teraz pułapki. Co się z tą wiarą dzieje? Naród durnieje na potęgę czy po prostu mamy w d...e czyjś los? Co będzie następne?

Sądzę, że to kobieta albo jakiś dziadyga (podający się za kobietę) blefuje, chce zniechęcić ludzi z pieskami którzy mają prawo spacerować nad Wartą żeby tędy nie chodzili!Dlaczego?Bo skonstruowanie jakiegoś układu żyletek postawionych na sztorc jest wysoce skomplikowaną sprawą wymagającą pomyślunku i zdolności manualnych o jakie nie podejrzewam mieszkańców blokowiska z grzybem !Dlaczego nie zrobiła fotki tego wynalazku z żyletkami i natychmiast trzeba było wezwać policję !

Mieszkam tu od urodzenia. Im dłużej żyję i tym samym dłużej mieszkam w tym mieście tym bardziej mam wrażenie, że w Luboniu w przeważającej większości mieszkają ludzie wredni, nieżyczliwi oraz przede wszystkim niemili wobec siebie. A to spalanie odpadów, ten konflikt Urocza-Długa, to blokersi z Lubonianki lub też sami mieszkańcy, którzy śmieci wyrzucają przed siebie lub pod siebie. Teraz dochodzi do takich sytuacji jak tutaj. Myślę, że najwyższy czas na przeprowadzkę. Czas się wynieść od złych ludzi i miasta nieprzyjaznego dla samych mieszkańców. Nieprzyjaznego mam na myśli beznadziejną komunikację miejską, nadmierna polityka mieszkaniowa, brak dróg czy brak zaangażowania w obiekty rekreacyjne. Podkreślam jeszcze raz: nie jestem słoikiem, mieszkam tu od urodzenia.

Res

...mam tak samo jak Ty...

Szerokiej drogi

Dlatego właśnie wyprowadziłam się z Lubonia,mieszkałam tam wiele lat i niestety muszę potwierdzić,że ludzie są tam mało życzliwi,a komunikacja,to jest państwo w państwie,a Panowie Kierowcy,to prawdziwi bossowie, którzy mają takie mniemanie o sobie , że głowa mała

Popieram ten krok, też niedługo opuszczam to "wspaniałe" miasto. Im bliżej przeprowadzki tym bardziej mnie męczy i denerwuje to miasto... za chwilę będzie blok na bloku, człowiek na człowieku, samochód na samochodzie... dziura na dziurze

dziura to tam jest była i będzie nawet porządnego rynku nie mają co to za miasto.

dziura to tam jest była i będzie nawet porządnego rynku nie mają co to za miasto.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Inne
  Zaginęła kotka w okolicy ul. Krętej!
 • Dam pracę
  Pani do sprzatnia
 • Inne
  Zaginął kot
 • Wynajem - oferuję
  Wynajmę pomieszczenie