Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Inwestycja na ulicy Kasprzaka - list do redakcji [odpowiedź z BMK]

Kilka dni temu do naszej redakcji napisał pan Darek, który zwrócił uwagę na nadzór nad inwestycją jaka ma miejsce przy ulicy Kasprzaka.

Chciałbym zwrócić uwagę osobom nadzorującym oraz wykonawcom inwestycji - budowa chodnika oraz kanalizacji deszczowej na ulicy Kasprzaka. Nie wiem jak wyglada sytuacja w przypadku innych mieszkańców ale sytuacja u zbiegu ulicy Kasprzaka i Karłowicza jest fatalna. Nie wiem gdzie kultura pracy firmy wykonawczej. W chwili obecnej pracują już prawie na drugim końcu ulicy (jakieś 700m dalej) a śmietnik jaki pozostawili u zbiegu w/w ulic jest straszny do tego materiały budowlane które są rozproszone wszędzie. Rozumiem to, ze pracują ale nie rozumiem tego w jaki sposób można zostawić taki bałagan. Sytuacja była zgłaszana firmie wykonawczej aby uporządkowali oni to miejsce jednak nie ma żadnej reakcji z ich strony. Może interwencja tutaj w jakiś sposób pomoże i zwróci uwagę osób nadzorujących ta inwestycje. Poniżej przesyłam zdjęcia - pisze pan Darek.

List przekazaliśmy do Urzędu Miasta Luboń. Poniżej publikujemy odpowiedź jaką otrzymaliśmy z Biura Majątku Komunalnego. 

Biuro Majątku Komunalnego w Luboniu w odpowiedzi na pismo Czytelnika informuje, że inwestycja "Budowa kanalizacji deszczowej i budowa chodnika w ul. Kasprzaka w Luboniu" jest w trakcie realizacji, a ul. Kasprzaka jest obecnie placem budowy. Niemniej jednak , Wykonawca ma obowiązek utrzymania porządku i czystości na terenie budowy, usunięcia odpadów z terenu budowy oraz ich zagospodarowanie i utylizację. Wykonawca został upomniany i zobowiązany do uprzątnięcia placu budowy.

izi

Odpowiedzi

Panie Darku, chyba Pan z lekka przesadza ... To budowlanka, a nie przemysł farmaceutyczny. Poza tym, na załączonych zdjęciach nic złego nie widać.

"Odrobina" porządku jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Hydraulik-poszukiwany
 • Dam pracę
  Murarz, cieśla szalunkowy, kafelkarze
 • Inne
  Zagubiono
 • Dam pracę
  Kwalifikowany pracownik ochrony - Komorniki
 • Dam pracę
  Cieśla szalunkowy
 • Szukam pracy
  Pilnowanie choinek.
 • Dam pracę
  Zbrojarz, murarz – budowy na Dolnym Śląsku
 • Inne
  ZGUBIONO PEKE