Pogrom wygrywa po horrorze

Pierwsza połowa spotkania to zdecydowanie przewaga Pogromu Luboń. Efektem tego była bramka strzelona już w pierwszych minutach meczu. W kolejnych minutach Pogrom tworzył sobie kolejne sytuacje, ale niestety brakowało precyzji. W końcu udało się podwyższyć rezultat na 2:0. Zespół z Plewisk nie poddawał się i zdobył upragmonego gola. Bramka była jednak kuriozalna, gdyż do lecącej piłki wybiegł bramkarz, który chciał ją chwycić, jednak ta go przelobowała. Mimo wszystko do szatni piłkarze Pogromu schodzili w dobrych nastrojach. Druga połowa to prawdziwy dreszczowiec. Prowadząc 2:1 zespół zupełnie stanął i zaczął grać przeciętne zawody. Wiadomo nie od dziś, że taka postawa powoduje, iż przeciwnik zaczyna wierzyć w możliwość odrobienia strat. Tak też stało się i w tym spotkaniu. Orły widząc postawę Pogromu poszły za ciosem i doprowadził do wyrównania. W szeregach Pogromu widać było zdenerwowanie. Najwięcej tego dnia z siebie dawał młodziutki Anat Shevchenko, który zaliczył asystę przy pierwszym trafieniu, a następnie dał Pogromowi upragnione 3 punkty strzelając pod koniec spotkania bramkę na wagę zwycięstwa. Mecz po ciężkim boju, ale należy dodać, że i na własne życzenie nerwówce w drugiej połowie zakończył się pozytwnie dla Pogromu wynikiem 3:2. Najważniejsze są jednak wywalczone 3 punkty i dalsza walka o awans. W tabeli drużyna pod wodzą Rajmunda Sobkowiaka zajmuje 4 miejsce, ale ma o dwa spotkania mniej rozegrane od tzreciego Zawiszy Dolsk. W ten weekend piłkarzy Pogromu czeka odpoczynek z powodu pauzy, ale za tydzień odbędzie się jedno z najważniejszych spotkań tej kolejki, a mianowicie mecz z v-ce liderem tabeli Poznań FC. Spotkanie odbędzie się na wyjeździe. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 14.00.