Przepraszamy ale do oglądania tej strony wymagane jest włączenie JavaScript.

Czy ktoś rozpoznaje kotka?

W sobotni wieczór dnia 3 lutego br. około godziny 23.30 na ulicy Wojska Polskiego przy nr 114, został potrącony bardzo ładny i zadbany rudy pręgowany kotek z obróżką na szyi. Na miejsce został wezwany dyżurny weterynarz Miasta Luboń p. Filipiński (tel. 61 82 32 951) z kliniki na Winogradach. Zwierzę przeżyło i czeka go długie leczenie. Jeśli ktoś rozpoznaje kotka proszony jest o kontakt.

KG

fot.: 

Odpowiedzi

Właściwości się znalazł jest po operacji

Właściwości - fajne imię ;)

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie - Straży Miejskiej, która zgłosiła dr. Dariuszowi Filipińskiemu potrąconego kotka, że zadbali o jego łapki oraz Panu Dariuszowi oraz całej klinice za opiekę :) A także Agnieszce Potaś i jej mamie, że zaalarmowały nas 20 minut po pierwszym poście kliniki. Biszkopt leży już w domku i jest bezpieczny :)

To nie jest czasami kotek który zaginął z ul. Wysokiej

..

Te koty puszczone wolno obszywającą wszystko co im się napatoczy, miałem nadzieje ze to sąsiada i będzie z nim spokój.. pewnie to jednak nie ten.
Właściciele trzymajcie jebw domach i wychodźcie z nimi na smyczy, a nie ze potem śmierdzi moczem i słychać mialcsenie o 3-4 rano

Jak są wysterylizowane to nie znaczą i nic nie śmierdzi. To nie jest wina kota, że właściciel żałuje na kastrację!

Ten jest wykastrowany

Być może nie uważał Pan na lekcjach biologii i stąd te luki w wykształceniu. Koty bardzo starannie zakopują swoje odchody i sprawdzają czy pozostaje jakiś zapach.A zmysł powonienia mają znacznie bardziej wyczulony niż ludzie. Gorzej z panami raczącymi się alkoholem na ławeczkach przed blokami a następnie opróżniającymi pęcherze prosto na ściany budynków - niestety częste. Gorzej z właścicielami psów, którzy taktownie odwracają wzrok gdy ich pupile załatwiają swoje fizjologiczne potrzeby pod oknami sąsiadów, żeby po nich nie sprzątać - na szczęście coraz rzadsze.
Może warto też byłoby się zastanowić, zanim wyrazi się nadzieję, że kogoś spotka nieszczęście. Bo może na wiadomość o jakimś wypadku ktoś będzie miał nadzieję że to Pana spotkało nieszczęście... A tak w ogóle skąd taka frustracja i nienawiść do świata? Życzę pogody ducha i radości życia.

To w takim razie , dlaczego zalatwiają sie na mojej dzialce i tego nie zakopują ? Akurat ja nie winię zwierzęcia za to ,tylko właściciela. Jest mi żal tych ,ktore niepotrzebnie giną na drogach. Własciciele powinni bardziej pilnowac swoich pupili

kto rano wstaje temu panbog daje, leniuchu

Telefon interwencyjny
i kontakt z redakcją
 
501 295 785

redakcjaate-lubon [dot] pl

Ogłoszenia drobne

 • Dam pracę
  Praca w Komornikach
 • Dam pracę
  Sklep Intermarche zatrudni
 • Dam pracę
  Zatrudnimy Panie do lekkich prac na produkcji
 • Sprzedam
  Sprzedam pozostałość po ogrodzeniu działki
 • Dam pracę
  Potrzebne kobiety do pracy
 • Dam pracę
  Malarz ~szpachlarz
 • Dam pracę
  Pracownik ochrony - Komorniki
 • Wynajem - szukam
  Poszukuję lokalu biurowego do wynajęcia